Чакам всеки един момент да го видя, където и да съм го търся с поглед в тълпата
Аз съм на 25 години и имам най перфектния човек до себе си. Много се разбираме, съобразява се с мен за всяко нещо, пита ме преди да вземе каквото и да решение. Просто всичко е перфектно.Той е мъжът мечта за всяка жена. Има страхотно тяло и всички жени го изпиват с поглед, но той е само мой и аз съм сигурна в това.

Но стига за него. Ние сме заедно от 6 години и аз съм много щастлива. Никога не съм поглеждала друг, камоли да се целувам с някой или още по малко да му изневеря. Много мъже има около мен - просто такава ми е работата и виждам че съм много желана, но никога не съм се изкушила да погледна някой.

Ето го и проблема, наскоро срешнах случайно едно момче с което много се превлякохме. Разбрах че и той е от моята зодия .Така се променха чувствата ми към моето момче че не мога да се контролирам. Непрекъснато избухвам за дребни неща и аз самата не мога да се позная. С въпросното момче се засичам много рядко, но никога не си позволявам дори да му се усмихна. Ставам с мисълта за него и лягам мислейки пак за него.

Не мога да продължавам повече така, това продължава вече 2-3 месеца. В началото мислех че е нещо моментно и ще ми мине. Но не минава тая топка в корема ми не изчезва.

Чакам всеки един момент да го видя, където и да съм го търся с поглед в тълпата. Когато го срешна загубвам ума и дума а погледна ли го в очите виждам как ме гледа с нежен поглед и ми се обръща корема.

Не искам да е така моя човек не го заслужава. Той е най прекрасния на света и не спира да ме ласкае, обожава ме, а аз се мразя заради това кето чувствам. Как да изляза от тоя кръг - никога до сега не съм се чувствала така. Не искам никой да нараня и затова всичко тая в себе си и се самоизяждам. Благодаря за съветите предварително.

Коментари

1.   Сложна ситуация. Наистина сигурно ти е много трудно. Аз по принцип винаги намирам по някой съвет (добър или лош) за всеки. То всеки сам преценя какво да прави с живота си. Но в твоя случай... Много е трудно. От една страна да не нараниш любимия, от друга - себе си. Може би връзката ви трябва да премине това изпитание. Ти го обичаш, личи си.

По принцип бих казала да опиташ с другия. Но в твоята ситуация не мога. Опитай се да не мислиш за него. Знам ли? То на думи всичко е лесно. Мило момиче, желая ти наистина много щастие и да вземеш правилното решение, каквото и да е то. Личи си, че си добър човек. Премисли от всякъде ситуацията, не бързай с решението. Само да вмъкна тук, че приятеля си го познаваш от много време и смяташ, че е перфектен. А от този (тръпката) не знаеш какво да очакваш. Може изобщо да не е твой тип... Внимавай!!!

2.   Маце гледаи си момчето като знам какви извтареняци има само накрая щте съжаляваш. И аз имам 6 годишна връзка мн си обичам момчето един път го оставих заради друг и толкова шамари ядох от другия че със сълзи на очи се вурнах как ме прие незнам тъи че забрави го и накрая моя никога не забрави случката и до ден дне6ен след 4 години ми го натяква ама аз съм си виновна и никои друг.

3.   Имам сериозен пр-л от 2 години, който също ме обича, но и аз бях в подобно положение. За малко да изневеря...бях сигурна, че това е най-правилното решение, за да разбера какво точно искам.

Но така се стекоха обстоятелствата, че осъзнах, без да се налага да изневерявам, колко много значи за мен моят приятел. Сега съм спокойна и изобщо не мисля за другия. Било е временно влечение... Но при теб...незнам....Любовта е лудост..няма нищо общо с префектните взаимоотношения, нито с материалните..или удобните...

Много често хората правят грешки. Забравят любовта и търсят изгодата..

Поговори с твоя пр-л..кажи му, че се чувставаш объркана в чувствата си.. Дай си време да премислиш нещата. И направи това, което ти подсказва сърцето...

4.   Не се подлъгвай по привидното:той изглежда такъв, онакъв, аз се чувствам така, онака...
Ще срещаш още много мъже които да ти правят впечатление.
Всеки път ли ще се държиш по този начин ?

Помисли си кои са важните неща в живота ти, какво искаш, къде отиваш. Помисли си за човека до теб, за неговите чувства, очаквания спрямо теб, за доверието между вас, за вашата любов и уважение.

Заслужава ли си заради това че искаш някаква мимолетна тръпка да погубиш това което е между вас с приятеля ти ?
Искаш ли да го нараниш ? Заслужава ли си ? МИСЛИ!
Успех!

