Мислите ли за първия си партньор?
Здравейте читатели! Е, това е въпросът ми към вас. Мислите ли за първата/първия си партньорка/партньор? И ако да, какви работи си мислите? Смятам, че е интересна тема, а и аз сега самата съм с първия си партньор в момента.

Коментари

1.   Аз не мисля за него, освен за опита, който съм направила в смисъл да не повтарям стари грешки. Не мисля за първия си партньор като личност иначе и не изпитвам никакви чувства, освен безразличие. За съжаление идвам от малък град и хората ми казват неща от живота му - за кого се оженил, развел, но не ми пука изобщо. Сега знам, че не е изиграл никаква роля за живота ми в крайна сметка освен вид опит и то негативен. ж33

2.   Сещам се.. Любопитно ми е как е има ли семейство дали са си е постигнал мечтите и т. н. понякога нахлуват спомени - мили някак, но без някакво чувство на липса, тъга нищо общо с любовни чувства.

3.   Да, нормално е да се сещаш. Беше ново, беше хубаво, непознато, нямам лоши спомени с него, но съм благодарна на съдбата, че ме срещна с човека до мен в момента. Първият партньор понякога не означава първата любов. Всеки следва своя собствен път и остава за другия просто една мисия.

4.   Мисля ли за първия си партньор? Не. Помня го, разбира се, но не мисля за него. :)
Ж - 29 г.

5.   Не мисля. Нито за първия, нито за втория. Това което остава в съзнанието ми е единствено истинската любов, единствено онзи мъж, който ме гледаше с поглед изпълнен с любов, с който се срещнахме в неблагоприятни обстоятелства. Изневяра? ! Не. Беше любов в пълния смисъл на думата.

7.   не, изобщо. беше съвсем мимолетна история

8.   Много рядко, но да, сещам се от време на време. На мен тя ми беше първата, но аз на нея - не. Беше хубава, интензивна, но кратка любов. После след години се засекохме веднъж, в компания и никога повече! Чудя се как ли изглежда сега, дали ще се познаем :)

9.   Мисля доста често и ми липсва, защото друга след нея не съм срещнал. От години не съм я виждал и не искам да я виждам, нито да знам какво става с нея, защото ще ми стане още по-тъпо. За щастие е лесно, защото нямам общи познати с нея. Знам че ще ми мине само като срещна нова любов, но уви - не става, засега. М 25

10.   Не! Зaмислих се лкaто видях темaтa, но не е приятен спомен зa мен.
Действително е много вaжен първият път, първият МЪЖ. Не стигa, че не можa дa ме дефлорирa, a когaто aз поех инициaтивaтa ме обвини, че го лъжa, че съм девственa, тa ме принуди дa отидем нa гинеколог. Веселото е, че нaстоявaше дa е мъж, зaщото женa щялa дa го излъже. Още по-веселото е, че мъжт гинеколог си кaзa човекът в прaв текст, че ми ттябвa по-нaдaрен мъж, зaщото изглеждa, че сa боли с молив. Товa скaпa сaмочувствието нa мaчото, a aз тогaвa не знaех още, че 11 см. сa хм... дa кaжем недостaтъчни нито зa девственa, нито зa сексуaлно aктивнa вече женa.
Инaче съм спортисткa и толковa тяснa, че се нaложи дa ме режaт долу години по-късно при рaждaне.
Зaрязaх тогaвa въпросният, не зaрaди рaзмерa, a зaрaди комплексите му. След гинекологичният преглед стaнa нетърпим... мaлчо.