Връзват ми само за вечерта
Здравейте, искам да споделя нещо с вас и да ви помоля за съвет!
Ще го карам направо - на 20 години съм и досега не съм имал сериозна приятелка. В една дискотека бяхме голяма компания, съответно имаше и момичета - под въздействието на алкохола постепенно се заигравах с едната от тях, докато накрая я целунах, това продължи цяла нощ - гушкане, целуване, натискане, но само дотук. На сутринта все едно не ме познаваше, явно не искаше да си спомня за предишната вечер.
Преди 2 дни абсолютно същата история с друго момиче. Този път нямаше намесен многп алкохол - пак се целувахме, разхождахме цяла вечер, изпратих я и на другия ден ми каза, че искя да сме само приятели.
Не мога да ги разбера по дяволите тия жени, как може да ми се натискат цяла вечер, а на другия ден все едно не ме познават? На какво се дължи това?

Коментари

1.   Момиче на 21, на мен ако ми се случи подобно преживяване и в дискотека, под въздействие на алкохол, се отдам на такива преживявания, най-малкото на другия ден ще ме е срам от момчето и за това какво си е помислило за мен. иИ от там следователно ще сметна, че не би могло да излезе нещо сериозно от това. Ще се старая да избягвам или най-малкото което е, да прекратя отношения с въпросното момче, защото пак казвам, ще ме е срам от себе си. Обикновено сериозни връзки не се завързват в дискотеки и със сигурност не по този начин. Трябва да спреш да се запознаваш с момичета по този начин, и ще видиш, че нещата ще се получат. Успех :)

3.   Момичета в дискотеки, ама сериозно ли брат? :д
Щом е намесен алкохол няма смисъл да ми "говориш" за целувки, гушкане и натискане.
Жените стават "леки" при консумацията на алкохол, какъвто и да е той.
Коя ще иска да запомни цялата ситуация? Като след това се повтарят още и още пъти, при това може и със секс, ако мъжа е настоятелен.
Това е като да правиш с... с с труп, аз така го разбирам. :Ддд
Много наивност чета в темата ти. :)
Сериозна връзка не се прави на пияна глава, а пък най-малко като сте се натискали и целували.
Спри с натисканията и там другите неща, а се вземи в ръце момче.
В дискотека сериозна няма да намериш, но виж ако ходиш на по-сериозно и интелектуално място, ще си намериш със сигурност, просто и подход трябва.

4.   Другия път като ти се случи, дирекно на хотел прас прас, и да те няма. Има два варианта, първо си има приятел и няма как да има нещо различно от флиртаджийски истроии. Второ просто е искала малко флирт и това е. И е останала разочарована, че си е изгубила вечерта пък ти не си я оправил. Хваща ли се гадже в дискотека? Да хваща се и става за нещо повече от просто флирт. Нито една сериозна жена няма да търгне да се натиска с непознат в дискотеката, да може да ти даде номера но за да те види в друга светлина, и евентуално след това нещо по-така. Успех

5.   Вечер в дискотеката на пияна глава? Наистина ли мислиш, че това може да е сериозно?
Истинските отношения, чувствата се пораждат с месеци, понякога години... взаимни симпатии, все по-чести срещи, все повече време прекарано заедно, по някое време - целувка, дни, седмици или месеци по-късно - секс и... връзката се счита за започнала.
А ти какво? Вечер в дискотеката.. Ха-ха! Това да не ти е риболов някакъв?
Така дори и "да ти се отвори парашута", най-много някоя венерическа болест да хванеш.

6.   Номер 1 - права си, съгласих се.
С първото момиче не се запознах в дискотеката, а там се натискахме, иначе се познавахме преди това.

7.   Гушкахме се цяла нощ... Ми и аз не харесвам такива мъже. Не си сексуален, а се държиш като плейбой, че и за една нощ. Най много мразя, някой де ме възбуди и да няма секс. Нормално е да искат само приятелство.

8.   Тамън реших да отговоря, каквото имам да казвам, ама прочетох коментара и на номер 7. Абсолютно на 100 % вярно. Да възбудиш жена, да ти показва, че е готова да е с теб и ти нищо да не направиш - типичната нейна реакция на следващия ден е описаната от теб, т.е. бита карта си вече. Нормално е да не искат да се занимават с теб.

9.   Сериозна връзка, не означава да се е... ш за една нощ с някой!!!
7 и 8 коментар са писани от един и същ човек, който при това е мъж, защото никоя нормална и сериозна жена няма да се е... е с първия срещнат на бара!
Не му давайте на автора грешен наклон, защото като нищо че послуша пича от по-горните коментари и ще стане един от многото...!

10.   до 7: Не съм авторът, но съм бил в подобно положение. Авторът какво е виновен, че се възбуждате от едно гушкане? И аз съм забелязъл, че някои жени се възбуждат много лесно - само прокарваш ръка по гърба им и онези вече са подмокрени и те гледат с влажни очи.

Това значи ли, че не ставам за постоянен партньор на тази жена? Такива ли са жените вече? Ако се гушкаме без да го вкарам, значи съм някакъв смотаняк? Така си кажете да знам за какво става въпрос просто, не да си мисля, че жените търсят някакви смислени отношения. Кажете "искаме като сме възбудени веднага да ни ебат", да си знаем. Да няма неразбирателство между половете.

Ако мъжете бяхме така нямаше да има Вселена баце...

11.   От автора:
До номер 7 и 8 - в това ли се изразява сексуалността? Да изчукам момичето още първата вечер? Това не е нормално и е типично само за курвите! В моя случай момичетата бяха сериозни, не се дърпаха и им личеше, че им е приятно от случващото се. Може би наистина изпитват срам след това, който не знам на какво се дължи...