Който сее ветрове-жъне бури !

5.   Разбирам те чудесно-и аз така се чувствам когато съм влюбена..но пък може и да е само тръпка и после да осъзнаеш, че не е такъв, какъвто си мислиш и да разбереш колко повече означава приятеля ти.

Може би трябва да пробваш да опознаеш другия, за да се разочароваш евентуално, а и да разбереш какво точно чувстваш. Напълно възможно е чувствата ти към приятеля ти да са привързаност и обич,като към роднина..но може и да се заблуждаваш-просто, защото другия те привлича да си мислиш, че е нещо повече.

Моят съвет е да се доближиш до него, за да си направиш нужните изводи, но БЕЗ да изневеряваш! Ако се стигне до там, че да го искаш повече от твоя човек-тогава не го лъжи, а се раздели с него, но имай предвид, че после няма връщане назад. Може да е мъжът на живота ти и да го загубиш заради едно краткотрайно увлечение! Послушай сърцето си!

6.   ЗДРАВЕЙ,
ЗНАЕШ ЛИ, ЧЕ ЗА МЪЖЕТЕ ВСИЧКИ ЖЕНИ СА К., ТЕ СА С НАГЛАСАТА, ЧЕ ВСЯКА МОЖЕ ДА Е В ЛЕГЛОТО ИМ. ТОЗИ КОЙТО СИ СРЕЩНАЛА ИСКА ДА ТЕ ПРЕДИЗВИКА, ДА ДОАКЖЕ НА ТЕБ И СЕБЕ СИ ТОВА. А МОМЧЕ КАТО ТВОЕТО С ЛУПА Д АГО ТЪРСИШ... ЦЪК, НЯМА ГИ ВЕЧЕ. И ЗНАЕШ ЛИ, ЧЕ ЕДИН ПЪТ В ЖИВОТА КАЦАВА ПИЛЕНЦЕТО, ИЗПУСНЕШ ЛИ ГО ...ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ Е. ДРЪЖ СИ МОМЧЕТО И НЕПРАВИ ГЛУПОСТИ, ЧЕ ЦЯЛ ЖИВОТ ЩЕ ПЛАЧЕШ САМА. СЛУШАЙ ПАТИЛО!
УСПЕХ! И МИСЛИ!

7.   Искам да попитам твоя приятел първия ли ти е в леглото, ако е да - кръшни веднъж и осъзнай, че всички мъже са еднакви, но без да разбира твоя човек. Аз съм за мимолетния флирт, но без човек да задълбава всеки има нужда от малко разнообразие, та ако моя съпруг ми кръшне и нещата между нас останат същите-голяма работа. Ако ми се отдаде възможност и аз ще го направя, друг е въпроса, че не изпитвам потребност да го сторя.

8.   Не ми е първият в леглото, нямам потребнот от секс чувствам се сексуално задоволена. Защо така се случва, не искам да изпитвам и да чувствам тея неща, не искам изобщо да мисля и да преживявам подобни неща но няма логика в нищо. Объркана съм безкрайно ;(

9.   Девойче положението ти наистина не е никак лесно, ти това и сама го знаеш. Сигурно щте чуеш много мнения по въпроса, но ти сама си знаеш най-добре, и най-добре сама да решиш кое за теб е по добре, аз няма да ти давам съвети просто щте ти споделя, това което се случи с мен, моята история е същтата като твоята.

Имах си приятел който много обичах, той беше всичко за мен, не съм си и помисляла че някога бих могла да му изневеря, и аз като теб не съм се оплаквала от мъжко внимание, приятелят ми ми имаше пълно доверие, веднъж бях на дискотека без него, там се запознах с едно момче, което незнам защто и с какво направо ми влезе под кожата, и аз като теб започнах да се карам с моето момче за глупости и постоянно търсех погледа и усмивките на другото момче.

С течение на времето с другия се сближихме повече, не издържах подадох се, изневерих, съсъпах си връзката, другия ме заряза ощте на първия месец, а приятелят ми не иска и да чуе за мен, как ли не се опитах да си го върна, просто нямах никакъв шанс, сега е щтастлив с друга, а аз продължавам да роня сълзи, заради една огромна и непростима грешка. Надявам се ти да вземеш най-правилното решение.

10.   Как става това с мимолетния флирт? Искъм и аз веднъж да кръшна и после да не ми пука. Ама това приляга повече на мъжете. Не мога да започна нещо без да изпитвам нищо. Сигурно съм тъпа...

11.   Сигурно...

12.   Благодаря ! И аз така мисля!