За жалост!
Момче съм и имам приятелка от 3 години :( за жалост вече не правим секс, почти не се и целуваме! Говорих с нея ;/ Уж всичко е добре, но нещата не се подобряват. От началото на годината дали сме се любили 5-6 пъти. Попитах дали има друг и ми се отрече, проверявам и телефона, емайла и всичко- няма нищо! Обичам я, но започнах да търся одобрението на други жени, започнах да оглеждам, да се закачам, да ми се иска друга жена, което е непознато за мен. Не съм от този тип дето ще тръгне да изневерява, но говорих ли, говорих. И се чудя дали да не се отдам на желанието и да си мълча или просто да и кажа, че всичко приключва и всеки да продължи напред за да няма наранени :(

Коментари

1.   Ако на теб ти изневеряват,нима няма да се почувстваш използван,наранен и обиден? Абе хора,защо не си казвате истината в очите,така няма да има излъгани и ще има по-малко наранени.
Ако я обичаше,колкото твърдиш в сайта,щеше да й кажеш всичко от игла до конец. Ако беше подходил директно нямаше да мине,само с едно "всичко е добре".
Нямате брак,за да се криеш и да изневеряваш.
По-доброто решение,да се разделите по-мирно и да търсиш щастието си.
С всичките му емоции,които в сегашната ти връзка липсват.

2.   Приключи всичко и тогава вече се заглеждай.

3.   Мило момче, дълбоко ти съчувствам, но като момиче бих те посъветвала първо и най-важно да не се отчайваш. Ясно е, че романтиката между вас е утихнала, нормално е при дълга връзка. Може би трябва да й припомниш как сте се чувствали в началото на връзката ви и да разпалиш огъня. Ако това не свърши работа, може би нея вече я вълнува нещо друго повече от теб и е време да си дадете почивка, и ако все още може без теб, значи не сте един за друг. Но недей да изневеряваш в името на хубавите моменти, които сте имали някога, това би било подло. Успех и пиши как вървят нещата!
- K&P

4.   Най- добре абсолютно директно ѝ кажи какво ти липсва във връзката, а то е сексуалния контакт. Ако няма ефект по- добре се раздели с нея по човешки, отколкото да ѝ изневеряваш. Така няма да е толкова наранена и няма да се чувства предадена, а на теб няма да ти е гузно и ще си с чиста съвест. Това увеличава шансовете да запазите добри взаимоотношения.

Black Sabbath

5.   Защо първо не разбереш причината тя да не иска секс с теб. Очевидно не е друг мъж. Ти задоволяваш ли я? Попитай я какъв секс й харесва на нея? Тя какво иска да направиш. Постарай се първо на нея да й е хубаво. Ако не го направиш и с другите жени да ходиш, ако и те не са задоволени и те няма да искат да правят секс с теб.

6.   Е тя със сигурност има друг...така, че действай !

7.   Хем не бил от този тип мъже, хем започнал да се оглежда за нещо ново!? Ти не знаеш какво искаш. Толкова всички сте опорочили взаимоотношенията мъж/жена, че ги свеждате само до секс.. Ако няма интимност - да си търсим други.. Разбрал си, че не ти изневерява, явно има друг проблем, но ти вече търсиш решение само за себе си, при други жени. Освободи момичето от тази връзка, преди да я нараниш.

9.   Това, че ти е казала, че "няма друг мъж", съвсем не означава, че наистина няма друг! Кажи ѝ направо какво те терзае и ако продължава да се прави на "ударена", просто предложи да се разделите и по възможност да си останете просто приятели, щом тя самата вече не желае да бъдете пълноценна двойка.