Привличам само по-големи от мен
Здравейте, искам да ви разкажа моята история. Момче съм на 24 от София. Роден съм в семейство с нормални отношения, с майка и баща, които се обичат. На външен вид си изглеждам съвсем нормално, имам малко по-мъжествено излъчване, расте ми доста брада и често ходя ту с брада, ту обръснат ако това има някакво значение. Преди години бях лекинко дебел, но от тогава ходя на фитнес и в момента имам мускулесто и мъжествено тяло. Като цяло смятам че имам доста добър външен вид, с кестенява коса съм, висок 1. 80, казвали са ми, че имам и красиви очи. От както се помня никога не съм имал късмет в любовта и сред момичетата. Все ме приемат просто като приятел. Преживях няколко пъти несподелена любов и то много тежко, след това просто ми писна... Бях девствен до 22.
Регистрирах се в един сайт за запознанства и започнах да си пиша с всякакви жени. Проявих малко смелост към по-големите жени, специално във възрастовата категория от 25 до 45 и започнах да твърдя, че искам секс от тях, че не търся нищо сериозно и така нататък. От тях получавах много повече отговори, отколкото при моите връстнички или по-малките. С тези какички започвахме разговора с общи приказки, кой с кво се занимава и така нататък, а после преминавахме на тема секс. Писахме си само за секс, докато се стигне до среща и така дойде първият ми път с жена на 30, която ме покани у тях. Тя така и не разбра, че съм девствен.
За една година преспах с над 15 жени, всичките бяха над между 25 и 45. След това имах 2 гаджета на моята възраст, връзката и при двете приключи след една седмица по незнайни причини(казаха ми, че не ги усещали нещата). Наскоро имах малко по-дълга връзка с едно момиче на 22, която продължи 2 месеца, но се разделихме, защото бяхме неподходящи един за друг. Сега отново съм в същото положение - никакъв късмет с момичетата на моята възраст, а ако реша много лесно мога да си намеря секс с по-възрастна жена.
Възможно ли е проблемът да е, че не мога да накарам момиче да ме желае сексуално, а тези притеснения да ги няма при по-големите жени? Възможно ли е да се държа приятелски с момичетата, а с жените да ми падат задръжките? Моля ви за конкретен отговор и съвет, защото искам да си имам сериозно момиче до мен, което наистина да харесвам и обичам.

Коментари

1.   С по-възрастните е лесно, защото можеш, само с това че си млад и неопитен, да ги привлечеш, не е тайна за всички, че повечето пред кратическата ги удря хормона и се е.. бат с всеки.

А при младите е трудно, защото първо се прави добро впечатление, като външен вид, а и като характер.
След това "гоненето", не всяко момиче, ще те допусне лесно до себе си.
Трябва да си държиш на желанията и да ги следваш, ако искаш връзка, не овъртай и превъртай, а казваш направо.
Колкото по-рано знае за намеренията ти едно момиче, толкова по-лесно ще е да отсяваш, коя те чувства и иска, само като приятел и коя е готова да ти даде шанс.

Искате лесни и бързи неща, драги ми господа, но хубавите неща стават бавно.

Всеки може да си намери партньор за секс, дори и най-грозния и сакат, но любов малко могат!
Любовта е висша форма, ако ми ги сравнявате със секса, то вие сте осакатени по душа.

2.   А пречи ли ти да в по-голяма? Е не на 40, но до 26/27 (щом ти си на 24)?

3.   Авторът: Пречи да е по-голяма, да, защото те много бързат да се задомят с някого, да раждат деца, а аз не желая деца, искам само моногамна връзка с момиче, с което да се обичаме. Не ми се иска всичко да опита само до секса. Освен това искам да имам по-голям успех с жените на моята възраст или по-малките. Искам да бъда търсен, да получавам внимание и да имам избор...
Иначе имам интереси, хобита и цели, които преследвам и изобщо не ми е до задомявания и такива работи... :)

4.   Авторе, при теб има много искам и много не искам. Който много избира, накрая сам умира!