Раздяла
Здравете, моята история е може би тривиална или банална, но се сблъсквам за пръв път и искам да споделя с някого.

Имах връзка в продължение на 5 години голяма любов ( за мен явно е била такава ). С момичето което бях имахме разлика е годините 13 години. Запознахме се и бяхме заедно няколко месеца и решихме заедно да заминем за чужбина. Там живяlхме заедно 3 години Всичко беше перфектно и изведнъж това лято всичко се промени.... аз излезнаха отпуска 10 дена преди нея, и след време тя ми съобщава че има връзка и е влюбена в друг.

Света ми се срути за секунди.... каза че искала да бъде щастлива, че гонила целите си.... въпроса ми е аз какво съм бил през това време, играчка, залагалка, прищявка? ! Много ме боли страшно много не знам какво да правя утре когато се събудя... денят и живота ми няма да са същите... Кажете каква рецепта има за това на 31 съм... но болката е голяма

Коментари

1.   Преди пет години ти си бил на 26, а тя на 13. Няколко месеца по-късно сте заминали за чужбина??? Ти чуваш ли се въобще?
Трябва да си я осиновил, че да можеш да минеш границата с 13-годишна.

Нещо, ама никак не се връзва

2.   1 - Да, историята е глупост, но с фалшиви документи, всеки може да ни мине границта. Даже и без документи. Подготви достатъчно парички и всичко минава.

3.   Измислена история

4.   Разликата им е 13г. бе хора, не че тя е била на толкова... Според мен историята не е измислена, четете внимателно... А аз ще те посъветвам да не я търсиш и да не страдаш, защото тя не го заслужава.

5.   Добре де обърках се, наистина е била на 13г... Просто е малка и ѝ се живее. Все още не знае какво иска от живота.