Изневяра за щастлива връзка
Имам нужда да размътван мозъка си с друг, за да бъда щастлива с приятеля си. Ако съм само с него, започвам да ревнувам и се втелясвам в него и се карам за глупости с него, като някоя луда. Когато знам, че съм сгрешила и гледам с лекота на нещата. Усмихвам се по цял ден и не се карам с приятеля си. Даже той е много щастлив и доволен по този начин с мен. Някак си се чувствам по-щастлива, когато има и друго за което да мисля. А го обичам... Никога не бих го изоставила. Просто го задушавам и тормозя с моите непрекъснати различни настроения и скандали за глупости.. Явно има и полезни изневери. И не ме нападайте, защото само аз си знам какво ми е и не мога да ви го обясня тук, както трябва. Споделете ми при вас случвало ли се е такова нещо?

Коментари

1.   Не.

2.   Мила, знаеш ли какво ни пишеш в момента, ще ти кажа: мога да съм добра, мила и нежна с приятеля си само, ако съм правила секс с друг. Знам, че е цинично, но това излиза и утре ще се омъжиш за него, ще ти се родят деца, проблемитети ще станат по големи и пак ли същата секс терапия ще си правиш и до кога? Разбираш ли, че ти ни пишеш в момента, че чукането с чужди мъже е начин на живот да бъдеш добър с човека, когото обичаш ! Съжалявам, но е извратено....
Жена, съпруга и майка съм на две деца и за да бъда мила и добра в къщи, и полезна на семейството си и през ум не ми е минавало да си свалям гащите пред други мъже. Отиди на психолог!
Ж37

3.   Не мога да ти кажа, че много те уважавам, 1-че тормозиш приятеля си, който твърдиш, че обичаш и2-че му изневеряваш, за да не си лоша с него! За "полезни изневери" аз не съм чувала! Значи твърдо имаш нужда от медицинска помощ, тъй като за сега приятеля ти се удържа при теб, но това няма да бъде вечно при тези условия! Да!!! Какъв абсурд! За да си добра с един трябва да изневеряваш с друг! Абе ти на колко години си? !

4.   Доказано е че изневерите заздравяват връзките, обикновенно :)

5.   "Явно има и полезни изневери". А аз ще ти кажа, че не явно а наистина ти си безполезната в тази ужасна за приятеля ти връзка. Дано разбере що за стока си и да ти забие същия нож в сърцето както ти на него. Само, че ако бях аз, щях да направя така, че без да знаеш да станеш свидетел на случката, в която аз чукам двете ти най-красиви и добри приятелки.

М21.

6.   Дано по-скоро те разбере що за човек си и да ти намаже ските.......

7.   По лесно е да кажеш, че не можеш да си с един човек, има и такива хора просто им е заложено да са с повече хора за да са щастливи. От твойте думи звучи все едно го правиш и за двамата. Но реално го правиш за себе си щото си егоист. Не намесвай половинката си. Кажи си в прав текст правя го щот на мен ми е кеф и точка.

9.   Имаш нужда от психолог(не те хейтя)

10.   Поредната измислена история с цел провокация.

11.   Не ти си луда, луд е този, който те търпи! Никога не бих общувал с такава!
М34

12.   Не, ни се е случвало. Ако искаш някой да се държи добре с теб и ти се държиш така. Сама казваш, че се държиш като луда. И на всичкото отгоре си измислила да си в изневяра непрекъснато, за да се държиш мило с приятеля си? !!!!

13.   Струва ми се, че страдаш от липса на истински проблеми и хоби, затова се фокусираш върху приятеля си, дразниш му се, ревнуваш го. Ти описа симпомите на скука. Ако смениш "хобито" - от изневяра на нещо друго, връзката ти ще върви по-добре.

14.   А той знае ли, че имаш тези нужди и дали ще се зарадва, ако разбере, че ги удовлетворяваш? ! Странно разбиране за връзка.

16.   Поговори с приятеля си какво мисли по въпроса за отворените връзки. Ако имаш късмет ще те разбере и хем няма да имаш нужда да се криеш, хем той ще може да се възползва от своя страна. В противен случай не е справедливо спрямо него.

Друг вариант е както някой от коментиращите по-горе се изрази да си намериш истинско хоби/занимание което да запълва свободното ти време. Ако нямаш личен живот отвъд връзката си с твоя приятел то държанието ти като "луда" е признак на това.

Независимо кой от двата варианта предпочетеш, твоя приятел заслужава истината. След това сам ще прецени дали да остане с теб. Ако продължаваш да не намираш нищо нередно в поведението си, бих казал че си го нормализирала, за да не се чувстваш виновна през цялото време. Или просто имаш по-гъвкава съвест от повечето хора.