Любов... не, било е сън!
На кратко.. момче съм на 18
Моя най-голям гнет е самотата..
И понеже има чувства които не мога да изпитам в реалността..
Случи се да ги преживея във съня..

На кратко.. сънувах това което исках от години да сънувам..
Понеже реално знам че.. няма как просто да се случи..
А именно.. че съм със идеалното момиче.. не просто заради баналните мерзавски плътски удоволствия.. както и да е.. няма да ме разберете.. и да знам как звучи..
Но за мен това е много.. нещо божествено.. не ми се случва да попадна в компания на момичета.. на стойностни момичета..

Сънувах че се разминавам с нея из улиците..
Явно съм я разпознал.. понеже я бях виждал някъде в социалните мрежи..
Бързо се престраших и се върнах да я заговоря.. а това е нещо което е абсурд реално да направя.. както и да е.. тя много се зарадва че отделих вниманието си за нея.. и явно и се сторих симпатичен..
Тя ме заведе в апартамента си.. където се опознахме.. във самия смисъл на думата.. без задни мисли..
Беше също толкова развълнувана като мен.. че не е сама и е с някого..
Харесваше ми да бъда сам с някого..
Да лежа със нея.. да усещам топлината и.. да държа ръката и.. ех.. дори в съня ми.. беше много истинско.. и приятно.. чувствах се наистина "жив! "
.. най-сетне.. имаше момиче с което да си говоря..
И можех да почувствам всичко.. реалността беше вече забравена.. тук където желанията ми бяха удовлетворени.. беше вече истината за мен.. заедно преживяхме няколко приключения.. вече и живота ми не беше така сив и еднообразен.. имаше смисъл.. но за кратко.. докато не се събудих.. като ударен с чук в гърдите.. отворих очи.. сам в студената си мрачна стая.. в компанията на нищото и никогото.. както бе допреди няколко часа преди да затворя очи.. отново във матрицата..
Опомних се.. но приятното чувство все още стои и топли.. скоро ще изстине.. и може повече да не се яви.. :)
За някои може да звучи банална история.. както би звучало и на мен.. но както вече казах.. няма да ме разберете..

Коментари

1.   В същност те рaзбрaх! Нямaш одея колко съм отврaтенa от човечеството, с кaкво нетърпение чaкaм "злото" дa се досaмоунищожи и дa зaпочнa (aко оцелея) новият грaдеж, дa учaствaм в сътворението нa новият свят...

2.   Разбирам те.
Ти си прекрасен. Ти си мечта. Ти си истински.
Жалко,че не те познавам.
Успех ти желая! Дано откриеш момичето,което да те оцени!

Ж-18

3.   Не си прав изобщо. Идеално те разбирам. Изживявала съм същото (в общи лини) и все още е така. Жена съм, на 26 г. и тази близост, за която копнееш, аз също винаги съм искала. Близост, отвъд "плътското", както го наричаш. Така добре те разбирам. Това е, което иска душата ти, а не тялото. Затова си се почувствал толкова "жив". Радвам се, че имаш по-дълбоки приоритети от секса и ти се възхищавам за това. И аз така и не успях на твоите години (а може би и до ден днешен) да срещна перфектният за мен мъж, сродната ми душа, така да го кажа. Тъжно е, когато осъзнаем, че сънищата ни ни карат да бъдем по-истински, придават смисъл на съществуването ни, а после, насилствено върнати в реалността, се усеща тази огромна празнина...

4.   Според мен авторът се упражнява по литература, редактирано е , поне 2 пъти. "преживяхме приключения" обаче ме извади от зоната, много е неопределено за сън. Тук-там има и повторения.
Важното е, че въздейства на читателите (поне според коментарите). Дерзай!

5.   От автора - радвам се че има хора които са ме разбрали.. не съм се съмнявал в малцината.. а по-скоро в множеството (ако ме разбирате и този път) - сиреч.. романтиците сме малко :) - а [до номер 4] - правилно познахте - едно от хобитата ми е да пиша поезия.. макар и тук да не ми беше това за цел.. тоест.. съня беше истински.. за мое щастие..
Но пък понеже и точно такива като мен ни избива особено на лирика.. така се изразяваме и така се топлим.. :)