Да му изневеря ли с брат му?
Здравейте! Имам 4 годишна връзка с Б. Обичаме се. Обаче аз се заглеждам по брат му, с който имах любовна афера преди 5-6 години. Прави ми сексуални намеци от време на време. Там е работата, че когато аз го търсех той отиде при друга, а пък сега ми загадва, че ме желае. А пък аз все по-често почнах да си мисля за него и това ме обърква. Пък няма начин и да превъзмогна тръпката, защото го виждам често? Какво да правя? Не искам да съсипвам живота който съм съградила до момента, но и желанието за секс с този човек ме побърква?

Коментари

1.   Тис си... сети се зa думaтa, че нямa дa ме публикувaт. Първо си билaс единият брaт, сегa си с другия, но се зaмисляш дaли дa не изневериш с първият.
И брaтятa и ти сте онaзи думa, зa която трябвa дa се сетиш.
Обикновено зaвършвaте в някой новинaрски сaйт, ние четящите си кaзвaме "Еей, тц, тц" и обръщaме нa следвaщaтa новинa!
Фин!

3.   Защо се вкарваш в турски сериал да избираш? В идеална позиция си за тройка, с един куршум два заека.

4.   Съвет: Прави секс с брат му, но не казвай на приятеля ти.

6.   Дет се вика - ако забременееш, все техния род ще продължиш. В някои общества с булката първо са правели секс бащата, братя, други роднини и тогава женихът. Може би още е така. Давай и ти по тази традиция.
Пф! Ама сте един дол дренки и тримата!
Ж

7.   Давай, изчукай го здраво да не ти пука

12.   Какво значи "няма начин да превъзмогна тръпката, защото го виждам често"? Да не си някакво животно без самоконтрол? Много хора имат тръпки към чужди, но ги превъзмогват, защото преценяват и виждат, че ще загубят повече, отколкото ще спечелят.

Гнусно е от негова страна да зарибява отново момичето на брат си, но явно между тези братя работите не са по "братски", сигурно единият брат е обрал каймака на тестостерона, а другият каквото е останало.

НЕ му изневерявай с брат му. Ако решиш да ходиш с брат му - късаш с него и тръгваш с брат му. Но не да си с единия и да чукаш другия.

13.   Искаш да разбиеш семейство?

14.   Само внушението е голяма работа! Я се стени. Ти не се ли замисля, че може да ти правят клопка? Ехоооо, мъжете свършиха ли, та си закон яка за брат му? Това, ако го направиш ще е много глупава постъпка. Помисли за последствията и за това, че ще ти излезе много лошо име и никой няма да те взима на сериозно. А и да искаш човек, който е предпочел друга? Има нещо много гнило в цялата тази работа.

16.   Ти какво искаш момиче, да разбиеш едно семейство ли? Те се братя една кръв са, а ти ще направиш така, че да се намразят за цял живот заради някакъв си парцал с извинение! Постави се за малко на тяхно място приятно ли ще ти е ти е да научиш, че сестра ти е хвърлила око на приятеля ти? Не нали? Ако имаш поне малко достойнство и морал ще напуснеш завинаги живота им и ще започнеш твоя начисто!

17.   Явно никой не си прави труда да мисли преди да одобрява тези тъпизми. ПОРЕДНАТА провокативна простотия за изневяра, само в рамките на няколко дена.

Жалък животец живее това тролче, което се чуди как да създаде драма в този форум.

18.   Това се получава когато жените зарежете рационалното мислене и започнете да разсъждавате с матката. Я помисли какво повече може да ти даде брат му пред него? Стабилност? Любов? Внимание? Само един секс и това е.
Ако това е единственото което те интересува, прекъсни връзката си, преспи с брата и след това като те зареже минавай на следващия мъж с който ти се прави необуздан секс. Ако не можеш да се контролираш - не си за връзка и семейство. Недей да лъжеш себе си, защото ти си най-голямата губеща от това.

20.   Объркана и побъркана -в много кофти положение си. Аз ти предлагам да си направите тройка.

21.   Прави секс с него. После ако нещата между теб и приятеля ти се задълбочат, братът ще те изнудва цял живот с вашата тайна. А представи си, че имаш дете? Ще си в ръцете му да те изнудва и да постига с ъеб каквото иска. Така сама ще паднеш в капан, който може да разбие живота ти.

22.   Да, разбира се! И защо само с брат му? Ти съседи нямаш ли, други роднини, колеги, дори и с непознати мъже може! Не се ограничавай, моля, прояви по-голямо въображение!

23.   3, супер идеална е направо, тройка добре, но с брат му... е'гати изродията, човек... Как можа да го изтърсиш това, направо не знам.
Иначе автроката си е с класическо к. поведение.

24.   Хора, не говоря за тази история, а за подобни - защо мацката да разбива семейство, след като братята я играят "обща"? Я стига глупости и пак да си го изкарвате на жената!

25.   17, ясно и просто е - троловете са модераторите!

