Бившия ми започна да звъни по 4 пъти на ден, не знам как да го забравя сега...
Имам си сериозен приятел от година и половина, много се разбираме и се обичаме. Но през цялото това време което е минало откакто съм с него бившият ми приятел (с които ходихме 8 месеца, аз го зарязах заради момчето с което съм в момента) не спираше да ми звани и да ме кани на срещи, но аз винаги си измислях някакво извинение.

Не че не исках да излезна с него, но тои ми е слабост и знаех че ако се видим няма да е само приятелски... Тои ми е много мил, но вразката ни нямаше бъдеще, но не защото не сме се разбирали или нещо такова, просто аз имах едни виждания за напред, тои други. Затова се разделихме и аз започнах връзка с другото момче с което всичко си беше ок...

Докато преди няколко месеца не получих поредното обаждане, в нощта в която приятеля ми се падаше нощтна смяна и поех риск да се видя с бившия с надеждата като го видя да не изпитам ништо и да спра да се сештам за него, да разбера каквото е имало ще си остане хубав спомен...

Излезнах с него цяла вечер си говорихме в колата за какво ли не... и тои ме целуна...първо начално се одръпнах и му казах да не го прави но тои продължи и аз станах слаба...отвърнах му, изобшто не мислех. Докато се прибирах през цялото време си блъсках главата "мамка му, какво правя" в съштия момент се сештах и за целувката и се усмихвах доволно...откачих.
Разбира се последва втора срещта,трета...

Приятеля ми се усети че нещо се случва с мен, но неможеше да разбере какво, от доста време не бях се гримирвала (защото откакто връзката ни стана по-сериозна и си знаем всичко не виждах смисъл да се разкрасявам за него защото знам че си ме обича), а сега дайе и до магазина като ходя грим прическа... и тем подобни малки нещица но значими.

Аз си помислих че е само тръпка и скоро схте отмине и всичко ште си доиде на мястото. Но лудницата стана по-голяма бившия ми започна да звъни по 4 пъти на ден, каза ми "обичам те", цяла нощт съм плакала, нямах си и на идея какво да правя, но взех решение и спрях да го търся.
Месец по-късно видях че ми е званял и неможах, обадих му се. Не мога да разбера ще го преудолея ли, наистина обичам момчето с което съм...

Коментари

1.   Маи още имаш чувства към бившия, апък и тои с това обичам те където е казал те е объркал още повече. Аз ти препоръчвам да караш и с двамата колкото издърйиш...
Незнам някои друг да сподели мнение

2.   Трябва да избереш, макар да ти е трудно.

3.   На първо време си оправи правописа!!!

4.   хахах номер 3, идол си ми :)

5.   Аз вече не вярвам на мъжете. Бившия ти е казал, че те обича само за да си докаже, че може да си те върне и после пак ще тръгне по старому. Затова ако се разбирате с настоящия си бъди с него и не обръщай внимание на бившия-той може само да ти провали живота и да те остави. Всички мъже са еднакви и гонят една цел, а ние жените сме глупави, че им вярваме и понякога така си объркваме живота и после плачем сами и няма кой да ни утеши.

6.   На момичето едва ли му е било до правописа като е писало.

7.   А на нас едва ли ни се четат неграмотни разказчета... Как да подходиш сериозно към човек, който елементарни думи не знае как се пишат... Авторке, за да не те тормози "тои" си смени номера на телефона...