Защо не ме потърси повече?
Здравейте. Аз съм момиче на 17. Преди известно време се запознах с момче (силно казано) на 23 в една от социалните мрежи. Попринцип той е от Куба, но живее в България, за да учи и работи. Видяхме се и още на първата ни среща той така да се каже ми налетя. Целувахме се, но защото все пак не го познавам и нямам чувства към него не ми се струваше редно. След това започна да ми обяснява как имал чувства към мен, питаше ме какво търся от човека до мен и как искал да бъдем заедно. Всичко това ми се струваше някак прибързано, но се съгласих да се видим втори път. Говорихме си нормално и всичко беше ок. Казах му, че можем да бъдем приятели поне за известно време, за да осмисля малко нещата. През цялото време той се държеше страшно мило и изглеждаше, че няма никакъв проблем. Е, след това повече не ми писа. На следващия ден го махнах от приятели, защото имах рожден ден и не исках да вижда снимките, които приятелите ми ще качат (тъпа причина, знам). На следващия ден открих, че ме е блокирал навсякъде. Писах му смс, за да разбера защо го е направил, но както се досещате отговор нямаше. Нямам чувства към този човек, но просто изгарям от любопитство да разбера защо просто ме блокира навсякъде без явна причина и след като ми обясняваше как иска да сме заедно. Вие как мислите?

Коментари

4.   Факта, че те е налетял още от първата среща обяснява всичко. Очевидно
е, че е просто някой чужденец, който е дошъл в България, за да търси лесен секс и красиви жени. След като е разбрал, че може би няма да си толкова лесна, просто се е отказал.

Ще ти дам един личен съвет като мъж. Ако един мъж започне да ти налита, да иска да се целува с теб, да флиртува с теб, да се държи супер мило с теб и да ти се обяснява в чувства още от самото начало, той просто иска секс. Всичко, което ти се струва странно и ненормално поведение в човека, с когото си на среща си има повод за притеснение.

5.   След като ти си го махнала и той те е махнал. А и вероятно, като не си му пуснала, е решил, че си тъпа патка и няма за какво да те обикаля.

6.   , искал е да те свали, не се е получило и той се е чупил. Сигурно си има приятелка.

7.   Можеш да погледнеш влога на Matthew Hussey в ютюб - говори точно на такива теми, може да ти е полезен да разбереш базовото мъжко поведение при срещи и свалки... За да ти светне червената лампа, щом някой се държи като този тип. Добре, че си била разумна и си го отблъснала.

8.   Напълно съгласен съм с Номер 4, искал е само секс от теб. Ако имаше чувства, щеше да те ухажва и да не се отказва така лесно. :P

9.   Искал е само секс! Винаги става така.. Наскоро преживях нещо подобно само, че при ме се оказа, че има и трето лице както и разговори за женитба.. Не ти и трябва такъв човек..

10.   Миличка, горе главата няма да страдаш за един бройкаджия, който е искал да те използва само за секс! Даже се радвай, че навреме си разбрала що за човек е и си се отървала от него. И моля ти се внимавай с тези запознанства в Интернет, защото едно дете преди месец така загуби живота си - сигурно си чула за случая на 11 г. Никол от Бургас! Номер 5, защо обиждаш момичето на тъпа патка? Според теб за да е готина една жена трябва да си ляга с всеки с всеки срещнат на първа среща и да я е минал половината град ли? Явно и ти си същия като момчето, с което се е видяла авторката? Като не искаш да помогнеш поне недей да пречиш и за обиждаш! ж. 24

11.   Човекът ти налита на първа среща. Ден след втората среща ти го махаш от приятели, а после се чудиш защо той те блокира без явна причина? И нямаш чувства, но държиш да разбереш нещо очевидно?
Как ти звучи това? Дали въпросите не съдържат отговор?
Ж

12.   А може да не е искал ти да видиш снимките му с другите момичета.