Помогнете ми..разделихме се,а той ме тормози психически
Имахме 3 годишна връзка, през времето на която бях много заслепена, мислейки, че е най-добрият. Натъжавах се, че все си придава инатите и ревностите без никакъв повод, но все преглъщах и мислех, че не е важно.. никога съм нямала тайни от него.. с времето взе да ми държи сметка, че съм искала да отида на плаж с братовчедка ми. Каза някои обиди по адрес на нашите и след всичко това на мен сякаш ми падна пердето и разбрах какъв е всъщност-как се влияе от всеки и няма собствено мнение и реших, че не искам нищо сериозно с такъв човек, който е на сто акъла, защото всеки път излиза с оправданието, че е казал нещо в пристъп на яд и, че не го мисли.. едно ИЗВИНЯВАЙ обаче не оправя нещата, защото след толкова повтаряне думата губи смисъл(а докато бяхме заедно като съм била обидена за нещо и съм го молела да ми се извини той все казваше "няма за какво да го правя"). Плюс това аз съм студентка и искам да уча, а той не стига, че иска годежи и т. н. а аз наистина не съм готова затова, а и той държи да сме си в неговия град (винаги се е държал за техните, но и това бях преглътнала, макар че в началото на връзката ни бях подложена на обиди от страна на майка му, която дори не ме познаваше, но с времето се примирих само и само за да съм с него). Мил ми е все пак толкова време сме били заедно, винаги е бил романтичен и искам да е добре, но само с романтика не се живее. Сега често идва в града и ме умолява да се върна, а преди като му казвах ЕЛА той изтъкваше как едно идване с колата му било 20 лв. Добър човек е, но реших да постъпя правилно и да сложа край на време, защото за една връзка трябват двама (да не говорим, че имам добри възможности и сама си правех подаръци, казвайки че са от него, понеже той все отделяше пари за друго-той нямаше против дори сам ми искаше за кафе например). Махна си общите ни снимки, знам от близки че се сприятелява и пише с други, а ми звъни, че иска само мен.. много ме тормози праща ми негови снимки как плаче, защото знае, че съм много жалостива, но заслужава ли си да съм с него от жал, щом той загуби доверието ми.. с часове говорихме и с хубаво и с лошо му обяснявах, че не искам да се караме или измъчваме а да продължим един без друг но той продължава вече два месеца не знам колко още мога да издържа :( моля, дайте ми съвет

Коментари

1.   Блокирай го навсякъде в социалните мрежи за да не ти пише.
Пък нали му свидят 20 лв за път, спокойна бъди! :)

2.   Виждайки заглавието на темата, реших, че е някакъв сериозен психически тормоз, а какво се оказа :)
Съветът ми е да прекъснеш всякакви контакти с него. Няма чатове, няма обаждания! Нищо! С времето ще се откаже.

3.   Потърси помощ от вашите. Не му отговаряй на писанията. Бъди категорична.

4.   От авторката:
Благодаря ви!!! Лошото е , че бях много привързана-ние всеки ден говорихме и аз като някоя глупачка му казвах всяка моя крачка...знае, че съм чувствителна и се възползва от това да ме кара да ме е жал за него. С жал не се живее осъзнах го.. спрях да му отговарям дори и само да е писал "как си" .. трудно е , но осъзнавам , че в стремежа си да не се караме го оставям да ми се качва на главата. Оставям го без капка внимание .. искам да е добре и дано скоро се откаже,защото ме побърква :(

5.   Блокирай го от всякъде. Не му вдигай телефона и пр. Добре си постъпила като си се разделила с него. Щом говори лоши неща за родителите ти, значи рано или късно ще ги говори и за теб.