Повод за съмнение
Здравейте! С приятеля ми сме заедно от година и няколко месеца. Към този момент не ми е давал реални поводи за съмнение във верността му. От известно време насам в главата ми се въртят разни сценарии, които ме наведоха на мисълта да му следя онлайн статуса във вайбър. Последните няколко дни показваше, че влиза през 2-3 часа (включително и вечер, когато ми е казвал, че спи). Поисках да погледна историята му, докато той беше до мен (което не го развълнува особено) и не открих скорошни чатове или каквито и да е било нередности. Обяснението, което получих беше, че конкретните дни той не е влизал в приложението, а проблемът е бил в самия вайбър. И двамата имаме свободен достъп до телефоните си, а се предполага, че ако има "тайни", паролата е неизбежна. Въпросът ми е дали на някой друг му се е случвало нещо подобно с това приложение или съмненията ми могат да се окажат оправдани?

Коментари

1.   Специално във вайбър има неточности, за това не показва реално кога си бил онлайн.
Ако приятеля ти не си изключва интернета когато спи, много ясно че ще се води все едно си е на линия.
Не може да имаш съмнения, без реално да си видяла.

3.   Съвсем си се филмирала, още къде ще го напишеш? Просто го следи, ако има нещо, ще се издаде и по друг начин.

4.   Надявам се един ден приятелят ти да се усети с какъв човек живее и да си намери щастието другаде, с нормално момиче.

5.   Ако не знаеш във вайбър има скрит чат, който само той може да види като въведе парола...явно там крие всичко !

6.   Ами мойто момиче първо не знаеш от колко време ходите и очакваш от него да ти е верен и отговорен към теб? Второ да това е повод за съмнение Мария ми е*а ма*** като ми даваше да й гледам профилаи чата д хора дето и дума не си е казвала ама във чат. бг ходи да гледаш закакво става на въпрос. И трето най-важно няма дд бъдете заедно завинаги така, че свиквай с факта от сега

7.   То чатовете във Вайбър могат да се трият, така че ако внимава достатъчно трудно ще го хванеш. Малко във филми си се вкарала според мен. :)

8.   Повод за съмнение си търсиш сама ми се струва.
Най добре да го оставиш още сега. Най добре за него!!! Живота с ревнивци и ревнивки истински е АД!!!

9.   Aми трие си чaтовете, логично ;)