Любов изневяра лъжи
Здравейте, искам да разкажа тази история В резюме срещнах едно момче бях много разтроена преживях гадни неща, спах с него още на втората среща(много тъпо изпълнение) влюбих се, след около 3 месеца връзка и той уж се влюби даже ме обичаше изневери ми 2 пъти веднъж с моя приятелка супер нагло, а аз разбрах от нея след 10 месеца, простих му уж било в началото, когато не ме обичал тя го предизвикала, тя била курва приех го. Лятото трябваше да се виждаме рядко и един път когато отидох да го видя за 2 дена, както си стоим и се обичаме много разговори целувки гледане на филми и някакво момиче ми пише че докато бил на море (точно беше се върнал) я излъгал че не ме обичал че аз не съм нищо и иска да се раздели с мен, тя ми прати чатове, и така разтроих се той почна манипулациите как тя направо го била изнасилила как той просто си стоял в стаята и а тя се съблякла по бельо и му се хвърлила как го направо щото се бил разколебал като толкова време сме разделени т. е далеч.... сълзи сополи обещания клетви молитви... простих отново обвиних се че послушах наще и го оставих лятото сам, затворих си очите... през цялото време намирам чатове как флиртува сваля момичета и обяснението е аз съм нощни смени и ми е скучно и се ебавам с тях но нищо не искам, искам само теб, аз съм му била винаги вярна, искрена и добра до глупост с него, просто вярвах, че хората се променят, но явно не. Накрая почнахме да живеем заедно всичко хубаво, не откривах чатове или рядно или разбирах че ги трие... всеки ден заедно, всичко споделяхме пари храна, грижехме се един за друг и т. н. Но веднъж го нямаше проверих му лаптопа просто, за да се успокоя, че е честен... и открих как се е хвалил на приятели, че спал с негова позната, която и аз знам и постоянно стои при него на работата му, и как тя му писала не си получих целувката, а той като се върна. Не издържах разтреперах се и го питах директно, той ми обясни че била пияна и му се нахвърлила, но той я отблъснал и че се похвалил на приятелите си да се направи на играч, не му повярвах, говорих с нея тя разказа същата история, но имаше някви дребни неща, които не се връзваха никак.... Помолих го ако ме уважава и обича за време, да остана сама и да помисля, той се съгласи. В момента в който се върна, започна да ми разправя как нищо не е станало и как се сърдя за глупости и че трябва да му вярвам, аз казах не ти обеща време. Излязох с приятели и познати, той не изчака и 2 часа почна да ме търси и разпитва къде съм с кой съм и като чу мъжки гласове тотално изперка... дойде в кафето направи сцена, заяждаше се с момчетата по най- нагъл и просташки начин и те му се хвърлиха на бой. Накрая ме обвини, че зариди мен се сбил и че аз съм виновна... след като изтрезня на сутринта, бях взела решение на го изгоня и да приключа, той ми изнесе тирада как оставал на улицата и как се скарал със всичките си роднини и приятели зариди мен( преди цялата тази ситуация уж можеше да ходи на 2 места да живее освен при мен, изведнъж след като го оставих едва ли не му се срина живота), не му вярвам вече на нито дума. Негов приятел, с когото се скараха поради държанието му в кафенето, ми каза че всичко било оговорено с неговата позната ( с която открих чата) и че и двамата са искали да направят нещо, но са ме излъгали, по най-долния начин. Дали е така никой не знае, вече не вярвам на никого. А моя вече бивш приятел продължава да иска да подържа контакт уж, защото много се интересувал и притеснявал за мен, искал да сме в добри отношения, била съм му дала много, била съм го променила... Да ще помислите, тъпа съм, много наивна, но той се оказа манипулатор и наистина изглеждаше искрен, докато бяхме заедно бях щастлива до някъде, прекарвахме си времето заедно, той уж всичко ми казваше и винаги подържахме контакт, кой къде е с кого е, всичко се знаеше. Е сега въпроса ми е защо, защо този човек прави толкова нелогични действия, след 2 шанса, той продължи да лъже макар и по-малко, защо изобщо иска да е с мен, защо не се откаже вече след толкова случки? Нищо не разбирам, явно аз съм сбъркана, че повярвах толкова много, жалка история и тъпото е че след всичко пак ми е гадно, колкото и да се държа се едно не ми пука. ( все едно в този човек има 2ма единия много мил нежен грижовен, впуска се и се опълчва на всички зариди мен, прегръща ме нощем, смеем се заедно, споделя ме най-дълбоките си тайни, а другия изпипан лъжец, долен и вулгарен човек, човек, който си играе с чувствата ми) Какъв трябва да си че близо 2 години да си играеш с някого, аз съм много добра, човечна, разбрана и вярна (други са ми го казвали), а той явно няма никаква съвест и срам :(

