Мъчителен секс - свършва много бързо ...!
Привет!
22 годишно момиче съм имам приятел на 23г. Заедно сме от 3 години. Искам да споделя терзанието си и съответно да получа съвети от всички вас... За мен сексът никога не е бил водещ за дадената връзка, но моля съгласете се с мен.. все пак е от значение! ! Така.. Мъжът до мен е първият ми мъж в сексуално отношение. т. е нямам никаъв опит с мъжете. Кажете ми възможно ли е да свършва за 3 мин... това просто... незнам. Започвам да се настройвам и той вече е свършил. Говорим за 2ри път. Първия път свършва за 1 мин. Третия път за 10 примерно и това е. Повече не може... Много ми е гадно така изобщо не ми е хубаво.. а адски много го обичам. Той също не знам на какво се дължи това. Моля дайте мненията си и съветите си за това на какво ссе дължи или как да го променя или той да го промени по някакъв начин.. доста е трудно така.. Благодаря!

Коментари

51-53 от 53

60.   Това е задължително свидетелство от всички, аз съм тук, за да позная целия свят за човек, който е спасил моите отношения и този велик човек се нарича д-р ИЗОЯ. Наистина той направи голяма работа за мен, като върна моя бивш любовник, който ме напусна, и обещавам никога повече да не се връща при мен. С това осъзнах, че раздаването на подробности на д-р ИЗОЯ на света ще направи много добро на онези, които са счупили домове или отношения за него, за да ви помогнат да поправите разбити отношения или ваш брак. Можете да се свържете с него чрез неговия имейл адрес: drizayaomosolution@gmail. com или да се обадите директно на [12098373537]. Свържете се с него и вижте какъв е вашият проблем
ще бъде решен в рамките на 24 часа. Той също така е специализиран в следните въпроси...
(1) Искате бившия ти бек.
(2) Искате да бъдете повишен във вашия офис.
(3) Искаш мъжете / жените да те следват.
(4) Искате дете.
(5) Вие сте предприемач и искате да спечелите договори
(6) Искаш съпругът ти да бъде твой завинаги
(7) Имате нужда от духовна помощ.
(8) Вие сте били измамени и искате да възстановите загубените пари.
(9) Спрете развода
(10) Позоваване на парични ритуали
(11) Спечели изборите

61.   Проблемът на бързото свършване не опира само до това, дали жената ще свърши. На мен лично ми е много хубаво проникването и искам то да е по-продължително. За 3 минути просто не мога да си представя какъв ще е тоя секс. Кога ще смените позите, кога ще смените вагиналното с орално/анално? Абе изобщо, това е секс само когато сте много загорели и ви притиска времето, иначе се губи 90% от изживяването. А онзи, изгубих му вече номерациите, големи глупости надрънка само и само да си оправдае бързото свършване.

62.   Няколко часа преди секса - една ръчна и жената след втория оргазъм ме пита- ти няма ли да свършваш!

51-53 от 53