Иска ли ме или просто съм се заблуждавала?!
Здравейте!
Аз съм момиче на 20 години от Пловдив.
Искам да споделя с вас дилемата пред, която се намирам защото не знам как да процедирам.
Отново както при повечето момичета на моята възраст става въпрос за момче.
С въпросният човек се запознахме преди около три седмици в обща компания.
Първоначално нямах голям интерес към него защото тепърва се бяхме запознали и не нямаше как да си изградя кой знае какво мнение и представа за него.
За сметка на това пък той ме намери в фейсбук и започнахме да комуникираме и све по-често да се виждаме макар и в обща компания. Отнасяше се страхотно с мен, беше много приятно когато се виждахме. След няколко дни си пролича, че има по особен интерес към мен. Търсеше ме постоянно, разбирах и от приятелите му, че постоянно пита за мен. Без значение по колко часа на ден прекарвахме заедно все настояваше да не се прибирам и защото много му харесвала компанията ми.
С течение на обстоятелствата заминах с приятели на море за почти седмица. Поиска номера ми и се чувахме често, а през деня си писахме. Казваше ми, че му липсвам, че иска по-бързо да минава времето за да се върна.
Дори дойде до почивната станция само за да ме види за няколко часа. Интереса беше взаимен.
Всичко беше добре, продължаваше да проявява интерес и да ме търси постоянно до момента в който не се прибрах в Пловдив.
Прибрах се ден по-рано от очакваното, той много се зарадва но когато му казах, че съм свободна той не каза нищо.
Не се видяхме него ден.
На другия за сметка на това и следващия отново се видяхме в общата компания но за кратко -около 30-40 минути и той се ядосваше, че е прекалено малко това време и за малко не се скарахме.
Затова първият ден му намекнах в такъв случей да се видим а на втория ден направо си го поканих да излезем само двамата, но той се ''направи на ударен'' сякаш не бях казала нищо.
От тогава минаха няколко дни в който не сме се чували и виждали. Писах му веднъж но разговора беше кратък.
Незнам сгреших ли някъде?
В мен ли е проблема? Какво да си мисля?
Моля ви за съвет, понеже осъзнах, че наистина много ми допада, харесвам го, усещам липсата му.
Просто незнам как трябва да постъпя.

Коментари

1.   Изчакай, не го притискай. Може той нещо да е осъзнал, или пък бившата му, примерно да му се е обадила.... Изчакай и го остави той да е инициатор на срещите.

2.   Ами, ще чакаш да видиш на къде ще задуха вятърът. Да не би да тъче на два стана? Разпитай компанията какво прави по цял ден.