Любов ли е това? -27
Незная от къде да започна.... На 19 години съм. За годините си съм преживаля доста горчиви неща.. Пораснах може би, когато бях на 7. От заможно семейство съм, но от малка работя много. Не чувствам, че родителите ми са длъжни да ме издържат... Може би много малка започнах да водя и полов живот. Една огромна грешка, която правим като малки.. За мен не е нормално едно момиче на 15-16 години да е спала с момче, та дори и да са от един клас.. Когато бях на 16 години се запознах с едно момче. В началото всичко беше ок, но след първата година разбрах за какво той е с мен. Съжалявах за много неща, докато бях с него. Караше ме да се чувствам виновна за много неща. Дойде моментът, в който реших да приключа отношенията си с този човек. Най-жалкото за мен беше, че родителите ми не ме подкрепиха. В крайна сметка приеха, че аз ненавиждам този човек и моето бъдеще не е да съм с него. В момента, в който се разделих започнах да си пиша с едно момче, което работи срещу мен. Той знаеше, че аз имам приятел, но му стана интересно, че му пише обвързано момиче.. Както и да е.. Излезнахме и аз просто си легнах с него. Нито ме е карал, нито нищо.. Почувствах се жена.. Непродължи много нашето излизане... Има много неща, които бих искала да разкажа и ще публикувам и втора част от моята история

Коментари

1.   Как да ти кажа просто , не е трябвало да си лягаш с него още при първия път в който сте излезнали. Надявам се да ме разбереш а не да се обидиш . И това чувство за жена не е точно чувство за жена . Все пак всеки греши просто не го повтаряй е моя съвет . А от кой град си ?

2.   А и авторке забравих да ти кажа и друго. В това което прочетох ти си противоречиш. Хем казваш, че не е нормално на 15, 16 години да правиш секс, ама след това пък казваш, че като си си легнала с въпросното момче си се почувствала като жена. Просто не го прави това отново това е моят съвет