Коментари

1.   Влизаш в колата, вкарваш първа, трета и пета, по най бързия начин и с 200км да те няма... ето това се иска от теб:)

2.   E, kaква логика да има в долната глава? Но не е зле да се замислиш, ти с какво мислиш? Май, с бялата си перушина! Ще ти го напиша бавно, следи буквите-човекът е търчи -лъжи, льольо, женкар, лъжец, манипулатор и май, е и меркантилен използвач/на жени/, щом се е сетил, че като го изгониш, няма къде да иде.
Ти си решаваш за какво да стоиш с него. Може би чакаш триперът и гонореята да дойдат?

3.   Е аз това забравих да го кажа но се разделихме вече преди седмица, просто държанието му е странно, искам някво мнение, не го разбирам и все още ме търси и иска да подържа връзка с мен...приятелска, аз му казах че да забрави, че ще се се съберем и го посъветвах да ходи по жени и да спре да ме търси

4.   Махай го. Не си заслужава, заблуждава те...

5.   Той те е излъгал веднъж. Ти си му се хванала на лъжите. И оттук нататък той те мисли за наивна и глупава и продължава да те лъже. А ти двърде дълго време си му се хващала на лъжите. Та прочети си поста сама. Някаква го била изнасилила???? Съблякла се и се хвърлила гола върху него???? Той дори не си е давал труда да измисля нещо сериозно, ами те е будалакал на воля и се е забавлявал. Добре си направила, че си се разделила с него. Даже твърде дълго си го търпяла! Не се занимавай категорично повече с него. И си търси мъж, койото да те уважава. За разлика от него.

6.   "когато някой е глупав, често е завинаг" народна поговорка.

7.   Да знам, че е така просто не съм вярвала, че има такива хора като него, за жалост сгреших. Благодаря за мненията, целта на тази история не беше да реша, искам ако някой попадне на такъв да бяга по-рано преди чувствата да го направят кукла на конци, винаги е едно и също лъжи извинения обещания добро поведение и пак лъжи докато не го хванеш и схемата се повтаря, жалко за него аз наистина много го обичах, но това не е достатъчно явно

9.   Просто, мила, има такъв тип мъже, авантюристи ли си, женкари ли са, не знам каква им е табелката, но са винаги полигамни. Харесва им да си имат едно кротко гадженце, което да ги гледа вярно в очите, да ги глези, да се грижи за тях, а те да си развяват гащите с която им падне. Това е. Такива не се променят, остават коцкари за цял живот. Или стари ергени, защото не са намерили някоя достатъчно наивна да си мисли, че щом я гушнал през нощта, значи ще й е верен до гроб.
Запомни едно - когато мъжът е хванат в изневяра и няма накъде да мърда, ще направи всичко възможно да извърти нещата така, че той да е жертва на тормоз от страна на "натрапничката" - изнасилила го, постоянно го следяла, пияна била, обсебена била, ама много нахална, много нагла, магия му правила, той не искал, дърпал се до последно и всякакви подобни. Пълни абсурди, отрезви се.
Обвързан мъж, който иска да изневери, ще казва на мадамата, че отдавна не спи с жена си, пред развод са (но не любовницата е причината, за да не се почувства твърде обвързана), спят в отделни стаи, тя не го разбирала, или ще каже, че са в отворена връзка... А в общия случай отношенията им са нормални, правят си секс и всичко, но на коцкаря шията го стяга и търси малко къде да разпусне.