Дори не стигнахме до привилегиите
Здравейте,

Аз съм жена на 23 и в началото на лятото получих предложение за приятелство с привилегии. Запознах се по интернет с мъж с десетина години по-голям, пътуващ до моя град по работа веднъж месечно. Мъжът е готин като външност, общуване и стил. Тази сутрин обаче трябваше за втори път да отложа да се видим при тазмесечното му посещение. Причината е и двата пъти е, че по същото време в града идва мъж, с когото не мога да за постоянно бъда въпреки силните ни чувства. Разбира се, че ще избера човек, на когото държа и с когото вече се чувствам добре. Но дали въпросният "приятел с привилегии" ще се съгласи на "реванш", ако му пиша следващия месец да се видим?

Мъже, ако от юни месец се опитвате да излезете с момиче, което два пъти ви отказва заради друг, и откровено я преследвате за сексуална връзка, бихте ли й отговорили дори, ако тя ви пише след като вече сте й заявили, че приятелството няма да се случи?

Благодаря.

Коментари

1.   Аз не разбрах-имаш чувства към един мъж. Но с него не може да сте заедно. Флиртуваш с друг по интернет, който иска само секс от теб. Вероятно е женен. Е, и за какво ти е вторият? Сигурна съм, че кандидати за секс си имаш достатъчно и в града ти.

2.   Аз такива като тебе ги подминавам. За другите не знам.
С това ти поведение и идеали за живота нищо повече от ковра няма да станеш.

5.   Според мен си лека жена пък за друго не знам

6.   Да, бих ти писал. Този явно се прави на обиден. Предвид ситуацията, ти не би имала особена стойност в емоционален план, така че кой отказва секс от хубаво момиче (ако си)? !

7.   Под "откровенно я преследвате "какво имаш предвид че ти пише съобщения а ти не ги отразяваш, не му отговаряш, не искаш да се виждате, какво е причината за това ако нямаш интерес не се занимавай с него повече, бройки ли ти трябват или какво. Повечето жени предпочитат да правят секс с мъж към когото имат някакви чувства, привличане и тн. и при мен например също е така и на мен така ми харесва. Той до сега те е търсил значи и ти можеш да се пробваш ако си му отказала последно значи ти трябва да си тази която да пише ако искаш секс и тн. А той така ли ти е писал че приятелство няма да се случи, не ми стана ясно кой се дърпа в скучая, доколкото разбрах това си била ти.

9.   Как, бе, драга? Къде си видяла мъж да отказва секс! Освен, ако нещо съвсем се е презорил. Но не си мисли, че си му единствена. Кой знае с колко още се е уговорил. Стига да е намерил, де.
Успех с привилегиите и умната с болестите, предавани по полов път.

10.   "приятелство с привилегии" :) леле колко креативни са станали в маскирането на най древната професия. Дефиницията на която е "Предоставяне на сексуални услуги в замяна на материални такива, било то директни или индиректни". Което напълно се вписва в твоя случай а пък ти се самодефинирай както си искаш.

Конкретно в твоя случай - дърт пръч си търси лична млада курва която да му е под ръка. Защото знае, че тя ще подаде. Такива мъже много точно преценят такива жени и карат директно, защото знаят, че предложението им ще мине. Класика.

И сега понеже ти си изтървала кокала, се чудиш дали все пак ще получиш привилегиите, изработени с пот и гъз. Да ти отговоря - не, няма. Онзи вече си е намерил някоя по удобна и с по хубави цици. Защото такива като тебе с лопата да ги ринеш.

Дано пък онзи мъж който се самозалъгва, че имате нормална връзка, усети, че си има работа с курва под прикритие която се чуди кого да издои за някой лев. И задава малоумни въпроси при условие, че е повече от очевидно, че вашата клиантела е предостатъчна (така де - дърти пръчове които желаят да изклатят млада върбичка са също доста често срещано явление) и ти винаги ще хвърляш око на гъзарите с джиповете и ще чакаш някой да ти направи конкретно предложение с цена.

12.   Унижаваш се, но да. На негово място бих си направил кефа с теб няколко пъти (или докато ми омръзнеш) и след това бих избял при другата. Според мен не се занимавай с глупости!

М24

13.   От такива индивиди като теб, ни излиза лошо име на цялата женска част. Та ти си млада девойка, защо така?