Обичам ги и двамата или обичам само себе си?!
Историята ми е доста объркана и дълга, тъй като се развива в продължение на години(4г. )Аз съм жена на 25г. и преди 4г. започнах да си пиша в сайт за запознанства с Д., след няколко месеца се видяхме и си допаднахме, като приятели и започнахме да излизаме в обща компания(събпахме две компании в една). С времето се влюбих в него, така както не съм била влюбена преди. Аз нямах връзка, нито пък той, но от страх да не го изгубя като приятел дълго време не му признавах-време през което излизах с мжмчета, които искаха връзка но съответно тищо не излизаше, тъй като аз мислех само за Д. Сле 3 месеца му признах, той ме отряза, като каза- не съм готов и низнам още дали искам връзка. От различни градове сме и ще е трудно, ще си развалим отношенията и тн. Абе с две думи ме отряза. Продължихме отношения, като приятели пак се събирахме двете компании от време на време и с времето някъде дълбоко зарових тези мои чувства. Година след това се запознах с момче, с което нещата се получиха. Сякаш беше първия, с който забравих Д. Не беше някакво уникално влюбване, но с него ми беше приятно, въпросният Н. е добър, обича ме, разбираме се чудесно и с времето го обикнах. Започнахме да излизаме в обща компания с Н. -моето момче и Д. -които се превърна в мой зобър приятел д когото споделяхме всичко и така вече 2 г. всичко беше перфектно. Миналият месец отново се събрахме в обща компания, бяхме си взели апартамент под наем в града, в които се събираме. Излязохме на дискотека и Д. много се напи, както и Н. и всички останали, включително аз. прибрахме се и Н. си легна, а аз реших да изпуша цигара в кухнята и да лягам и аз. Седнах на дивана и до мен седна Д., останалите приятели бяха на терасата на кухнята, а другите в хола. Аз гушнах Д. и започнах да му обяснявам колко е пиян всъщност и да се шегувам с него, пушех и се смеехме като луди и изведнъж Д. млъкна, взе ми цигарата и когато се обърнах да си я взема той я дръпна назад и ме целуна-страстна, дълбока и истинска целувка, от която по цялото ми тяло мина ток и ностръхнах. Такова усещане от целувка не бях изпитвала никога. Дръпнах се и го погледнах и после аз го целунах-награбихме се страстно и започнахме да се натискаме на дивана след това отидахме в банята, тъй като не всички се бяха легнали и там продължи нашата страстна игра. Бях се подмокрила и когато той бръкна в мен-отново онази приливна вълна, от която тялото ми настръхна. Не правихме секс, незнам с каква воля-но го спрях. После отидох при приятеля ми и заспах. На сутринта сакаш нищо не се беше случило, шегувахме се, а на мен дори не ми беше гузно от случилото се(сега е момента за обидните епитети от ваша страна). Прибрахме се по градовете си и започнахме отново да си пишем. Но след няколко дни Д. подхвана темата за онази вечер и от тогава започнахме да си пишем много по различно от приятелски чат, голи снимки, обясняваме си секс пози и какво ли още не... Аз живея с Н. от около година и половина и забелязвам, как от скоро започна да ме пита с кой си пишеш, стига с този Д., като сиамски близнаци сте. Сигурна съм, че не знае нищо за нас, но видимо се дразни. Започнаха много неща в Н. да ме дразнят, на други моменти пък се питам какво правя с Д., защото обичам Н. с него имам планове за бъдещето, за деца и общ дом. Но сякаш Д. е сродната ми душа и знам, че сега няма да сме заедно, но след време ще остарея с него. Имам чувството, че това е човека отреден за мен и ще бъдем заедно някой ден. Обичам много Н. (повечето ще кажете, че е свикване, но съм имала връзка 4г. и знам, че го обичам) и не искам да го нараня, нито пък да се разделя с него. Мислех, че с Д. е само грешка за вечерта, но от тогава той ми пише през 2 часа, като винаги пита сама ли съм и ако съм започват снимките и специалните чатове. С Н. всичко е идеално и въпреки скандалите от време на време, последния месец правим най-страхотния секс, които мога да си представя. В момента съм толкова объркана, защото имам чувства и към двамата. Знам, че Д. ме познава много по добре от Н. (въпреки че живеем заедно), тъй като съм му споделяла много неща както и той на мен, но в момента незнам какво иска Д. След няколко седмици отново ще се събираме двете компании и незнам какво бих направила този път е дали ще се спра, както миналия път. Д. ми каза, че като се видим ще ми каже и покаже всичко и иска няколко дни да останем на саме, да съм била измислира нещо... Нз какво да провя наистина, чувствам се като пубер, а отдовна ги минах тези години.

Коментари

1.   Д. иска от теб секс. И като го поличи отново ще ти обясни, че сте от различни градове и т.н. Което ме навежда на мисълта, че си има сериозна приятелка. Дръж си Н., защото той иска сериозни отношения с теб. И спри да се занимаваш с Д. Не ти трябва.

2.   Не бъди курва, седни си на задника и мирувай. Стига курволясва наляво надясно, не е готино. Мислела за семейство пък ходи да тарикатлъци с другия. Не е сериозно, по-добре остави гаджето ти, заслужава по-добра

3.   Аз ще ти кажа какво ще стане, ще паднеш и от двата коня. Твоя човек е Н. ама ти няма как да го разбереш това. Онзи даже те е отрязал и е явно с теб само заради ебането, но кой да го разбере най-добре е да има интрига, да ме ухажват двама по-интересно е...

