Много ме боли
Преди половин година разбрах какво означава наистина да боли. Имам си приятелка от вече 3 години, първата ми любов. Толкова много я обичам, давам всичко за нея. Бяхме страхотна двойка и двамата си бяхме първи.. толкова много хубави спомени. Преди половин година искаше да ми каже нещо.. били сме си омръзнали, нямало я тръпката и се разделихме за един месец с цел да си починем малко от всичко. Наистина си бяхме омръзнали, две години постоянно заедно, нормално съгласих се с нея. След две седмици ми се обади вечерта, плачеше каза ми че е спала с някакъв... 3 пъти... беше с 15 години по голям от нея(ние в момента смена 18 и двамата). Каза че искала да пробва с него. (той е от София а ние от Пазарджик ако ми беше по наблизо до сега да е мъртъв) Не знаех къде се намирам побеснях... Била си е писала с него още докато е била с мен, лъгала ме е, трила е чатовете. Казах и че повече не искам да имам нищо общо с нея и че не искам да я виждам. След седмица ми мина малко, излязохме, говорихме, разказа ми абсолютно всичко. Бях много твърд и ядосан не исках да я слушам.. Като я изпратих до тях се погледнахме в очите... Мамка му обичам я.. Прегърнах я и и казах да се връща при мен и да го зарязва ония. Тя отказа. Продължавахме да се виждаме с нея но без нищо. След седмица ония изобщо спря да и пише и да се занимава с нея. Не е спала у тях след онези три пъти. Карахме го така 3 месеца. И двамата се обичахме много. Знам че и тя ме обича молеше ме да се съберем постоянно. По добър съм от онзи във всичко.. По красив съм имам амбиция уча се спортист съм имам хубаво тяло висок съм, грижа се за нея обръщам и внимания, казва ми че и в леглото съм бил по добър, по голям ми е, какво повече иска по дяволите. Е събрахме се накрая. Обичаме се и имаме страхотна връзка всичко е супер... освен едно. Наистина ме боли, не мога да забравя всичко това всеки ден се сещам за това какво е правила с онзи и се отвръщавам. Ако можех да се върна назад във времето нямаше да се съберем не мога да издържам тази болка... Но болката от загубата на любим човек е още по жестока.. Обичам я. Какво да правя?

Коментари

1.   Бъди с нея

2.   Брато, ясно е, че приятелката ти не иска нищо от теб или поне се възползва от качествата ти до известна степен. Повечето жени в днешно време при удобен случай ще изневерят и после едва ли не ще изкарат теб виновен. Много хора все още подкрепят твърденията, че любовта няма възрастови граници, но за по-дебела пачка от някой чичка всичко правят. С риск да ме нападнат женските(не че много ме бърка) ще кажа, че дори и като приятелка не искам някоя, която е спала с някого 15 години по възрастен от нея. Та въобще не знам как можеш да погледнеш това момиче отново, братле. Чак пък и ще га биеш оня, ми то тва им е работата, като не могат да си хванат сериозна жена на малките ще налитат, в тоя случай веднага да съм и бил шута на тая, а ти даже и си се молил. Нали си учен и спортист и убавец.. ще дойде друга. Спри да бъдеш с тая дет си е търсела начин да ти изневери и за тва сте си дали почивка, да не и е златна ****** я...

4.   Знам какво е. Върнала се е при теб, защото онзи спрял да я търси и от няма къде. Знам какво е, и съм бил в такава ситуация, но бях твърд и не я взех отново. Не бъди сигурен във всичко, което тя казва. Може нарочно да твърди, че си по- добър във всичко от него, че да я приемеш. Според мене си малко наивен дори.

6.   Може би просто е трябвало да не се събирате. Ти няма да забравиш тази история. Все ще усещаш някаква горчилка. А и на твое място аз не бих й вярвал. Щом е кръшнала веднъж няма гаранция, че няма да го направи отново.

7.   Не се занимавай с нея човече! Живота е един не си струва да страдаш за тази фльорца, ще си намериш по Добро момиче

8.   Как може да се сърдиш на онзи, че е спал с някаква **** дето му се е пуснала доброволно. Не я е изнасилил в крайна сметка. Сърди се на нея и я зарежи. Това е. Иначе ще те гложди винаги.

И най-големият проблем според мен е, че има 95% вероятност да го направи пак щом го е направила веднъж.

9.   От автора.
Благодаря за съветите всички имате право. Мисля че реших какво да правя.. Да би било разумно да не и вярвам и да я зарежа.. Наранила ме е, но наистина я обичам, 100% съм убеден че и тя мен. Реших да съм с нея, но просто като ми се отдаде възможност да и изневерявам без да ми пука. Тя сама си го направи. Дано да постъпя правилно благодаря на всички!

