Защо стана груб към мен?
От няколко месеца излизам с един приятел на бивш.
Все още не сме правили секс. Само целувки и прегръдки. Той иска да си останем приятели, но да правим секс от време на време.
Трябваше сега да сме на хотел, но пак отказах. Не искам да ме изкарат курва, която са я минали всички приятели на бившия.
Докато бяхме заедно с бившия повече ме обарваха и ме канеха по срещи. Една вечер бившия ме дръпна за ръката и ми нареди да им правя стриптийз. Аз се дръпнах и не го направих. Може нещо да е говорил за мен. Дори месеци след като се разделихме, а някои негови приятели общувам, но и те взеха да ми налитат. Спрях комуникация а тях. Виждам се аамо с този, но той вече взе да се цупи, ядосън е. Обяснява ми, че съм затворена, че имам нужда от психолог.
От милия мъж и спомен няма.
Какво да правя с него? Свикнах с него, но не мога да ае подложа отново на това. А именно са ме унижават и да ме променят, както правеше бившия.

В.

Коментари

1.   Разкарай го, иска само секс..

2.   Абе момиче я се стегни повече от ясно е че всичките приятели до един включително и този дето излизате искат единствено да те употребят понеже са видяли че си по лесна... което е супер жалко стягай се в кръста и бъди горда жена която не си ляга със всеки втори как така ще те обарват ти нямаш ли уважение към себе си на първо място нали знаеш как наричат момичетата които си лягат с всеки... амън от курви

3.   Не си лягам с всеки. Спала съм само с бившия си.
Той знае, че ми е първия. И реакцията му беше как е възможно да ми е първия. Нещо ми имало. Защо не се е получавало с други. Еми така . Не съм срещнала подходящ. То пък се оказа пълен женкар. Късно го разбрах.
Няма да спя с него. Показа си рогата. Обидно ми стана като ми ги наговори. Не съм момиченце да ми се кара. Да разпитва с кого ае срещам. Щом не му вдигам значи съм с друг мъж. Аз му обяснявам, че излизам само с него. Иначе той под носа ми преди месеци спря да ме търси , защото се срещал с друга. Скара ли се и пак взе да ми звънни и за какво се върна да ми обяснява как иска да сме приятели с привилегии. Което не ме устройва като отношения. Сто пъти му обясних, че искам официалнална връзка. Различни сме били, добреее, а за секса не сме. Писна ми от такива. Пълно е с мъже, които ми предлагат секс. Не аз съм.лесната. те сами ми се предлагат. Те са к.рвите в случая. Да се натискат на жена и сами да си предлагат оная работа .
Авторката

4.   Не спи с него, иска те само за секс. Разкарай ги приятелите на бившия ти. Не са стока, както и той.

5.   Защо приемаш такива разговори изобщо след като ти е ясна целта им. Блокираш и това е. Кой знае какви неща е наговорил бившия ти пред тях, затова така са ти се натискали. Сигурно смятат че щом си неопитна си лесна. Ако не те интересуват такива неща, просто не контактувай с тези хора - това е.

6.   Благодаря за коментарите. Той им е споделял, че съм горевнувала, че сме спали заедно още първата вечер след като се преместих при него. Чела съм чатове с негови к. рвички, с които споделяше, за това как правим
Секс, че ми е бил първия. Тази никаквица какво засяга.. наеба я вкъщи три пъти и й би шута. Нарочно говореше по телефона пред мен с нея. Дори щеше да спи с циганка аамо и само да ме вижда как страдам и как да вижда как сълзите ми се стичат по лицето.
Преди да ае разделим, той стана агресивен щеше да ме удари с крак от стол. И то защото се развиках и ме му позволих да чука циганката.
Измъчвах се месеци наред защо ме тормози. Защо не изпитва капчица любов и загриженост. Не съм грозна. Викали са ме от агенции за модели. Имам образование. Обичам да чета икомическа литература. Не съм спирала
Да работя. Чистех му , готвех. Купувах храна. Прах му мръсните дрехи всеки ден. Накрая ме замени с една алкохоличка. Състарена от алкохола и цигарите.
Споделям В и, защото ме боли. Не можах да спечеля любовта му. Не знам какво ми липсва.
Същото и с приятеля му. Мислех, че ме харесва. А и той иска същото. Не знам какво им е казал. Явно не енищо хубаво щом мш обарват и ми казват, че изглеждам первезно аз се обличам в бизнес стил.. сака, дълги до коляното поли ризи, не знам какво первезно има в това. И да носиш обикновена тениска и дънки.

С приятеля му нищо няма да се получи. Няма тръпка аз искам връзка, дете един ден, а той иска да си отворя краката. Не искам баща ми да се срамува от мен. Не съм дошла в големия град да се отъркват в мен загорели ергени.
Извинпвайте за дългия пост. Просто искам да ми олекне. Благосаря за съветите. Извинявайте за грешките. Клавиатурата ми засича и изпускам букви.

7.   Попаднала си на кофти мъж. Проблема е че жените търпите изцепките на подобни мъже, защо - ти ще кажеш. Нямаше ли достойнство да го изриташ още при първата изцепка ами на всичкото отгоре си го търпяла да прави секс с друга във общия ви дом ?

От подобно същество истинска обич не можеш да получиш - проблем в теб няма. Намерил си е друга която споделя низките му страсти, а теб е възприемал като слугиня точно защото си била добра. Подобни емоционални паразити съсипват самочувствието ти, за да те държат в зависимост от себе си. Не очаквай приятелите му да бъдат по-различни от него - всеки се събира със себеподобни, така че те ще искат от теб същото като него а той вече им е разказал че понясаш подобни изпълнения.

Дай си време - не е нужно постоянно да имаш връзка с мъж и това да определя живота ти. Потърси в други кръгове, не в този на бившия ти и неговите приятели. Мъже под път и над път, но докато вие като жени търпите подобни типове, те ще продължават да преобладават.

Ако искаш подкрепа или просто някого с който да споделяш можеш да ми пишеш на hidd3n (във) abv.bg