Изостанал със свалките
Здравейте,
както виждате от заглавието имам известен проблем. И той не е, че съм срамежлив, грозен или нещо такова, ами по-скоро комуникацията ми куца. Наистина ми е много трудно да си говоря на среща с момиче, когато сме на саме един срещу друг. Просто съм изостанал с материала. Когато бях в гимназията не съм бил някакъв плейбой, но бях приятел с много момичета, забавлявал съм ги много и ме харесваха, комуникирах си нон стоп с момичета и не за да се сваляме, ами просто ей така си говорехме и пишехме. Но от както завърших, намалих много излизанията(излизам почти само в квартала да пием по бира с приятели), работя много вече 5 години и в почивните дни се чувствам изморен, за да ходя по клубове, барове и т. н. В свободното време стоя на компютъра, което не е много продуктивно, но просто нямам много голям избор, това е нещото което хем ми доставя удоволствие, хем не натоварва физически. Най-големият ми минус е, че не чета книги. Може би това би ми било доста полезно, за да завържа един нормален разговор и да впечатля момичетата. Опитвал съм да чета, знам че е много полезно, но просто ми се губи интереса(може и да не съм чел интересни книги, но стигам максимум до средата и ми става много досадно, а съм пробвал много различни книги, чета ги няколко дена и спирам). Преди имах малък комплекс, защото оплешивявам леко, а съм още млад на 24 години, но мисля, че го преодолях(приех се такъв какъвто съм и мисля, че това оказа положителен ефект, сякаш жените виждаха, че се притеснявам от това) и сега се чувствам по-добре. Просто когато някое момиче ме хареса на външен вид имам чувството, че няма с какво друго да го впечатля. Наистина по едно време просто се чудя за какво да говоря. Последните 5 години ежедневието ми е било само работа и компютъра, чат пат и някой филм изгледам. А в същото време като гледам моите връстници какви гадни използвачи, женкари и говеда са, мисля че някое момиче би ме харесало доста и мога да изградя сериозна връзка, защото разполагам с качествата за това. Добър съм, много усмихнат, позитивен, търпелив, лоялен и куп други неща, но просто с никоя не може да се стигне до там да ме опознае толкова добре. Чувствам се леко в безизходица. Хобитата са ми компютъра, филмче чат пат и да спортувам(предимно футбол и фитнес) и през цялото останало време работа, което не ми дава много теми за разговори :(

Коментари

1.   "Най-големият ми минус е, че не чета книги"

Мислиш ли, че най-големите свалячи са прочели томове книги?

2.   Това е състояние на много хора в днешно време...

3.   Проблема не е в това, че нямаш теми за разговор, а в това, че не започваш разговора. Няма някаква тайна, с която изведнъж да станеш бог в комуникацията. Трябва ти само практика.

4.   При общуването насочи разговора към жената: питай за нейните интереси и хобита. Така хем ти ще я опознаеш, хем пък тя ще се почувства като център на внимание. ;)
Ж29

5.   Четеш книги, ако искаш интелигентни жени. Трябват ти пари, ако искаш кукли. :D

6.   Абе кво ти пука бе, бате. Много на сериозно ги вземаш нещата. И я бех така като по-малък. После порастнах, купих си кола, понацепих се малко и те така. Ела ме виж сега дали съм изостанал. Изостанали са църковните мишки дето ме гледат как минавам с БМВ-то с някоя мацка и от вътре бичи Миле Китич.

7.   Здравей! Може да оставиш повече на дамите да говорят, ще се чувстват добре. Важно е да имаш чувство за хумор, за да ги караш да се усмихват. Не се притеснявай да им споделиш открито какво е ежедневието ти и как искаш да адграждаш, но не стига време. Сподели нещо за детството, семейството, някои пътувания, мечтите си. Това докосва истински, а не научни теми. Успех!!!

8.   Ами наваксай! За това училище и срокове няма, когато и колкото успееш.

9.   Виж, свалките са едно, връзките са друго. Ако изглеждаш добре, обличаш се в крак с модата, имаш предизвикателно и леко нахално поведение, умееш да оставяш впечетление и знаеш, как да си забавен, ще имаш много сексуални преживявания със случайни момичета.
Ако търсиш дълготрайна връзка и любов, там нещата се променят.

10.   Толкова теми в този форум на мъже, неуспешни с жените. Не става и не става ясно как да се говори с тях...

11.   Не съм съвсем сигурен, но ми се струва, че повечето жени си имат изградена представа какъв мъж искат. Трябва им съвсем малко време да те преценят дали се вместваш в представата им или не. Следователно за един мъж е чист късмет да хареса жена, в чиито шаблон може да се вмести. Така че не се обвинявай, просто не зависи толкова от теб да те хареса конкретна жена.