Той е далеч от мен !
Моята история започна преди година и половина.. запознах се с най-страхотното момче на света. За мен той е единствен.. не съществува друг! Всичко беше прекрасно, но с течение не обстоятелствата, той трябваше да замине да учи в друг град, а аз останах в София.. и от тук тръгнаха проблемите.. Той се запозна с нови хора, започна да излиза с тях, да контактува с тях повече.. следователно с мен по-малко! Много пъти говорихме за този проблем, но той все казваше, че аз си внушавам.. и че нищо не се е променило. Но.. тук има едно голямо НО... не мога да си обесня защо не ме допуска да отида при него дори за няколко дни? .. Когато стане дума за това, той все измисля причина или се прибира само и само да избегне моето отиване там.. Започнах да мисля, че има друга жена, но той ми е се закле, че няма(мисля, че не ме лъже, все пак аз съм му само приятелка и ако не искаше да е с мен няма сила на този свят, която би го задържала, така и така не се виждаме толкова често.. а е и на 27 години, смятам, че е надживял тези тиийнеджърски прищявки).. Тогава какво е? Срам го е да ме покаже пред приятелите си ли.. или.. има друга причина? Моля, дайте ми съвет как да постъпя.. какво да направя? Не искам да го изгубя, а усещам, че той се отдалечава... :(

Коментари

1.   мила, хич не се заблуждавай, че като е на 27г. знае какво иска или, че няма да върти по 2, 3 други наравно с теб. това, че не иска да ходиш при него, говори, че има какво да крие. дали е друга приятелка, или като цяло там живее ергенски живот, и не иска да се знае, че има приятелка, или наистина се срамува от теб, има хиляди вариянти, но едно е ясно, не е честен с теб и има какво да крие. ако те обичаше и нямаше нищо той щеше да те моли да му гостуваш, не че и тогава е гаранция, че е само с теб, но пък в твойта ситоация просто можеш да си сигорна, че има нещо, което ти не знаеш. изпадала съм в подобна ситоация и знам, колко обедителен може да бъде един мъж дори и когато лъже, как пътят на логиката може да те заблуди, убеждаваики, че даден човек не би направил това и оново, и как накрая се оказва, че всички са знаели разни неща само аз съм се заблуждавала, че не е така... ... ... ... ... ... ... . симба

2.   знаеш ли какво... направи му изненадка.. без да му казваш отиди там където е той и му звънни при свършен факт.. и не си мисли че не е честно спрямо него.. понеже тук нещо му е мътна водата и явно и той не е честен към теб.. недей да чакаш да ти дава обяснения които на теб ще са ти удобни действай и ще разбереш...

3.   Няма дим без огън.
Мечо Пух

4.   От авторката : Ако наистина сте прави, да е жив и здрав... рано или късно ще има реванш.. Господ гледа и всеки си плаща за стореното!