Разделена съм с любимият ми мъж вече 4 месеца, но все си мисля за него и от главата ми не излиза.
Здравейте мили хора! Имам проблем който много ме мъчи. Разделена съм с любимият ми мъж вече 4 месеца, но все си мисля за него и от главата ми неизлиза. Навсякаде където отида мисля само за него, по цял ден и цяла нощ ми е в акъла, неискам да е така, но е така и немога да си го избия от главата и това си е, понякога ме побарква това мислене само за него. Много го обичах, но заради него прекратихме отношенията си, защото скри от мен за друга жена с която е обвързан. Не мога да си обясна защо е така, защо навсякаде по всяко време този човек ме тормози в мислите ми. Опитах с друг мъж, но заради него, аз го отбягнах. Все си мисля, че ще ме потърси, все си мисля, че иска да е с мен, но го е срам от постъпката си и затова не се обажда, той е малко срамежлив по отношение на жените, и незнам. Дали пък той не си мисли за мен и така ме привлича и мен чрез мислите си. Моля споделете с мен. Има ли закон за мисленето, когато единия мисли за другия, другия го усеща и той започва да мисли за него. Моля ви без шеги! Благодаря ви!

Коментари

1.   времето лекува всичко, не се притеснявай, но си избий от главата мисли, като дали мисли за теб, дали от срам не се обажда и тн. не мисля, че е от най срамежливите, все пак не го е било срам да ти завърти главата, докато е обвъзан с друга. ако някой мисли за теб, има чуства и иска да е с теб, едва ли би останал при другата и да не те потърси 4 месеца, нито срам нито вина би го спряла... ... ... ... ... ... ... ... ... ... .. симба

2.   Времето нищо не лекува, не се залъгвай, то само притъпява болката, но това не означава, че забравяш. Възможно е завинаги да остане в сърцето ти, но може и утре да се влюбиш отново... Божа работа. Едва ли мисли за теб щом е предпочел другата. Лесно е да се каже" забрави го" , но трябва да опиташ. Ако е писано ще бъдете заедно. Успех

3.   Ако един мъж мисли за една жена и иска да я види не е нормално четири месеца да не го направи. Иначе или не я иска, или е смотан, страхлив и пр. и ппак не я иска достатъчно. С една дума приеми, че този мъж просто не става /поне за теб/. Мисля, че след лъжа като неговата и изчезване за месеци е под достойнството на една жена да търси въпросния мъж. Помисли с какво мъж с подобно поведение те привлича? Любовта понякога не намира логика, но все пак се опитай да разбереш, че е малко вероятно нещата да се променят.

5.   4 месеца са много време, според мен той те е забравил вече и сигурно е с другата. Избий си го от главата, забрави го. Нямаш бъдеще с него.

6.   даже няма да има очи да ти каже "извинявай " или "как си " ..защото ето такива играчи нямат човечност ..те имат наглост ..и където им минат номерата ..не мисля че заслужаваш това отношение ..но сърцето не пита в кой да се влюбиш ..и знам много добре че ако сега в този момент той ти се обади и поиска да се върне при теб ти ще го приемеш без да се замислиш ...пак ще кажа любовта е лудост ..и сърцето не пита

7.   Повярвай ми мацка щом горделив човек като мен, който никога не се извинява и не преглъща гордостта си - потърсих мъжа, с когото съм след 10 дни и той ако ИСКА ще го направи. Ако обичаш някого ИСТИНСКИ повярвай ми нито срам, нито грешки, нито морал, нито гордост биха те спряли. Казва ти го едно момиче, което е минало по този път. Имах връзка с човек, с когото като се разделихме 1 година бях като теб - всеки ден чакам, чакам, гледам си телефона .. Казвам си той ще размисли, той ще разбере, той не знам какво си.. Еми до ден днешен не ме е потърсил този човек. Имах чувството, че живота ми свършва, всичко рухна. Излизах с приятели, забавлявах се, но от вътре имах буца от болка по въпросния човек. Е мила, преживях го макар никога да не съм предполагала, че ще мога. Сега съм с ИСТИНСКИ мъж по който сълзите ми си заслужават, който ме дари с най-хубавите мигове в живота ми. Стискай зъби и напреде, само напреде. Звучи банално, но с времето и със сила ще успееш да превъзмогнеш всичко. Успех :)

8.   изобщо не го мисли, страхливец е, веднаж щом е излъгал, пак ще лъже... ... кой знае онази какво му прави за да го даржи до нея