Грубиян
Здравейте! Момиче съм на 21 и наскоро започнах да излизам с един мъж, който е малко по - голям на 30г. Като цяло ми е добре с него, харесвам го, но има един проблем много лесно избухва и е страшно ревнив. Дори ревнува от приятелките ми, което е абсурдно! В леглото също е груб, което ми харесва, но понякога се забравя и започва доста силно да ме плясва. Та въпроса ми е как да му кажа по- мил начин, така че да ни се засегне, че не ми харесва да е толкова груб и ревнив?

Коментари

2.   Не може да го промениш, дори да му кажеш. По-добре се раздели с него преди да те е ограничил да не се виждаш с никого и да започне да те поплясква и извън леглото.

3.   Казваш направо...

4.   Прочети си последното изречение, колко абсурдно звучи! Следващия месец историята ти ще бъде: "Как по мил начин да му кажа, така, че да не се засегне, че не ми е приятно да ме пребива и да ме държи като затворник"! Я го разкарвай този, каква любов, бе?!

6.   Щом не можеш да му кажеш директно, значи нямаш елементарно уважение към себе си !

7.   Директно. Попитай го какъв секс обича, защото забелязваш, че му харесва да е по-грубо и когато ти каже точно същото, му кажи, че ти се иска от време на време да е по-нежен, че не може все да бие на ч*кане, както в 50-нюанса сиво, а искаш да прилича и на любов. За теб не знам, но аз като правя груб секс няколко дни подред и почвам с някакви болежки наляво и надясно, чувствам се разглобена. Сещам се за една комична история на приятелка, която ударила шамар на приятеля си след 2 по-силни пляскания от негова страна:, , Ами, миличко, щом ме удряш така, реших че и ти искаш същото! ", при което очите му станали двойно по-големи, меко казано се шокирал, защото до него момент изобщо не му споменала, че й идва силничко.
Те всички скачат, че ще започне да те бие и прочие, но според мен не е нужно. По-скоро ще се опита да те контролира и ако усетиш нещо подобно го остави преди да загубиш себе си, но ако няма такива симптоми, приеми, че просто харесва грубия секс. И моят приятел е избухлив, но никога не е посягал на жена, ревнив е, но не ме е ограничавал. Може би защото е по-голям от теб и ти няма вяра, че ще си кротка и вярна жена, приема, че не знаеш много за живота и затова се опитва да ти наложи мнението си. Не поддавай, опитай да поговориш, ако видиш, че просто не става, го остави и не стигай до там, че да се занимаваш с домашно насилие и всякакви държавни институции насочени в тази сфера.

8.   Чакайте малко...! Това да си груб в леглото, не означава че ще започне да я пребива.
Това че ревнува с повод или без, не означава че също ще започне да я пребива.
Не се вкарвайте във филми!
Ако жената е ревнива и властна в леглото, ще започне да пребива мъжа си ли? :D :D
Чудесна логика имате, 'евала'.
Ако не можеш да преглътнеш ревността и не ти харесва грубия секс, то тогава нямаш работа с него, ама това мила се говори още в началото на взаимоотношенията, а не след тях.

Ж - 20

11.   Уважаема 8, любимият е груб и ревнив И в леглото, И извън него. И ако поведението му не беше притеснително за момичето, надали щеше да пише тук.

12.   Номер 11, драга уважаема, ти видя ли с очите си колко е груб? !
Моля, не лепете етикети и не заклеймявайте някого, само защото така е било пресъздадено от автора на темата.
В тази тема специално са коментирали само жени, така като гледам.
Винаги мъжа виновен, ако прави страстен и груб секс, то непременно ще стане бияч за в бъдеще.
Номер 8 го е написала най-точно, за разлика от вас които се втурвате да линчувате, тя е разбрала и дала съвет.

13.   Стига семантика. Да кажем проблема с грубостта в леглото може да се реши с откровен разговор, но ревнивостта и избухливостта - не. Ако това нещо е в природата на един човек то си остава така и постепенно такива връзки винаги прерастват в насилствени отношения, независимо дали е груб в леглото. За решение на този проблем е нужно желание за промяна и приемане на помощ. Препоръчително е посещение при психотерапевт.

Ако този мъж няма желание да се промени, няма смисъл да влагаш усилия в него, защото историята е с предначертан край.

14.   Номер 12, "драги, уважаеми", ами коментиращите си правят изводи, базирайки се на историята. Ако ще влизаме в хипотетика, тогава авторката може да е мъж под чехъл, мечтаещ да извие врата на жена си. И милион други неща. С голямо извинение към момичето.

15.   Бягай докато е време, като почне да те използва за боксова круша, вече няма да има отърване. Пък ако те кефи да те бие, стой, познавам няколко такива мазохистки.

16.   Ти ми приличаш на една моя приятелка, на която гаджето й ревнува аз като и пиша по фейса. Годините са същите. Като е груб с теб го напусни. Имаш нужда от по-мило момче.

М 26