Друсана трева или слабо сърце.
Здравейте няколко пъти пуших трева, и нищо ми нямаше но този път сърцето ми щеше да се пръсне, цялата треперех и вуйчо ми дойде да ме вземе и от там в спешното и кръвното ми беше между 140-150. Странното е че преди не ми ставаше така но този път или е друсана тревата или не знам просто. Изкажете мнение по-въпроса..

Коментари

1.   Аз имах преди няколко дни има такъв проблем само че с амфети. Абсолютно същото ми се случи, но не взех никакви мерки, защото никой не знаеше какво съм вземала и не исках да се разбира. За няколко часа се оправих ама и аз бях като теб. Може би просто в този момент организма ти е реагирал по този начин щом друг път не ти се е случвало явно не е от тревата, ама все пак не съм сигурна. Чувала съм по принцип, че тревата смъквала кръвното, а амфетите го качвали, но не знам колко е вярно. Аз като взех имах чувството че ще умра, сърцето ми щеше да изскочи и треперех няколко часа.

2.   Друсана тревата? Какво? Ми тя тревата си е наркотик поначало. И то доста силен. А това, че в България не слагат толкова трева, колкото разни други глупости за подпалки, за да им излезе по-евтино, не значи че не е наркотик. Просто е в някакви минимални дози и пак ти е повлиял така. Имам един приятел. Огромен е. Истински богатир. Ама и той като теб даже седял два дена в болница заради една трева. От две три дръпвания а е 90 кила.

4.   Възможно е да е друсана. И на мен ми се е случвало подобно нещо. Но и със сърцебиенето имам проблеми и като пуша става опасно. За това спрях да се занимавам с тия глупости. Освен това водят и до параноя. А тревата почти навсякъде е друсана. Чиста няма. Дефакто пушиш химикали които увреждот и сърцето и психиката и целия организъм. При много хора друсаната трева се отразява много зле. Дотолкова се отвратих че сега само като надуша коз и бягам надалече..

5.   Спри да пушиш трева. Спри да пушиш трева. Явно организмът ти е слаб и не понася наркотици.

6.   Какво се занимаваш с глуспоти?

7.   Ще ти кажа. Аз съм медик. И накрая нас обвиняват заради такива като вас дето сами са си виновни. 140-150 не е високо кръвно. И може би става въпрос за паническа атака и е просто неврогенно, а може да е алергична реакция, може и от алкалоидите да е, те са изключителни токсини. Разбира се, може да си пуснеш кръвна картина. И гледай да казваш на лекарите какви си ги взимала, щото като ти дадат нещо дето не се съчетава с опиати и стане белята пак лекар ще е виновен.

9.   Ми да, може би масето е било къпано. На другите, които пушиха с теб, стана ли им нещо?
Както каза номер1, тревата смъква кръвното, а амфетите го качват- те за това им казват вдигащи наркотици.
Наистина по - добре престани с тревата, защото днеска всеки продава всякакви лайна. Не стига, че е супер скъпа в сравнение с преди 10-15 години, ами и все боклук гледат да пробутват, особено на вас по - малките.
Затова аз съм за легализирането на марихуаната, за да има контрол на качеството.. а и по - принцип! Нищо, че от 5 години насам не пуша вече - просто ги надраснах тези неща ;)