4.   Детска работа.
Според мен, за да излезеш чиста от тази ситуация, имаш две опции. Едната е да зарежеш сегашния си приятел и тогава да видиш дали с другото момче нещо може да се получи. От морална гледна точка просто не е редно да се държиш на два клона. Момчето ти с нищо не ти е виновно и не е нужно да страда от изневяра.
Другия вариант е да забравиш цялата работа с този Д. и да си гледаш твоята връзка.
Според мен този Д. иска секс, но не и обвързване. Той ако искаше обвързване, нещата щяха да са се случили много по-рано.

5.   Абе жена, стига с тия компании! Живей за себе си и момчето, което си избрала. Изощо не ти разбирам Радините вълнения. Сърби те да си с другия, но ако се въздържиш няма да умреш, предполагам. Не е лошо човек да проявява разум и е задължително да е лоялен към партньора си. Главата ти е дадена за мислене, ако си забравила.

6.   Няма вариант в този живот - обичам и двамата. Или късаш окончателно с единия, или с другия. Останалото е егоизъм. Няма мъж, който да те разбере, че си имаш просто за приятел друг мъж. Ако не решиш проблема си сега и то окончателно, последствията ще бъдат страшни, ако имаш семейство и деца.

7.   Виж сега, според мен Д. не е трябвало да спи досега. Не заслужава шанс, а ритник в бута и да си ходи по живо, по здраво. От друга страна, и ти май не заслужаваш нещо по-стойностно от него, т.е. Н. Щом Д. вече ти е бъркал по дупките, пращате си голи снимки и се обладавате виртуално, като се точиш и за секс следващия път, работата е ясна. Най-добре признай на Н. какви си ги надробила, след това си събирай багажа и отивай да се натискаш с Д.

8.   Ами, ако приятелят ти разбере, какво ? Представи си животът без единия, после без другия- кое те наранява повече? Не говорим за сродни души, говорим за това, че изпитваш тръпка към някой от миналото, вероятно, защото е нещо неизживяно. Ако аз изневеря на приятеля си, повярвай ми няма да мога да спа от вина и не мисля, че изобщо бих допуснала по какъвто и да е било повод да се случи нещо между мен и някой друг. Аз няма да мога да го погледна в очите, ако знам, че съм сторила нещо, което да го нарани. Можеш ли да пазиш тази тайна? Редно ли е? Ако вие двамата си размените ролите, как ти се струва неговата позиция?
Този Д. е имал шанс, изтървал го е, сега му се е приискало и е действал без изобщо да помисли за последствията. Човек, който те обича и познава няма да допусне да застанеш между чука и наковалнята и няма да действа, ако това ще те обърка и ще те постави в лоша ситуация. Още по-лошо е, че той всъщност познава приятеля ти и вероятно двамата си общуват нормално. Каквото и да си мислиш, ти живееш с Н. , може да не сте говорили толкова много, колкото си говорила с Д. , но този човек те вижда всеки ден, спи до теб, той знае неща за теб, които ти самата не подозираш. Двамата не са равнопоставени, единият е отговорен към теб, другият не е.

Няма да ти се меся и нямам намерение да те обиждам, най-малкото защото не съм вървяла в твоите обувки, но ти сама трябва да осъзнаваш всички ред причини, заради които Д. , не е подходящ. За мен е грозно да лъжеш приятеля си. Отговори си сама на всички въпроси, които ти зададох и прецени какво да правиш. Жените често гледаме да е забавно, да има тръпка, въобще да ходим по ръба на бръснача, а после има сълзи и сополи, за които сами сме виновни. Ти вече си прекрачила няколко граници, няма как всички да излезете от ситуацията без да има пострадали.

9.   Много тягостно чувство изпитах като прочетох тази история. Не знам как живееш в такива нечистоплътни и пошли отншения. Съжителства с един, а иска да се натиска с друг!? Ужасно съществуване. Не знам какъв съвет да се даде на такава объркана жена. Сама трябва да си дадеш сметка какви низки страсти те владеят. Дано имаш малко разум да се вземеш в ръце и оправиш живота си.

10.   Аз също живея с едно момиче вече 3 години, но имам сексуални желания към друга, която познавам само в скайп. Имам голи нейни снимки, но е от друг град. Към бившата си също имам слабости, дори често като си лягам до нея си мисля за бившата ми. Тайно ми се иска пак да го правя с бившата, но не трябва. Реши най- добре с кого искаш да си. Ако този ти е само страст, просто спри да пишеш с него и да се навърташ около него, защото в противен случай ти няма да спреш да мислиш за него.
Не проваляй хубаватаси връзка с човека до тебе, с който имате големи планове за бъдещето.

11.   От авторката: Благодаря ви за коментарите, но най-много на номер 8, тъй като мепзамисли за много неща, които така или иначе последните седмици са в главата ми. Да си представя живота без които и да е от двамата за мен е невъзможно(не е егоизъм)С Н. скоро ще се местим извън Бг. и мисля, че тогава нещата ще се наредят. Както казах и не мога да го обясня дори на себе си към Д. изпитвам нещо, което съвсем не е влечение, сякаш знам вътрешно, че ще бъда с този човек някой ден(след 5-10 г. или повече ), сякаш го познавам цял живот. Като оставим последния месец, за мен той е един от най-добрите ми приятели, въпреки че приятелите не се държат така. Към Н. изпитвам любов, привързаност и искам да съм с него, да създадем дом и семейство и да сме щастливи. Докато към Д. нямам такива помисли, просто сякаш има невидима нишка, която ни свързва и когато помисля за него -той ми се обажда или ми пише, довършваме си изреченията дори(не мога да ви го обясня). Благодаря на всички за коментарите отново. Каквото е писано, това ще стане и със сигурност няма да допусна Н. да страда и да разбере, каквото и да е, а аз ще се опитам да огранича на макс контактите ми с Д.