Раздяла
Здравейте.. Пише ви момиче на 22 години.. Имах връзка с едно момче 1 година и 2 месеца.. Той ме остави за незначителна кавга между нас.. В същия ден в който ме остави ми каза, че ме обича много и т. н.. В сесия сме и двамата.. Скъсаха го на много изпити и отделно има проблеми с техните заради това.. Мина месец откакто не сме заедно.. През това време аз три пъти се опитах да се оправят нещата, но той не и не.. Прощавал ми е толкова големи неща и сега за нищо.. Дайте ми съвет.. Не знам какво да мисля, но аз съм сигурна, че той ме обича.. Знам това.. Какво да направя.. Дали ще се върне при мен?

Коментари

1.   Ми кво да правиш бе момиче... толкова ли не ви идва на акъла при такива ситуации.

Ти го обичаш и го искаш.. той и той те обича и те иска, ама не сте заедно.. е каква е ситуацията според теб. Как може двама да се обичат и да не са заедно. Истината е, че нещата отдавна са заминали и на него не му пука за теб. Няма чувства няма нищо. Гледай напред. Това е реалността.

2.   Ще се върне. Къде ще ходи?

3.   В момента си гледай сесията, както и не го притеснявай, когато го е закъсал толкова. Може и теб да обвиняват за неговите неуспехи. Замисли се какви са били отношенията ви и защо тъпо и упорито отказва да се сдобрите. Предполагам, че има сериозна причина за това, а не скарването ви. Може да има лични проблеми, за които ти и не подозираш. Свърши сесията и след това го потърси, но както казах-не досаждай, защото можеш да циментираш обратния ефект.

4.   Благодаря ви много за съветите..

5.   и аз съм в същата ситуация само дето съм на негово място. И ще ти кажа и аз прощавах много сериозни и много дребни неща (лъжи изневери), но последно чашата преля и да беше дребно пълна тъпня, но ми писна да плюя на себе си. Така аз лично няма да се върна заклех се и да обичам го и то доста и знам че въпреки тъпните и той мен, но не се чувствах щастлива докрай, понякога любовта не стига, за да имат двама души връзка. Ако и той е в моето положение, повярвай много му е трудно и гадно, не знам как са протекли нещата при вас, но ако случая е анялогичен по-добре го остави и продължи напред така ще е по-лесно и за двамата( колкото и да ти е тъжно всичко минава повярвай)

7.   Не му пиша вече месец и той не пише, но тези дни постоянно ми гледа нещата дето си слагам в сторито във фейсбук. Не знам какво да мисля, защо го прави?

8.   Липсваш му, интересна си му още най-вероятно, но трябва да избира между себе си и теб, а според теб кого би избрал?

9.   Писа ми как си и отговорих само с добре. След това каза ,че сестра му ми изпращала поздрави и отговорих с мерси а той с моля и до там . Дали постъпих зле след като още го искам ,но нямаше как да му се хвърля на врата , нека му е гадно и на него . Как да постъпя ?

10.   Какво значи това, че ти е прощавал толкова големи неща? Ако наистина са били сериозни, това може да е била просто капката, която е преляла.
Ж28