Объркана съм
Здравейте всички и аз реших да разкажа моята история когато се запознах с моят приятел, тои не ми каза че има друга връзка която е изчерпена, виждал се с нея тя дори имала ключ от тях, обади ми де веднъж тя а после тои не си направи труда да се обади и да ми обясни. Дадох му още един шанс, но мина време и приятелят ми започнал да си пише с някаква жена от нета, аз прочетох всичко което си писаха дори се чух с жената а тя ми каза че приятелят ми никога не е казвал че има приятелка и че живее с нея много ме нарани това а сега седържи ацки мило но немога да простя имали смисъл да пробължавам с него все пак го обичам. Не знам какво да правя вече даите ми съвет извинявам се ако има някоя правописна грешка но бързам.

Коментари

1.   Ами мила връзка от лъжи не е никаква връзка. Няма смисъл да се измъчваш. Вярно е хубаво е да се правят компромиси, но всичко трябва да е с мярка. А ти от самото начало само прощаваш, а той ти се качва на главата. Моята ситуация е нещо подобно. Аз винаги си затварях очите преструвах се на доволна, но в крайна сметка си разбих нервите, обезличих се и бях като в сянка. Не си причинявай това и ти. Колкото и да обичаш един човек всичко трябва да е с мярка, а той тотално прекалява.

2.   Няма смисъл мила, гледай си живота и продължавай напред. Иначе и след 5 години като се обърнеш пак ще си на същото място. Този човек е лъжец и няма да се промени - не се надявай на това.

Слагай край сега и не гледай назад, не прощавай, няма смисъл. Успех и всичко най най ...

3.   Миличка, трябва да си твърда не може да си прави каквото поиска, ти също имаш чувства. Много е важно той да се интересува как се чувстваш да се стреми да си удовлетворена и щастлива, а твоето щастие (ако те обича) ще и негово.

4.   не ревнуваи. ако го обичаш сподели с него, какво ти харесва и какво те дразни. щом те разбере добре, ако не те разбере постъпи така както го почувстваш.

5.   Номер 4 коментара беше излише.. как може да се съгласяваш така ... нали миналата му връзка е била изчерпана за него а дали тази вече не я смята за такава ??? той не заслужава ...

Защо винаги тези мъже имат толкова много обожателки??? Големите използвачи винаги са на по високо ниво от свясните момчета.... тоя е пълен кретен.... имах подобна връзка.. след като отрязах всяка връзка с него той се молеше да сме останели приятели.. с наи-голямата си наглос.. имал си е друга а даже незнам цялата и истинската история и оная седи и ми се прави сякаш аз съм знаела а тоя подлец ме е лъгал..

Аз съм малко като тая твоита с ключа за дома му... тези мъже не са сигурни в себе си и затова постоянно имат някоя под ръка защото незнаят коя докога ще задържат.. мерзавци!

6.   Искам да допълня към номер 5, че мъжете използвачи ги слагат на по-високо ниво жени - НЕ ЖЕНИТЕ и обратно - жените използвачки са на по-високо ниво сложени от мъже - НЕ МЪЖЕТЕ.

Поздравявам те, че си осъзнала, че не всички мъже са под един знаменател. Аналогично и жените.

7.   От авторката. Благодаря ви на всички които ми писаха и си изказаха мнението. Говорих с него и то доста сериозно казах му какво ме тревожи и какво ме наранява и какво ми липсва. Казах му че ако не се опита да се промени си тръгвам.