Когато жената прави странни неща в социалните мрежи
Историята звучи като тийнейджърска, макар че би трябвало да сме зрели хора - на около 30. Има една мадама, която много харесвам. Бях решил, че ще направя 110%, за да бъда с нея, дори когато шансовете ми изглеждат малки. Дали ще стане или не, не знам, но ще направя каквото мога. Относно мадамата - пили сме две кафета, флиртуваме, пишем си понякога. Държи се мило с мен, приятно й е, но до там. Дава ми шанс, но в никакъв случай не е моя. По-скоро си четка егото и със сигурност не съм единствения кандидат на опашката.
В неделя се случи нещо странно. Сутринта се будя към осем, отварям фейсбук и гледам - качила снимки към три сутринта от дискотеката с някакъв мъж. Между другото изглеждаше супер невзрачно той, чак се учудих. Не бяха интимни снимки, може както да са заедно, така и да е просто пиянска вечер. Стана ми обаче супер криво. Викам си - ако си го е харесала и са заедно, живи и здрави да са, ще трябва да се оттегля и да си го изживея. Към 10 сутринта обаче, като се е събудила, снимките бяха изчезнали. И вместо това беше качила само нейни. Та, много ми е любопитно защо една жена може да качва снимки с някого и след няколко часа да ги трие? Статъсът й още е Singe.
Възможно е от скоро да са заедно и да не иска да го показва. Може да е било просто свалка за една вечер или дори само напиване в приятелска компания.
Обаче след този слуай ми се изгуби желанието въобще да се занимавам с нея. Макар че чувствата още си ги имам. Логично няма за какво да й се сърдя, мацката се забавлява и си живее живота. Логично е и да продължавам да се боря - явно нещата с онова момче още не са сериозни, ако изобщо имат нещо. Трябва да действам и или ще ме отреже, или ще стане.
Но някак си не мога да се надъхам. Сдухвам се, притеснявам се, че едва ли не ще се натрапя. Не ми се занимава с обвързани жени, а не знам даже дали са заедно.

Коментари

1.   Пич, съдейки по поведението ти, което е на 15 годишен неуверен и объркан тинейджър, не върви да кажеш "зрели хора на по 30" сме :)
Фейсбук ли ти казва какво да правиш? Чатиш си? Уста нямаш ли? Звънкай директно. Излез, покани я отново и действай. Или чакаш тя да те свали? Какво значи "флиртували сме"? Мисля, че няма кой да завърши свалката.... Да стоиш и да се мъчиш.... не е мъжка работа това.
Ключовата дума е "увереност". Извинявай, че съм толкова груба и неделикатна, ама гаджето ми е чужденец. Щото беше нахален, когато трябваше да бъде. Не искам да обобщавам за българските мъже, но ще кажа, че на голяма част им липсва увереност и самочувствие. Да, човешко е и мъжът да се страхува от отказ и отхвърляне, ама и ние като жени като се страхуваме.... дето се вика : "к'во пра'им", а?

п. п Това не са 110 %. Това са 30 %.

2.   Според мен просто се е напила здраво и се е чукала с някъв от дискотеката.
Теб ако те влекат такива жени - давай.

3.   Може просто да ги е качила тези снимки в не много трезво състояние и като се е събудила сутринта да е осъзнала колко лошо изглежда на тях или колко не се харесва на тях (което много често се случва). Ако искаш да си с нея - действай. Ако вече нямаш желание да се занимаваш, просто се оттегли. Но не смятам, че тези снимки са повод за притеснение. Ако има нещо с този човек, ще си проличи.

4.   Човек, тези неща трябва да си ги мислиш наум, а не да пишеш в нета. На 30 си все пак. По какво се различаваш от нея. Ходила някъде и 3 през нощта по спешност пуска снимки от голямата работа. Дали има общо с въпросния, не знам, но ако искаше да има нещо с теб, до сега да ви е станала заварката. Предполагам, че й досаждаш и тя от нема и къде ти отговаря нещо си, колкото да не е без хич.

5.   От автора:
Благодаря за коментарите. Специално благодаря на Номер 1. Абсолютно си права, липсва ми самочувствие. Опитвам се да го преодолея, но не се получава. Трябва да се настроя позитивно, да се надъхам и да си повярвам, че има какво да дам на една жена. Трябва най-нахално да я поканя на среща пак и пак и да се откажа смао ако видя, че наистина вече няма шанс. Няма смисъл да го мисля - много е възможно да е само приятел, с когото да е имала моментна заигравка. И да е така, не я съдя. И аз съм имал подобни. а и почти всеки човек, когото познавам

6.   Попитай я директно сама ли е или не. Какво гадаеш като детектив?

7.   Замисли се, ти като харесваш някой как се държиш. Ако някой не Ни харесва, все ще се чудим дали е споделено. Ако Ни, ще сме заедно. Самозалъгването е голямо говедо, всички ни мъчи...

8.   Авторе пиши ѝ и директно кажи какво искаш - да се опознаете, излизате и евентуално връзка. Тя ще те уважава за това че си поставил картите на масата по такъв начин. Ако това не я устройва - поживо-поздраво. В противен случай имай предвид че изпълненията ѝ в дискотеката не говорят много добре за нея. Винаги може да се окаже че просто е сексуална личност и да не е толкова лека жена, но имай едно наум.

9.   Пич, според мен трябва да се притесняваш първо от факта, че жена на около 30 качва снимки от дискотека в 3 през нощта. За мен лично това би била голяма спирачка. Сериозните момичета и на 18 не ги правят тези работи. Съвет от мен, проучи я добре - какво работи, какво образование има, какви са интересите й и т. н.