Може ли да се промени?
Здравейте, мили читатели!

Става въпрос за едно момче (8 години по-голям от мен), с неприятно минало. Бил е с много жени, коя просто за една вечер, коя за две... но казва че иска и може да не е такъв. Харесахме се, много е настоятелен и реших да тръгна с него. Да видя какво ще стане. Че няма да си легна с него веднага, няма това е ясно. Но исках вашите мнения - такива хора променят ли се наистина или това е само на приказки колкото да ми замотае главата?

Въпросът ми е какво да правя - Да се доверя ли или да не се занимавам въобще?

Благодаря на всички предварително. :)

Коментари

1.   Ами ще го прецениш, няма как да кажем, има хора които не намират човек за връзка...

2.   Не се занимавай с боклуци.

3.   по принцип всичко е възможно, дали обаче ще се случи, не е ясно :-) може наистина ти да си специална за него, може просто да му е писнало да скача от цвят на цвят, може много неща, но може и да ти казва всичко това просто за да си поредната бройка
ако за теб не е голям проблем да се окажеш такава, ако не хлътваш много и наистина го харесваш, действай. ако обаче си по принцип влюбчива натура и ще страдаш много, по-добре недей.

4.   Всеки човек е различен. Едни наистина могат да се променят, а други не. Бъди с него и виж какво ще стане. Човек винаги може да се промени, ако не здраве да е. :)

5.   Бивши ку*ви и бивши полицаи няма... така де и с твоя човек аз лично не бих повярвал на такива неща

6.   Всеки може да се промени, ако срещне човека, в когото да се влюби до безумие. Сред връзките си имах такива, в които попадах на "тъпкачи" с претенции за сериозност, а след като ме зарязваха скоропостижно, си хващаха сериозни приятелки за по няколко години. Няма как да знаеш. Просто пробвай без да имаш очаквания за дългосрочна и искрена връзка. Дори мъже, които не се плейбои, могат да кръшнат или да направят някоя мизерия. Разочароваме се от надеждите, които влагаме в останалите.

7.   Вълкът козината си мени, нрава - не. Не мисля, че такива хора се променят. Колко ли пъти е казвал, че ще се промени и на други момичета и жени... Съветът ми е да не се занмаваш с него, но ти решаваш.

8.   Такива хора не се променят. Бъди сигурна.

9.   Зависи на колко години си. Знаеш, че мъжете се влюбват с очите си, а жените-с ушите си. С други думи мъжете се влюбват във външния вид, а женитие-в това, което ни говорят. Затова не го слушай какво ти приказва, а го гледай как действа. Ако флиртува или заглежда други жени, значи не е искрен с теб.

10.   Такива мъже и жени, които са имали многобройни бройки в леглото, не говори добре за тях.
На всеки може да се случи веднъж или два пъти, да сгреши и да се подаде, но системното хойкане е прекалено.
Не думи, а дела трябват запомни го мила.
Като кажат някои- "Един път се живее", еее не означава, да станеш боклук и да пропаднеш в разцвета на младостта си.
Не се доверявай лесно, защото след това ще ти е трудно да се довериш, дори и на правилните хора.

11.   Здравей те искам да ви разкажа моята история.
В момента имам връзка с едно момиче което връзката ни се разпада и незнам защо но разбрах днеска защото я попитах, не ми изневерява споделяме си всичко не се лъжем държи на мен обича ме но от 7 месеца на сам не беше както преди не ми обръща внимание не се сеща за мен както преди не ми казва толкова често обичам те и я попитах защо не го прави това което беше преди и тя ми отвърна че е загубила тези чуства и каза че незнае защо така става но иска да бъде с мен някой знае ли на какво се дължи искам помощ защото мен това ме боли?