Не мога да си го избия от главата...
Здравейте! Най-вероятно вече има такава тема, но не успях да намеря случай като моя. Не съм тук, за да търся съжаление или нещо от сорта, а просто за съвет. Запознах се с едно момче по чат, оказа се, че ми е писал преди месеци, но не ми е излязло съобщение, та го видях по-късно. Допаднахме си, държеше се много добре, искаше да ме опознае, интересуваше се от мен. Беше взаимно. Започнахме да се чуваме по телефона, после и на видео чат. Още първата седмица той ми говореше на "пате", " зайче", постоянно произнасяше името ми, казваше как го е респектирало... Някакси беше странно.. Искахме да се видим, но в началото той каза, че няма възможност т. к. е на работа и малко почива. След две седмици активна комуникация, аз реших да отида да го видя. Проблем беше, че сме от различни градове и всъщност главната пречка си е разстоянието... Но вечерта, когато трябваше да се чуем, да се разберем кога ще пристигна, той точно тогава реши да пасува.. При условие, че ме търсеше постоянно, питаше ме с кого съм, къде съм, какво му стана, притесни ли се, не знам.. На другия ден сутринта сигурно в 7ч вече имах съобщение "Добро утро", и не можех да разбера нагъл ли е, или просто го е страх. Говорихме до безкрай и оправданието му беше, че си има много проблеми на главата... Иначе ми говореше ТОЙ как не е за секс, иска връзка, дори правеше планове да ходим на море следващия месец, вкарваше и темата за деца. Обясняваше ми как съм идеалът му за жена... В крайна сметка дните си минаваха, той отказваше да дойде, защото цитирам "Ако дойда, ще е с един приятел, защото не мога да пътувам сам". За протокола, той има кола, а аз щях да бия пътя по влакове и автобуси... Карахме се, когато спирах да го търся, той ми пишеше, звънеше. Той е от малък град, а работи в по-големия до него, живее с родителите си. По едно време, впоследствие и по-късно отново ми каза защо да не се преместя да живеем двамата в по-малкия град, само че в апартамента, който държат родителите му. Искаше и да си намеря работа там. И аз бях туш отвсякъде... Ние не се бяхме виждали на живо, а говореше за наистина сериозни неща. В крайна сметка в продължение на месец и половина се търсехме, искахме, но той нямаше топки (или не му се занимаваше) да дойде при мен и да се видим. Разредихме разговорите последните 10-ина дни, докато една вечер той не ми се обади. Попитах го дали се е престрашил най-накрая да дойде при мен и отговорът беше "Да, но не знам кога". След толкова протакане и чакане, на мен ми кипна и реших да го пробвам ( така и така нещата не отиваха в добра посока)- предложих му да дойде същата вечер за секс, без обвързване, без нищо, просто да си прекараме добре. Той замълча няколко секунди и отговорът беше : "Ако сега тръгна, в колко часа трябва да съм при теб? ". После ме питаше за маршрута и не знам си какво.. Зададох му въпроса защо просто не каза, като аз така или иначе можех и да спя с него, защо е говорел сладки приказки толкова време и цялото внимание.. нещо не ми се връзваше. Той се изсмя и нещо се излигави, Казах му, че няма какво повече да говорим и затворих. В следващата минута той продължава да ми говори на чат. Каза ми, че това моето са курвенски номера, аз отговорих, че реакцията му е била достатъчно показателна и че се е вързал, и той пак върна на версията, че не иска само секс.. После ми обясняваше каква съм да постъпвам по този начин.. Наясно съм, че е тъпо да пробваш така човека и не е честно, но е факт, че благодарение на това моето чудене къде сме с това момче приключи. Въпреки всичко той завърши "великия " чат с това, че ако отида в неговия град, да му се обадя...
Аз ли съм сбъркана нещо, той ли само си е правил забавно, или съм се вкарала във филма, нямам си на идея.

П. П Всичките ми приятели, на които казах за него, бяха единодушни, че нищо хубаво няма да излезе от това.
Извинявам се, ако съм била прекалено обстоятелствена.
И не съм се депресирала, имам въпроси. Ще се радвам, ако някой може да ми даде някакъв отговор или просто да изрази мнение. Благодаря предварително :)

Коментари

1.   Не ти виждам въпросите. Но общо взето момчето е нередовно, като много напоследък. Почти съм убеден че и за секса нямаше да дойде ако беше продължила играта. Ако му е бил секса идеята и не е разбрал че няма да му изобщо трудно да го получи след като си тръгнала на крака да му ходиш, трябва да е уникален идиот(най-малкото социален). Най-вероятно си е тотално сбъркан и предпочита да живее в чата. Едва ли е единствения който ти е обърнал внимание че да не можеш да си го избиеш от главата. Има всякакви болни мозъци. Една позната с години се е занимавала с подобен смахнат тип. В чата са още малко "женени с деца", но ако дойде време да се видят на живо - винаги изникват я проблеми я някакви глупости.
Та прежали си загубеното време и му слагай тирантите.

2.   Изключително несериозно държание, остави го този. Как така има кола, но трябвало да пътува с един приятел и не можел да дойде? Какви са тези глупости? Не се занимавай с такива неконсистентни...

3.   Даже не си помисляй да му се връзваш на тоя. Явно съвсем се е слял с виртуалния си образ. Девойко да те питам... за какво ти е мъж без топки. Че се и питаш правилно ли постъпих. Ако е мъжко момче още на втори трети разговор ще те иска. Къде ги намирате такива лигльовци, че и се чудите правилно ли постъпвате като ги разкаравате