Много странно поведение!
Здравейте.
На 18 години съм. Историята е следната. Запознах се с момче на 24 години който е от моя град. Излизахме около месец като през този месец всичко беше добре според мен. Изведнъж той започна да се държи странно като една вечер ми каза, че не иска на този етап връзка поради причината, че има много работа и няма време. Приех го спокойно, но знаех, че това не е истинската причина. Мина се месец през който не поддържахме никакъв контакт просто от време на време се засичахме и аз разбира се, се държах приятелски въпреки, че се чувствах зле вътрешно. Но, нещо ми стана и започнах да го отбягвам където и да се видехме просто обръщах глава. Така стана, че ми писа и ми поиска обяснение, защо не поздравявам. Оттам нататък започна да ми пише ежедневно както и да ме кани на басейни или разходки, аз разбира се отказвах колкото и да ми се искаше да отивам. Преди десетина дни както отново си писахме ме покани у тях. Аз приех, но нито секс е имало нито нищо просто ме прегръщаше и целуваше и повдигна темата, че няма друга и причината да не иска приятелка е, че в миналата си връзка се бил изтормозил и изтощил както и това, че няма в момента време тъй като работи на две места, но сме можели да се виждаме просто така ако съм искала (приятели за секс)Както и да е мина се вечерта и от там нататък не ме е потърсил. Писах му да се видим казва зает съм. На какво се дължи това непостоянно поведение хора? Искам го признавам си но.. как?

Коментари

1.   В случая,не иска да се ангажира с постоянна връзка,работи много,а може и още да мисли за бившата.Но на секс е навит,ще намери сили от някъде,колкото и да е уморен

2.   С няколко думи, той не иска нищо повече от секс с теб. Ако и ти си навита действай, но не се влюбвай.
Ж 27

3.   Ако му пуснеш,ще направиш грешка,защото едва ли ще те потърси,след като те консумира. Добре че ти е казал истината,а не те е мотал. Сега знаеш,че не иска връзка,ако си навита за един секс...го направи.

4.   Просто е незрял и не ми се занимава с "глупости". Гледа да мине по тънката лайсна. Хем да топне пишката, хем да не си усложнява живота с истинска връзка. Явно просто не те харесва достатъчно, иначе, повярвай, нямаше да е изтормозен, изтощен и подобни небивалици. Щеше да влага усилия за да те спечели. Сега просто го кефиш физически, готов е да правите секс, но връзка не си представя. И няма нищо чудно. Познавам много красиви жени, които са ужасни характери.

5.   Не се занимавай с него. За секс имал време и сила, а за връзка нямал. Според мен си има друга, или може още да не е преживял бившата си. Не ти трябва такъв.

6.   И какво странно има? Човека иска секс, казал ти го е в прав текст.... Ти решаваш това достатъчно ли ти е...

7.   Харесва само тялото ти. Просто е.

8.   Отблъснала си го. Това го е амбицирало да те спечели отново. Видял е че е лесно и може и е загубил отново интерес. Не се тормози, човека е нарцис и с други така ще постъпи. Забрави го на момента.