Това ли е любовта на живота ми
Момче на 19 години съм, роден в България и от около 4 години живея със семейството си в Германия. Уча и изкарвам пари, занимавам се с каквото съм искал винаги. Като цяло нищо не ми липсва. Тя е на 18, от София е и учи там. Отличничка в едно от топ 5 училища в София. Много умно, добро и красиво момиче. Познаваме се от април месец 2016 година, тогава се бях скарал с тогавашната ми приятелка, с която бях 2 години заедно. Винаги съм и бил верен, но не и тя. Поради тази причина и се бяхме скарали за около два месец. Докато бяхме скарани с нея аз си писах с това момиче, за което искам да ви разкажа. Бях много наранен и просто исках да си излея душата на някого, тогава видях нейното име в чата ми(фейсбук). Писах й и се запознахме. Преди това никога не бях писал просто така на непознат. Станахме си много близки за много кратко време и дори се стигна до там да споделим разни интимни неща. Започнах много да я харесвам. Помня веднъж как си казах, че който попадне на това момиче е голям късметлия. Беше ясно, че се харесваме и изпитваме чувства един към друг. Никога преди не я бях виждал, а имах чувството, че я познавам цяла вечност. След като минаха тези два месеца през, които бяхме скарани с тогавашната ми приятелка, нека я наречем "А" се събрахме пак. Но просто нищо не беше същото, аз продължавах да си пиша с това момиче, което ще наречем "В". Беше ме страх да и кажа че съм се събрал с А. Обичах А, имах чувства към нея, но тя само ме нараняваше, постоянно си пишеше с други, зарибяваше ги, ходеше с един на кино и разни такива, които може да ви се струват малки неща, но болят. Не е само това, но не за това е тази тема. Реших, че щом тя може да си пиши с други и аз мога да си пиша с В. Дойде време да и кажа, че с А сме де събрали.. Направих го, не и стана приятно, нараних я, защото и бях казал и че искам да не си пишем август месец, защото тогава се върнах в България и бях с А. Тя не каза нищо, съгласи се без да каже нищо и да се прави на сърдита. Беше ми много гадно и на мен, но просто не се чувствах правилно да го правя товаи реших да остама верен на А, защото си мислих, че е приключила с глупостите.. Но още същият месец разбрах, че не е така.. Скарахме се и се разделихме окончателно, реших повече да не се връщам. Писах на В, за да и споделя какво е станало. И тогава разбрах, че всъщност съм я наранил много. Поговорихме си, разбрахме се. От тогава не сме спирали да си пишем всеки ден от сутрин до вечер. Станахме неразделни, споделяме си всичко. Тя винаги ми е казвала, че иска да ми каже нещо, което ще обясни много неща, но да не я притискам и когато му е времето ще ми го каже сама. Това време дойде, помня че беше късно, към 1-2 през нощта и си пишехме нещо. Тя има много чувствителни стави, много често я боли глава, вие и се свят, доста чувствителна е за някой неща, за някой теми. Не знам как не съм се сетил. Боледувала е от рак, на 10 се е излекувала. Страхувала се е да ми го каже. Преди 1 месец се видяхме. Бяха най-хубавите 2 дена в живота ми, правихме всичко, за което някога сме си мечтали. Ходихме на кино, на вечеря. Бяхме в един хотел и вечерта си поръчахме семейна пица, но от целуване не остана време за нея. Беше толкова красиво.. Правихме секс на всяко място в стаята. Подарихме си по една книга, която надписахме. След около 3 седмици пак ще се видим и този път ще сме 7 дни заедно. Нямам търпение. Единственивт проблем е че сме толкова далеч един от друг.. Искаше ми се всеки ден да сме заедно. И двамата се надяваме тя да следва в Германия. Ще видим какво ще стане.
Просто исках да ви споделя това и да си отворя на заглавието. Да, според мен това е любовта на живота ми.