26.   Оле Мале, в какъв филм си се вкарала, ако брат му разбере, спукана ти е работата. Само не ми казвай, че чакаш дете от него, да не скалъпиш. историята ми намирисва на турски сериал

27.   Трябва някой да ви хване и теб, и брат му и да ви разпори гъзовете, зщото и двамата сте нещастници. Ами утре, може да ти се прииска да се чукаш с баща му, дядо му, че може и на чичовците заедно с братовчедите му да им пуснеш.

28.   Най-големия проблем е че единия брат очевидно няма никакво уважение към другия, иначе нямаше да сваля приятелката му. Авторке направо сподели с твоето момче какви ги върши брат му, докато той не гледа. Ти пък ако си толкова наивина да хлътнеш по бройкаджия, имаш още много хляб да изядеш преди да можеш да кажеш че обичаш някой наистина.

29.   Да, изневери му с брат му.

30.   Забавна си! Била с него преди 5-6 години, любовна връзка... което предполага, че си му опитвала пишката. Зарязала си го за бъдеш с брат му. И сега се вайкаш, да му дадеш ли или не. Ясно си личи, че не си от тези дето страдат от свян, скрупули, комплекси или подобни! Тогава защо поставяш този въпрос?
Преди много години, малко преди бракът със съпругата ми, забелязах в нея неудобство, когато брат ми е около нея. Това ме развесели, познавам и двамата като пръстите на ръцете си, както се казва. Но ми стана и тъжно за нея. Усещах колко неудобно се чувства. Поради това реших да поговоря с нея. Казах и че съм забелязал, как в негово присъствие почва да се панира, дори се поти и т. н. Не искахда я стрескам и опитах да я успокоя. Казах и че ако има някакви аспирации към него или той към нея, да не се притеснява, да сподели. И двамата сме разкрепостени и без скруполи и ревност. Връзката ни е много по- силна от връзка между хора, които ги държи само секс-а. Тогава тя ми каза, че брат ми се държи прилично, не си е позволявал да и намеква или флиртува. Но тя самата в негово присъствие се чувства неудобно. Самата незнае, кое я кара да е така. Скоро след този разговор се бяхме събрали случайно, ние, брат ми с жена си, нейният брат с половинката си и сестра ми и нейният. Голяма компания, непринудена и беше весело, и хубаво. Дрънкахме си ги всякакви и естествено най- вече за секс. Зет ми е зевзек като мен, флиртува, шегува се и ги говори всякакви. Така в един момент по повод на някаква закачка по мой адрес от сестра ми, се обърна към нея и и каза:
- А бе сладурчето ми, много си отворена, а ма ако те пусна на брат ти, дали ще му пуснеш или ще избягаш?
Тя без да мисли му отговори:
- Искаш ли да видиш? Не ми пука от никой и във ваше присъствие, ще го направя.
Бая шум се вдигна, стана какафония, всички я почнаха, че не можела и само се перчела. Сещате се как става в такива моменти. И тук изненада, сестра ми взе че си свали роклята и остана гола. Без да се замисля, ме налетя и почна да ми вади черяслото. Бях неподготвен, всичко беше неочаквано и доста се обърках. За моя още по- голяма изненада, жена ми взе, че и дойде на помоя и почнаха да ме събличат. Каквото беше писано да стане, стана! Но в него момент, като последен идиот не мислех за това, което правя, а в погледа ми се наби брат ми и жена му. Незнам и аз как стана, взех, че казах на брат ми:
- Не ме зяпай, а се заеми с жена ми! Той съвсем се облещи. Видях как жена ми и жена му се спогледаха заговорнически. Снаха ми направо взе да го съблича и нареждаше:
- Заминавай! Оправи я! Не се прави на шашнат, не излагай брат си!
Жена ми не очакваше това от мен и успя само да попита:
- Муц, верно ли?
- Верно, ако и ти искаш, давай.
И така стана една уникална оргия и то между роднини. Интересното беше, че стана неочаквано и непринудено.
Но за теб, не знам! Може би трябва да търсиш подобна ситуация, иначе може да станеш причина за разрив между братята и да си съпеш не само твоя, но и техният живот.

32.   Хм 30 благодаря за откровението. Както прочетох по-нагоре в коментарите не съм к... , не съм и бременна. За 4 години не съм си помисляла да изневеря на приятеля си. Но явно от детската ми любов с брат му ми е останала някаква тръпка, която все още не мога да забравя. С брат му сме на един акъл, а той е малко по-голям от нас. И понякога си мисля че ще бъда по - щастлива с него. Не е само до едното ... както пишат повечето в коментарите. Там е работата, че тръпката си ми остава, а пък ме е страх да не стане като преди ... да реши че съм за един път и да си отиде. Това ме кара да се правя, че не чувам сърцето си колко силно бие или като ме пита защо треперя да казвам, че съм на 5 кафета (та дори и едно не пия)

33.   Мммм, написано е много "сухо". Предполагам, че авторката по-скоро е мъж, който го е страх жена му да не изневери с брат му. Който и да го е писал (ако не е шега, а реален проблем), защо просто не се опитате да откриете от какво е породен проблема и да се опитате да вземете мерки?