Свалки
Здравейте, според вас как трябва подходи един мъж, когато харесва една жена, как трябва да се държи? И ако тя не проявява интерес трябва ли да бъде по-нахален или да я остави?
Все си мисля, че свалката би трябвало да е и между двамата и ако жената няма интерес, то не знам.. трябва ли според вас да е по-настоятелен и не се ли излага така мъжът? Все пак не трябва ли и той да бъде спечелен.. защо само жените са обект на лов, а ние мъжете сме едни постоянни ловци.. и ми е много смешно, когато една жена каже, "аз му давам секс" не е ли секса между двама души.. не и ли дава и той на нея..

Коментари

1.   И аз мисля като теб. Ако не ти обърне внимание няма какво да се излагаш и да и досаждаш, и да и вдигаш акциите.

2.   Ти май много-много не умееш да общуваш с противоположния пол. Недей толкова да мислиш и философстваш, а просто излизай навън и започвай да общуваш с жените, които те кефят. А не както сега- да седиш в интернета и да търсиш себеподобно зациклили лузери, които има вероятност да са много по - филмирани от теб и резултата ще е просто да станеш като тях-вечно хленчещ, че жените са такива и онакива..

Жена.

3.   Няма еднозначен отговор на този въпрос :) Когато бях на 18-19 г. бях свидетел на следния феномен - виждам в заведение момиче, което ми харесва, отивам и я заговарям. Тя ми казва да вървя на майната си и аз се оттеглям, защото "не", означава "не". Нали така са ни учили. След мен при нея отива някой простак, на когото тя казва, да се разкара, той и обяснява, че е "тъпа пача" или нещо подобно, скарват си и след 15 мин. ги виждам как се натискат в някой ъгъл. Абсолютно нелогично, противоречащо на всичко, на което ме е научило доброто възпитание, но... женска логика... :)

4.   И сам можеш да си отговориш на въпроса, авторе. Според теб, как една жена трябва да подходи към мъж, ако той няма интерес към нея? Трябва да се отдръпне от него, естествено. В този ред на мисли, същото е и с мъжете - отдръпнете се и спрете да настоявате и нахалствате, когато се вижда, че другата страна няма интерес към вас.

5.   Трябва да натискаш, ама не и прекалено. Но не и на първото "не" да се откажеш. Зависи и какво е "не"-то де - ако ти покажа годежния пръстен на ръката си значи и едно "не" е достатъчно.

6.   Не винаги но по принцип мъжете правят първата крачка като си харесат някоя в началото по нататък всеки случай си става индивидуален, интересът трява да е взаимен. Предполагам във секса трябва да се дава и от двамата но вероятно както се разбере самата двойка.

7.   Номер 2 а ти какво правиш в интернет и специално в този сайт? Интересно ми е просто :)