Истината
Привет. Преди време се влюбих в семейна жена където се казва до ушите. Обикнах я от първият път още. Уж всичко с годините вървеше добре секс любов споделяния на уж... всичко от моя и нейна страна. Но с течение на времето започнах да разбирам че тя ме е лъгала правила е секс с други мъже а ми се кълнеше че обича само мен че съм и единствен и такива неща. Разделихме се още си пишеш но аз я обичам истински кажете ми какво да правя да се преместя да живея в Бургас откъдето е и тя макар че с годините се виждахме често почти на седмицата по няколко пъти.

Коментари

1.   Здравей! Моят приятел си беше лепнал една такава, която даже имаше нахалството да ми дава за пример! Но какво излезе, тя не беше правила секс от години, а се оказа, че спи с мъжа си редовно, което да речем си е редно, има регистрации в доста сайтове и ходи на срещи, определени от там, спи с единия си шеф, беше ходила на гости у единия от Елмаз! Веднаж, приятел на моя, си определил среща с нея да й покаже вилата си и кой знае какво още! Колкото време минаваше, повече афери се разкриваха! Та на твоето питане-някой веднъж, като изневери, никога не се отказва! А изневярата води и до липса на доверие! Как ще градиш една връзка, по-солидна от сегашната, като знаеш, че човекът те лъже, спи и с други и как се виждаш след някоя година, все да се съмняваш, да проверяваш лаптопа и телефона й, че това не е живот! Това е постоянен стрес и повярвай при мен трая години, дори и заболяване си лепнах! Помисли добре, живота е пред теб, ти просто гледай да избягаш от нея, премести се далеч, премести се в чужбина, но не се връзвай, ако тогава пак ти се лепне! На добър час! Желая ти щастие!

2.   Пич, и аз имах неблагоразумието преди години да се захвана с омъжена жена. Знаех, че поддържа връзки с други мъже и в началото намеренията ми бяха чисто сексуални, но после това започна да ми тежи. Тя също ми се кълнеше, че няма такова нещо, но аз тайно я бях проверил и знаех. Доста време се тормозех изключително много, докато в един момент спря да ми пука и освен това Господ ми показа колко грешно постъпвам. Прекратих връзката си с нея и сега ми е супер спокойно. С глупостта си обаче, пропилях няколко ценни години, в които приятелите ми си намериха нормални момичета и създадоха семейства, а аз съм сам, като вълк единак. Сам ходя на почивка, събота и неделя също доста често няма с кого и едно кафе да пия. Затова не прави моята грешка. Махни тази жена от живота си моментално и не се занимавай с глупости.

3.   Едно и две са ти го казали - прекрати отношенията си с нея веднага и завинаги.
Ж