За вечно недоволните жени!
Омъжена жена, или обвързана, с деца или още без деца, двамата си имат жилище, работа, доволни от живота, но има един проблем! На пръв поглед всичко е наред, да ама не!! Завързвате разговор с такава жена на кафе или онлайн и оставате изненадани! Аз имам навика да питам-Как си? И потока от думи започва-Мъжа ми това, мъжа ми онова, свекърва ми каза така, а пък свекъра, каза еди си какво, пък децата да речем бягат от училище и пр, и пр, и пр,! Цялата рода минава така да се каже под ножа и двата часа не стигат ако роднините са много! Ставаш от кафето, главата ти бръмчи от цялата информация и си казваш толкова ли е лошо положението???
Сядаш онлайн, говориш с непозната и оставаш поразен-мъжът й е виновен, сватовете са виновни, други роднини са виновни, а тя е самотна, нещастна, нищо, че си има що годе всичко, но ето, че става ясно какво си няма-секс! В профила пише омъжена, търси приятелство, кореспонденция, а то какво се оказва, че търси секс! Нищо лошо, но защо тогава, не го напише, а пък се опитва, да оправдае това, с факта, че всички са лоши, а тя е най-добрата нещастница! Аз питам-А той има ли си любовница? А тя-Че кой ще му обърне внимание, той се връща от работа в къщи! Аз казвам-Ами може да има някакви проблеми в работата! Тя -скоро ще има съкращения! Аз- ами ето я причината значи скоро всичко ще се оправи! Тя-Да ама аз ще остарея, а беше на 30 и няколко!
Та моя въпрос къв Вас е следния-Срещате ли такива патологични недоволници, можете ли да изтърпявате безкрайното им мрънкане и оплакване и защо, това се среща така често при българската жена! Не се хващайте винаги, защото много често истината е друга! За всички дами, които мъжки понасят трудностите в живота и не хленчат и не мрънкат-ПОКЛОН!

Коментари

1.   Това не се отнася само за жени. Има такъв род хора, които вечно се оплакват. Те така ти взимат енергия. Някои ги наричат енергийни вампири. Незнам дали е така,но след срещата с тях човек се чувства изтощен, тоест без енергия. А те цъфтят. Има и такива мъже. А иначе тези жени, които си описал, не обичат мъжете си.

2.   Най-лошото е, че всички са така.

3.   Хаха, ами за недоволните мъже/жени, които се оплакват от вечно недоволните жени по разни сайтове, какво да кажем :р

4.   Повечето офисни обитателки са такива.

Alpha, ж. 27

5.   Да, аз съм срещала такива хора и не знам, но напоследък имам чувството, че много са се увеличили на брой! Като седнеш с такъв човек да поприказваш, направо не можеш да определиш точната причина, защо е крив и мърморещ! А питам аз какво да кажат хората с действителни проблеми-като безработство, безпаричие, болест, грижа за стар човек! Как си представяте една подобна мрънкаща персона да се натовари с подобни жизнено-важни и трудно- разрешими проблеми! Или може би ако има някои от тях няма да има време да мрънка и мърмори!? Не знам, но напоследък, ако някоя приятелка ме покани на кафе, аз винаги си оставям вратичка, казвайки, че имам да ходя някъде и ако кафето ме изнерви и натовари ставам и си тръгвам! Последния път, когато не бях взела мерки, след като станах да си тръгвам, главата ми бучеше от ненужна информация, влязох в един магазин и не можах да си спомня какво ще купувам, а после продавачката, която ми е приятелка ми звънна да ми каже, че съм си забравила покупката! Така, че не на мене тези! Ще си браня нервната система по всички начини и не ме интересува, кой какво си мисли, кой се обидил и други подобни глупости! Лека вечер на всички!

6.   HAhahaha, много ме разсмя това заглавие ;D

Еми авторе, какво да ти кажа... Аз пък съм забелязала, че повечето хора мрънкат, жени, мъже... И не само за личния си живот, а за супер много други неща.

Но често да ти кажа темата ти е абсолютно излишна по мое мнение, защото е безполезна - просто е безполезно да се дискутират тези хора.
А ти следващия път като срещнеш такъв човек - ами не го слушай - излъжи принерно, че си получил смс, че спешно еди кой си те вика някъде.. и така.
Не разбирам наистина - защо толкова се интересуваш от тези хора и от историите им?

7.   Автора! Благодаря, че се включихте! Значи не само някои мои познати са мрънкала и досадници! Вярно е, че има и такива мъже, но по моя преценка жените преобладават! И най-важното, спекулират със здравето си! Лъжат, че са болни от рак, че ги чака черепно-мозъчна операция, само и само да ти обърнат внимание! Та затова ми е думата, за да им обърнат внимание и да намерят слушатели, някои буквално може и некролога си да ти изпратят! Съжелявам номер 6, че си поскучала на моята тема, но мога ли да попитам, къде ти е логиката-от една страна се разсмя на заглавието, от друга даваш мнение, което не ме интересува! Темата е пусната, за да се спасяват хората от досадници, но няма защо да ти обяснявам! А ти досадница ли си???

8.   Аз просто избягвам такива хора - токсични са!

9.   Авторе, не знам защо нападаш номер6. Аз съм съгласен с всичко, което казва. Коментара ѝ е много смислен, а и даже ти е дала едно съветче точно по питането ти как да се спасяваш от досадници. Аз бих ти казал още някои неща, но вижда, че няма да има много смисъл, защото самия ти ми се струваш малко не съвсем окей.

М34

10.   Ами явно има защо да се оплакват, дали забелязваш, че вече българските жени все повече се насочват към чужденци. Чакай и аз да ти се оплача- много сте ми противни долните смръдливи българи, за нищо не ставащи и вечно плюещи жените от злоба и комплекси. Та и аз от 12-ти клас с кирлив българин не съм имала допир и разговор освен, ако не е по работа и да ти кажа сега ще ти се и похваля, че много добре си живея. Очаквам и до макс година и половина изобщо от кочината България и всички противняци в нея (мъже и жени), да се отърва най-после. Ето и похвала, порадвай се и ти за мен.

12.   До номер 10

Моля те, имам една молба! Като си намериш поредния бял западен боклук или черен тъпкач на социални помощи, остави си паспорта на излизане от България и се откажи официално от поданството си! Ако забременееш и се роди някое, не го кръщавай с Българско име и не му говори на нашия език. Това ще е оскърбление към всички хора в нашата страна, които изкараха живота си с пот на чело да хранят и образоват такива като теб! Жал ми е за родителите ти, сигурно са някои отрудени хорица, които се чудят как да се грижат за теб. България и без има достатъчно боклуци, един по-малко ще е добро начало...