Късна 'първа' сериозна среща
Здравейте,
Сега ще ви развеселя малко с моята уникална история. Момче на 20 години. Не съм задръстен или някакъв малоумен. Излизал съм с момичета, правили сме секс, но никога не съм имал сериозно момиче. Длъжен съм да отбележа, че не съм брояч или някакъв подобен индивид, който иска само да спи с момичета. За мен има по-важни неща, например образованието.
Наскоро открих едно момиче от моята специалност и си пишем от много време. Не знам как стана, но хлътнах по нея безумно, все едно съм в 7 клас. Може би я харесах, защото не е посредствена и изпъква на фона да другите момичета, с които съм излизал. Не знам дали тя ме харесва, дава ми смесени знаци, понякога съм сигурен, утрето не съм.
Реших се да я поканя да излезем.
Та, това ми е е въпроса. Не знам как да се държа пред толкова интелигентно момиче? Не искам да изръся някакви глупости или да направя нещо, което съм свикнал с другите момичета и накрая да я отвратя и да не повторим среща.
Дайте идеи? Да й занеса ли нещо по-обикновено? Не знам, объркан съм. :Д

Коментари

1.   Не прави точно това което правиш в този пост - не мисли прекалено много по въпроса. Просто се отнасяй с нея както досега, Показвай ѝ че си щастлив от това че сте излезли и т. н. Ако се опитваш да правиш някакви специални неща без да си абсолютно сигурен какви със сигурност ще провалиш работата.

2.   Дръж се естествено, фарсовете рано или късно излизат на яве. Ти кво си мислиш, че като е умна няма да се разсмее на някоя тъпня ли? То или ще те хареса или не. Не й носи нищо на теб някой носил ли ти е нещо на първа среща кво като е жена? Взимаш я под мишка и правиш една хубава разходка и я разпитваш квото те интересува държиш се ЕСТЕСТВЕНО. Няма сценарий всичко трябва да става спонтанно иначе ако в главата ти се върти малии сега кво да я питам, тя е толкова умна сигурно е тъп въпрос. Не си на изпит не защитаваш теза. Така, че действай само не се лигави много (аз имам този проблем). Тва е и успех щом толкова си пишете значи вижда нещо в теб. И си избий от главата как ще я трескаш, преди изобщо да имаш шанс да стигнеш до там. Ако видиш, че не можете да поддържате разговора просто прекрати срещата, няма по кофти ситуация на първа среща църковно мълчание. Казваш и там ала бала имам работа и ще се радвам да се видим пак и така лека по лека ще се опознаете. Общото взето каквото ти идва от вътре, то ако не те хареса такъв това ще значи че трее да се промениш са ако имаш желание го прави, аз лично или да или не тва е. Успех стискам палци

3.   От кога да имаш малък брой връзки или никакви се води за задръстеност и психологичен-физически дефект? !
От писанието си личи, че не може да изпъкнеш на фона на интелигентните.
Не с театри се привлича момиче или момче, а със земност и истинска личност.

4.   Щом се е съгласила да излезете има някакъв интерес към теб. Не е задължително да е сериозен, може да търси бройка. Това не е видео игра, дето трябва задължително да биеш боса :) Ако срещата е неуспешна, значи не е момичето за теб.

5.   Дръж се така, както си се държал, докато сте си писали. Тя такъв те е харесала! :)
Ж29

6.   А - то било късно за съвет. Но пък може да послужи някога на някой друг. Е - какво стана, авторе?