Коментари

1.   На 19 години си, а си имал предишни гаджета, което води до предпоставката, че не е любовта на живота ти, защото рано си започнал любовният си живот, а и пренебрегваш едното заради другото.
Като си видял, че няма накъде си започнал връзка, с това момиче, ако беше любовта, щеше да оставиш бившата си, а не да се събираш отново с нея и да оставиш момичето с празни надежди.
Когато си с даден човек с години, тогава може да твърдиш, че е любовта на живота ти, но в днешно време няма моногамни и чувствени.
След 6 месеца или 1 година се върни в сайта и пиши, как са се развили нещата.

Коментарът ми, не е хейтърски, просто изразявам мнение, което си е мое лично и не мога да не допълна детайли, не мога да пиша, така както другите искат.

2.   Страхотна история! Много ме развълнува, пожелавам ви много любов! А за разстоянието, дано това не е за дълго!

3.   Точно връзките от разтояние ти показват дали наистина държат на теб! Една усмивка ми се появи на лицето, докато четях историята ти и се надявам да си останете верни един към друг! Много щастие! :)

4.   Колко много момичета искат да последват гаджето си в Германия. Изключително удобно, за да могат да си намерят по-лесно така мечтания европеец. Като я отведеш в Германия има много голяма вероятност да останеш с пръст в уста. Когато искаш момиче ти трябва да си при него, а не то при тебе.

5.   Определено това е история с смисъл и чувство.История за истинското и красивото в живота.Искаш ли да ти кажа нещо,което мисля.Мисля,че е на път да ти стане и остане любовта на живота ти.Наслаждавай се на моментите и миговете,които чувстваш и изпитваш в момента.Защото един ден след време,може да са просто един спомен за нещо красиво и истинско,което няма да можеш да върнеш.
Много силно ти пожелавам Бог да ви събере.Нали знаеш той реши ли нито разстояние,нито пречки могат да ви разделят.
Дори да е пред теб на пет крачки от теб.Не ви ли е писано просто не става.
Много искам да има щастлив край тази история.Защото е за силна любов и нещо дълбоко.За другата стана на монетата,която е болезнена по-добре да не ти казвам дано не ти се налага да я изпитваш.
Но в момента грабни моментите с пълна шепа.

6.   ОТ АВТОРА!!!

С момичето още сме заедно и се разбираме по-добре от всякога. Прекарахме Август месец заедно, беше прекрасно. Ходихме заедно на Море, всеки ден се събуждахме един до друг и заспивахме един до друг, бяхме неразделни през цялото време. Това беше най-хубавото лято в живота ми. Никога няма да забравя колко болезнено беше, когато се разделяхме. Не ме беше боляло от нищо досега толкова много. После се видяхме октомври месец за няколко дни само. Почти не сме спали, за да не губим време. Не се бяхме разделяли за повече от 15 минути за тези няколко дни. На летището беше много тегаво, защото не знаеш кога ще е следващият път, в който ще се можеш отново да прегърнеш любимия човек.. Последния път в който се видяхме беше за празниците, прекарахме много хубаво, ходихме на почивка на едно много тихо и приятно място далеч от всички проблеми и хора. Прекарахме нова година заедно и с мои приятели. Разделихме се една седмица след нова година и от тогава не сме се виждали.. Не е минало и месец от както не сме се виждали, а го усещам като цяла вечност.
Колкото до ученето в Германия-още не се знае, но ще си подаде документите и можем само да се надяваме нещо да стане. Честно казано не знам какво бих правил, ако не я приемат, не знам с каква надежда ще ставам всяка сутрин.. Много обичам това момиче, както и то мен и не мога да си позволя да го изгубя, харесвам всичко в нея, не мога да намеря едно негативно нещо, което да ме дразни.
Благодаря за всички коментари!
До номер 4:
Ако тя беше такова момиче още преди много време щеше да се разбере. Тя преди мен не си е мечтала да учи и живее в Германия.
Споделям ви това просто защото искам да чуя мнения от хора, които нямат никакви отношения с мен и приятелката ми.