Непостоянонното момиче.
Здравейте. Момче на 25 съм. Проблемът ми не е от най-сериозните, но се колебая как да постъпя и искам мнения. В апартамента, в които живея, преди две години се нанесе едно момиче. Първата година поради различни причини почти не сме поддържали никакви отношения, нищо повече от две минутен разговор и всеки си живее своя живот. Втората обаче започна малко по-интензивното общуване между нас. Аз си я харесах. И започнаха едни свалки. Работата е там, че виждах колебание в нея- почти винаги сигналите от нейна страна бяха на границата между приятелското и повече от приятелското. Дава ми захранка и после ме игнорира. И аз се разколебах. И тези неща продължаваха доста дълго време и аз реших да и кажа направо какво мисля. И тя тънко ме отряза. Но след това отрязване сигналите си продължиха. И пак същото една крачка напред една назад. И това продължаваше сигурно една година, в която има хем свалка хем игнориране. Не ме допускаше до себе си. И се стига до лятото, в което не бях в апартамента. През лятото няколко пъти си писахме и пак лек флирт от нейна страна. Та сега като се върнах-нямам намерение да си играем на котка и мишка и да се повтаря старата история. Но се колебая как да постъпя. Какво да правя дали въобще да я мисля или да търся друга.

Коментари

2.   Приятелю - напълно те разбирам. Аз самия съм в същата ситуация. Малко по голям съм от теб с 5 години. Живеем в един апартамен от почти 6 години. Като приятели супер се разбираме, но в последно време почнаха някакви чувства в мен да не надигат. И аз като теб се опитах да направя първата крачка, но ме отряза. И сега пак така си продължаваме - приятелски. Общо взето, ако тя има интерес ще разбереш /ще ти даде ясен знак/, иначе от такива игрички, само се заблуждаваме мъжете. Женска му работа...

3.   Глупости - игрички... Никой не си играе с вас бе момчета.
Просто на вас все ви се приижда, че щом някоя дама е приятелски настроена към особите ви, ви харесва по-така.
Щом ви кажат, че не ви харесват, е редно да повярвате на това.
Всичко останало е плод на желанието ви.
Боли, гадно е, ама трябва да взимате предвид това, което ви се казва и онова, което НЕ предприема спрямо вас една жена.
Пък и щом сте живяли заедно, а не сте били никога интимни, хич не се и замисляй аджеба, харесва ли те или не, ясно е.
Да върви у лево. :)

4.   Чеше си егото, защото вижда, че я харесваш, но реално няма сериозни намерения към теб. Типично поведение на човек, които не е заинтересован, но пък се кефи от време на време някой да му повдига самочувствието - пуска ти залъгалка и ти гледа сеира. Покажи малко достойнство и спри да се занимаваш с нея.
Някои мъже са симпатични, но не достатъчно, за да минат в графата за връзка/секс. Затова се използват за подобни лиготии. Жена съм и се усещам, че въртя същите номера, когато имам нужда от внимание. Просто ѝ е приятно да се чувства желана.

5.   Кажи ѝ в прав текст, щом не иска да има общо с теб да спре да ти пуска въдицата. Такива жени използват мъже като теб да си чешат егото. В момента в който спреш да ѝ позволяваш да прави това ще погледне на теб с други очи и с респект. Не се оставяй да ти правят номера защото после изглеждаш отчаяно в очите на подобни девойки.