Аз съм гей
Майка ми никога не се е опитвала да потиска духа и поривите ми. Не ме кореше, когато в детската градина рисувах принцеси, нито ми се караше, когато си правех бални рокли от одеялаили подскачах по диваните с крака, преплетени като опашка на русалка.
Единствените знаци, че в тези неща има нещо нередно, идваха от баща ми, но реакциите му ме отдалечиха повече от него, отколкото от мен самия. Годините, прекарани в училище, бяха трудни и в някакъв смисъл ме подготвиха за истинския живот. Още от рано започнах да предпочитам компанията на момиченцата, може би защото повечето момчета ми бяха трудни за разбиране. Те обичаха да се бият, да играят с войници, да си говорят за коли и силови спортове, да играят футбол – все неща, които бяха безкрайно далеч от мен. В началните класове беше по-лесно. Можех например да играя народна топка вместо футбол, без това да предизвиква нещо повече от подигравки от ученици. Когато бях на около 11-12, влязох в пубертета. Тогава не се замислях върху това, че еротичните истории, които си измислях (и понякога рисувах), включваха единствено мъже. Някъде в седми клас започнах да осъзнавам, че сексуалните ми чувства са различни от тези на останалите момчета. Аз полагам грижа за външният си вид, харесвам малки кученца и котенца, мнохо съм чувтвителен, което води до подигравки вкъщи, училище и навън. Осъзнаването на сексуалната ми ориентация се появи като айсберг, който заплашваше да потопи не само мечтаното бъдеще, но и реалното настояще –страхувах се, че всички, които обичам, ще ме намразят и отхвърлят. Досега не бях споделял това с никого, защото е прекалено болезнено, но за мен е важно да покажа в какво хомофобията и заблудите превръщат иначе любящи и добри човешки същества. Сега всичко се промени коренно майка ми намери снимки на момчета на телефона ми и се държи ужасно с мен, пита ме дали имам приятелка, а баща ми въобще не се интересува от мен. Почти на 18 съм, имам още две години и мисля да замина за някой друг град и да срещна моята сродна душа. Написах това за да разбера дали има други момчета като мен и ако има бих се радвал да си направим група

Модератор - в нашия сайт не могат да се споделят контактни данни.

Коментари

1.   Здравей! И аз съм в същото положение.. ако искаш може да си поговорим малко. На 16 съм. :) Дай скайп, фб, инста или каквото искаш и ще ти пиша. :)

2.   Не рaзбирaм мaйки кaто твоятa, със сигурност си е дaвaлa сметкa, a сегa се прaви нa ощипaнa.
Всичко си е нaред при теб, здрaво момче си, нaясно със себе си, нямaш нaмерение дa се криеш и т. н. то нямaш и зaщо де.
Сaмо успех и щaстие могa дa ти пожелaя!

3.   На 16 съм и се чувствам по същия начин. :) Бих се радвал, ако установим контакт, но уви споделянето на данни е забранено тук. :(

6.   Чувствам се по-същия начин и съм на същите години. Хубаво е да видя и други хора със същите проблеми.

8.   Вие не четете ли?
Лични данни не се публикуват, това е сайт за споделяне, а не сайт за запознанство!
Изобщо не е жалко, защото това е единствения сайт който не се споделят координати.
И се радвам, че всичко тук е напълно анонимно.
В сайтове за запознанства има много такива като вас, а вие не сте малко, бих казала че сте повече хомосексуални, отколото жени се раждат.

9.   Никой не е длъжен да те харесва и одобрява. Изобщо не е странно, ако след разкриването ти, хора които са били "любящи" охладнеят. До сега си ги заблуждавал и те са "любили" една лъжа. Започни на чисто.

Дядо Торбалан

10.   Не съм гей, но имам познати-гейове. От тях знам, че срещането на сродната гей душа е доста трудно. Общо-взето моите познати имат разни секс връзки с различни мъже. Нямат постоянни партньори. Един от познатите ми има(ше) познат гей, починал от СПИН.

Надявам се при вас да не е така и ако желаете да успеете си намерите постоянен партньор. По-добре е от здравословна гледна точка - и психологическото здраве, и физическото.

11.   Аз също съм гей, но съм на 25. Харесва ми това, че искаш да срещнеш сродната си душа. Не искам да те обезкуражавам, но искам да те предупредя, че това би могло да се окаже мисията невъзможна. Има шанс, все пак. За съжаление голяма част от гейовете изобщо нямат желание да са във връзка. Масовката я вълнува секса за една вечер с първия срещнат от поредното чат приложение. А приложения за такива като нас бол. Та, повечето не могат да се обвържат, а дори и да се обвържат не е ясно колко време се задържат във въпросната връзка. Имал съм 2 връзки до този момент и в лицето на последния човек до мен почти бях сигурен, че съм открил това нещо наречено "сродна душа". Да, ама не. Но го приех и живота продължи по естествения си път.
Не знам дали не мога да ти оставя фейсбука си. ***

Модератор: не публикуваме лични данни.