Влюбих се в най-странният мъж ...
Здравейте,
Наистина е така. Влюбих се в най-странният мъж на света. Аз съм на 25, той е само на 20, но това не е толкова важно.
Ще ви разкажа как се развиха нещата, за да се стигне до любов и ако искате продължете да четете.
Значи той дойде на учи в София. Още като видях много ми хареса, висок, едър мъж, за който нямаше да кажа, че е първокурсник, но се едно. Аз му се усмихнах няколко пъти, като се разминавахме. Той ме добави във ФБ и почна да ми пише, първо неща за университета и после нещата ставаха доста сериозни. След близо месец ме покани на първа среща. Бях очарована от това как говори за най-малките неща, с какъв речник си служи, как е чел почти всеки автор, за който го питам. Гласът му също много хипнотизиращ - не много дълбок, като на някаква мутра, а много приятен. Той самият не се държи тип "селска батка", а много спокоен, много загрижен как се чувстват хората, с които пие кафе, с които говори, много усложлив, добронамерен, но в същото време много принципен и много добре преценява хората, с които да поддържа контакт.
Нищо странно до сега, нали?
Ето, че на четвъртата среща реших да му пусна и тогава нещата поеха по съвсем друг път. Като почнахме да правим секс, на него не му пукаше как се чувствам аз. То буквално беше чукане, съпроводено с мръсни думи, удари, задушаване, типичен хардкор секс.
След това му казах, че не харесвам такъв тип секс, а по-скоро нещо по-нежно, повече гушкане, по-обикновени и стандартни неща. Той каза добре.
Навих се да му пусна за втори път две-три седмици по-късно. И пак стана така. Аз се опитах да го спра, но той започна да ме успокоява, че ще внимава, но уви не... Той си гледаше за него да е кеф.
В момента той е работа в чужбина и не сме се виждали цяло лято. Все още ходим, говорим си всяка вечер, той винаги е толкова мил, казва ми толкова хубави неща, пише ми много красиви съобщения.
Сега не знам какво да правя, да скъсам ли с него, като от дума не разбира? Не искам да губя такъв човек до себе си, искам точно такъв, но без неговия вкус да прави секс... Какво да правя?

Коментари

1.   Като не искаш да губиш такъв човек до себе си, а напротив искаш точно такъв, ами продължи да правиш секс с него и след време толкова ще свикнеш с неговия вкус да правите секс, че сама ще се чудиш как ти е минала мисъл да скъсваш с него. След като свикнеш, стандартния секс ще ти се струва като любов от детската градина. Пускай му по-често и ще видиш колко бързо ще свикнеш. Абе всичко е въпрос на практика.

2.   Опитай пак да му кажеш..

3.   Много странно, няма що. Ако го правите по често може да се адаптираш, знае ли човек. Като каза в заглавието най странния и си помислих че е някой веган комуникиращ с извънземни живеещ в кашон

4.   Не звучи толкова странно, повечето хора, които си падат по груб секс, са си съвсем нормални в живота. Не знам какво да ти кажа, явно не си пасвате. Може да се опитате да измислите някакъв конпромисен вариант, дано да проработи.

5.   Ти си старото поколение, той е младото поколение, за това не си пасвате в секса.
Нямате бъдеще заедно хем заради възрастовата разлика, хем заради различните вкусове.

6.   Щом не чувстваш каквото желаеш по време на секс - скъсай го този.
Номер1 и номер3 не ги слушай.
Изобщо избягвай мнения от сорта на - 'ще свикнеш с това'; 'ще трябва да свикнеш с онова'.
Никога не прави компромиси със себе си.

7.   Казваш, че възрастовата разлика не била толкова важна, но в твоя случай е важна. Той е на 20, с 5 години по-малък от теб, и като гледам не мисли за сериозно обвързване. Имаш някакви психологически препятствия, които ти пречат да бъдеш с мъж на подходяща за теб възраст. Вероятно си и несигурна, затова търсиш някакъв странен мъж, за когото да си по-уверена че няма да бъде харесан от "масовата" жена, за да си по-спокойна, че няма да тръгне с друга.

8.   За да прави секс по този начин явно е доста репресиран през останалото време, вероятно по собствена инициатива. Държи се любезно, загрижено и т.н. но това не е истинската му същност а една инстинктивна маска, която вече е част от него. Неговото лице пред обществото.
Наистина има хора които предпочитат груб секс, но не е нужно това да става за сметка на партньора - той винаги би могъл да подходи с разбиране и бавно да те предразполага към игри които са забавни за него.
От това което си написала оставам с впечатление че не сте живяли заедно, така че едва ли го познаваш отвъд повърхнстта. Има хора които се държат по подобен начин с половинките си невероятно дълго време и в определена преломна точка - да кажем брак, когато вече са усетили че са хванали другия човек в капана си, започват да показват истинската си същност. Така че имай много неща наум за този човек. Не случайно Фройд е създал теорията за сексуалната репресия.

9.   Напълно съм съгласна с номер5! С такива 4 или 5 години по-големи или още повече аз изобщо не се занимавам, въпреки че много ме свалят такива. Досадно е! Само несигурните в себе си хора, които често са някакви такива леко изостанали и с разни доста празнини в себе си, търсят контакт с по-малки от тях съм забелязала аз! В думите на номер8 също има доста смисъл.

Ж21

10.   От №8: Номер 9, вярно е че има хора които бройкат по-млади девойки само защото им е по-лесно и не им връзват такива на тяхната възраст. Но освен това има хора които просто предпочитат жени с младежки вид и това не значи че биха се възползвали от тях.
Дори да е вярно че са изостанали в емоционалното си развитие, то е напълно възможно да си подхождат с някой по-малък покрай този факт. Това важи и за двата пола всъщност.
По твоя коментар съдя че си по-зряла от повечето хора на твоята възраст и въпреки че не ти е приятно да те преследват по-възрастни, мисля че би си допаднала с някой по-голям от теб, който е на твоето емоционално ниво.

На авторката ще препоръчам да говори с приятеля си откровенно като му натърти сериозността на проблема. Ако той няма желание за промяна - да го напусне. Хора които не искат да се усъвършенстват в един аспект най-вероятно ще са същите и в останалата част от живота си и с времето разликите между двамата ще се изострят.