Влюбих се в грешната
Здравейте.
Значи, от около преди 3 месеца се запознах се една дама. Страхотна, умна, забавна, красива, с перфектно тяло, стегнато, ама и нали невероятни форми, а бе с една дума идеална (за мен). Имаме общи интереси, теми за разговор, обичаме животни и т. н. Много я харесах, даже съм влюбен, мога да го кажа, така се чувствам. Но идва едно огромно НО. Преди около 3 седмици както си говорихме, тя ми каза, че е бисексуална. Аз не се притесни особено. Ама след 1 седмица като излязохме тя каза, че ме е излъгала и че е лесбийка. Аз тогава се притесних, как така. Мислех си, то това е лъжа, да ме отблъсне. Сред още една седмица успях да си призная как се чувствам. А тя ми се усмихна сладко и ми каза, че е се чувства благодарна за чувствата ми, но не изпитвала нищо подобно, каза ми, че съм страхотен, мил, чаровен и бла бла. Каза, че има приятелка от както е на 16 години и много я обича. Даже другия месец заминавала за Америка, излизала с някаква мулатка, на 26, имат 6 години разлика и аз с нея имам толкова, но все пак, и отивала при нея, да живеят заедно. И искам съвет как да я накарам да остане, защото ако замине да бъде с тая ще полудея, още от о разбрах, че има приятелка и започнах да я ревнувам. Как да я накарам да остане? Даже, малко егоистично, но как да я накарам да остане и да бъде с мен?

Коментари

1.   Нали осъзнаваш, че тая те прави на луд?

2.   Съжалявам, че го пиша, но е за твое добро- тя няма да промени сексуалността си, преживей я, забрави... Как да ти кажа, ами в приятелската зона си, няма измъкване... И аз съм се влюбвал, знам, понякога много боли.. но това е животът... Бъди силен.

3.   Много се съмнявам да е лесбийка и да се омагьосва 3 месеца теб. По-скоро иска да те разкара, но така че да не съжаляваш ти самият, а и да не й досаждаш по-вече. Че и за Америка заминавала, то така става. Или, пък, приятелското й отношение ти си го взел за любовно. Както и да е, тя не иска да бъде с теб и ако имаш някакво достойнство, няма да се тръшкаш. Такъв е животът, ще си намериш и ти партньорка.

4.   Ако е такава няма да се промени. А ти ще се подлудиш, ревнувайки я от жени. Не се вкарвай в такъв филм. Не й се обаждай и приключвай с нея.

5.   Автора:

Е, защо пък да не се промени? Аз си мисля, че е би. Ама тя не ми отвръща на чувствата. Имам гадно усещате, че скоро ще спре да вдига телефона.
Онзи ден като бяхме навън и й звъннаха по някакво приложение и ми показа приятелката си. И аз прекали, щото затвориха на гаджето й и я целувах, а тя стана и си тръгна. Не ме удари, нищо не каза, просто стана и си тръгна. Е, сега какво да правя, преди тя да замине??

6.   Значи за тия "отклонения" учените още спорят дали не са психически заболявания.
Макар че се зачеква темата, нормално, за мъжката ориентация понеже те се набиват на очи повече, жените са такива разбирания обикновено са някви тотални феминистки.

7.   Жена лесбийка не може да се промени, както мъж хомо, колкото и да ги харесват.
Не си мисли, че ако й признаеш, ухажваш и имаш вяра, ще ти откликне на чувствата, това няма да стане!!!
Достатъчно голяма е, за да знае какво иска!
Не бъди егоист и не се бутай между шамарите, а се оттегли с достойнство, толкова много хетеро жени има, които ще откликнат на чувствата ти.

8.   Бъди мъж, който държи преди всичко на себе си. Прекрати всякакви контакти с нея.

9.   Автора:

#8 е дори и приятел ли да не бъда с нея?

Ще се опитам да не я на прягам, ако не ми е сърдита все още. Ще й кажа, че ще спра. Но пък какво да правя с чувствата си към нея?

10.   Ае, хора, не се унижавайте! Как можеш да бъдеш приятел с човек, който се подиграва с теб. Най-вероятно в САЩ не я чака лесбийката, а някой неин роднина, който й е приготвил място за камериерка или масажистка. Ако я обичаш, остави я да си покаже магариите и ако след няколко месеца има шанс да я спасиш, направи каквото е нужно. Само не се унижавай да й прислужваш със сервилност.

11.   Нищо не прави - просто не я търси. Хубаво си показал чувствата си, защото тези неща не трябва да се крият. Общо взето тя да си прави сметката. Ти си прави пас и си гледай живота, но не живей с надеждата нещо да се промени в нея. Аз на твое място и приятел не бих и бил, или поне до като не превъзмогнеш чувствата си към нея, за което път трябва доста време /поне при мен/!

>М. 31г<