10.   Според мен си взел глупаво решение. Хем ще си с нея, хем като можеш ще й изневеряваш... Значи ситуацията е следната: приятелката ти се е зарибила по някакъв и той я е минал. Тя отначало е искала връзка с него, но той само я е използвал за секс. Тя не е получила връзка и се е върнала при теб. Виждал съм това поведение много пъти. Жените се пробват за по-готин мъжки, ама като не стане се опитват да се върнат при бившия си уж без последици.

Всъщност, твоето решение не е толкова зле, защото ще имаш лесен достъп до секс, когато решиш, но само не трябва да се залъгваш, че става въпрос за някаква обич тук. Т.е. ходи си с нея, изневерявай като може. но да е ясно, че не става въпрос за обич и любов и за някакви морално извисесени отношения, а за типична тийнейджърско повърхностно поведение.

11.   Не е приятно, но тя не те обича достатъчно. Онзи я е ухажвал известно време и тя е решила да се раздели с теб за да е с него. Ако той не я беше зарязал сигурно тя още щеше да е с него. Значи е била влюбена в него. А теб те е държала като резервен вариант, затова не се е разделила с теб. Така че не те обича особено. Ти я обичаш за да я приемеш отново. Но от тази идея-да й изневериш само ще се получи, че взаимно ще се намразите след време.
Не се занимавай с нея. Рзделете се и си търсете други партньори, които ще знаят кои са и какво искат от живота.

12.   От автора.
До номер 10: Благодаря за разбирането, но грешиш в едно.. Наистина я обичам, ако не го беше правила това нещо никога нямаше да си и помисля за друга, а не е като да съм нямал възможности. Но колкото и да я обичам просто мисълта как ме е предала и лъгала ме гложди от вътре. До онзи дето го нарече готин.. Пълен неудачник, няма си жена, не е хубав, няма пари, няма хубава работа.., но и обръщал повече внимание затова е предпочела него. Обичам я, но няма как да стане тя да е била с някъв пропадняк и да не искам да има справедливост и да и го върна. Но не мога без нея просто я обичам... Ще изневерявам видяло се е към неверника същото.

13.   И какво ще постигнеш като й изневеряваш? ! Ще си докажеш колко си готин? Или на нея? Детски изпълнения. Не я оправдавам, напротив, но планът ти е не по-малко недостоен от нейните действия. Поне й го кажи в прав текст, че нямаш сериозни намерения към нея. Какво очакваш да постигнеш с тази евентуална изневяра? Да я накараш да се чувства парцал, да започне да спи с всеки срещнат, защото е изгубила вяра в мъжете... стегни се, бе пич... държиш се като онова, което започва с буквата п

М32

14.   Съжалявам за случилото се, доста гадно. Обаче не си прав за убийството, защото после ще лежиш поне 10г., както и че бил неудачник - нямал пари, жена и хубава работа, пък му бил и малък, но явно има акъл да вкара в леглото си младо агнешко, свежо и още недоклатено. Ти си решаваш дали да си с нея, важното е как се чувстваш. Успех!

15.   Е, ти ще й изневериш, после тя пак ще ти изневери, . После ти отново, за да й го върнеш и тя пак.... И докъде така? Това няма нищо общо с любовта, ами са някакви отмъщения и то безсмислени. Ясно е накрая, че тъй или инак ще се разделите.
А ти, ако я обичаш, както твърдиш, й прости. Ако не можеш, не се занимавай с отмъщения. Разделете се. Това не е обич.

16.   Тинейджърска история. Сред по-красивите има доста фетишистки който, примерно, под 50 не си падат като цяло или изневярват, или казват че са по-добри във всяко отношение.
Но ми прави впечатление друго, забелязвате ли от година на година, дори във форума, как темите се изместват, сякаш мъжете станахме много по чувствителни от жените и все за любов се говорим а на тях все им има нещо, на нежния пол.
Иначе всичко което посочи в поста си говори за това че е желаеш, не обичаш а тя е просто тъпа.

17.   Пич лъже те за всичко, за това че ти бил по-голям от неговия и всички глупости, които ти е наговорила.... това са женски номера(жена съм и го знам)казала ти го е само и само да й простиш.
Не се занимавай повече с нея, защото това ще те гложди винаги докато си с нея!

18.   Това не е твоята жена пич. Била е допреди да си легне с друг. Няма да стане това ще те яде яде яде докато един ден ще ти писне и край. Изпитал съм го и знам какво просто вече хората не уважват човека до тях това е. Но го има и другия момента, хора сме ами следващата, дали няма да е същата. Визирам и мъже и жени! Всички сме един дол дренки.

19.   Ако се научиш да прощаваш животът ти ще е много по-лесен.