Защо все така се получава?
Момиче на 18 години съм. До сега не съм имала сериозен приятел, но като цяло момчетата ме харесват. Общителна съм, имам много приятели. Но някак все не ми се получава с момчетата, които харесвам. Поне не и нещо сериозно. Все става така, че излизаме, забавляваме се, търсим се доста и на края все получавам някакви смесени сигнали. Започвам да си мисля, че аз съм проблема. Има ли шанс просто понеже съм мвого общителна момчетата да се плашат да не ги отрежа или просто аз така си го правя, че накрая излизаме само приятели. Това ми е доста болна тема, понеже вече с 2ро момче, което харесвам не се получават нещата. Някак той не прави нищо повече от това да ме прегръща понякога и не знам дали това значи нещо или е само приятелско. Но пък приятелско в 22ч. пред нас? Не знам какво правя, но явно или момчетата, които харесвам нямат интерес към мен или аз правя нещо не както трябва. Ако проблема е в мен, то аз не знам какъв е и как да го реша. Трябва да вметна, че около мен има доста момчета(и момичета, естествено) с които излизаме в една компания, дали това е ппоблема, че съм прекалено общителна? Дали момчетата не си мислят, че си имам някого (макар да нямам точно сега), понеже често ми се е случвало да ме питат и се чудят как така нямам гадже. Аз знам защо, но не всеки разбира като кажа, че просто не съм срещнала някой достатъчно специален, че да влезе в живота ми или в редките моменти, в които срещам, то той явно не иска. Посъветвайте ме нещо, не знам защо все така става..

Коментари

1.   Ограничи си малко разговорите с другите момчета като си с някой по специален за да те вземе на сериозно

2.   Ако се държиш с тези които харесваш по същия начин който с останалите, те няма как да разберат за твоя интерес. Флиртувай с тях за да ти отвърнат. В краен случай ако имаш интерес, може сама да поемеш инициативата. 21 век сме, не е табу жените да канят мъжете в наши дни.

3.   О, мила разборам те, аз съм в абсолютно същото положение, само че ти може да се похвалиш с твоите 2ма, с които не се е получило, а аз трябва да кажа за моите ВСИЧКИ досега, с които не се е получило. Ами, препоръчаха ми една книга “Защо мъжете си падат по кучки”. Е аз още не съм я прочела, но пожелавам и на двете ни късмет. :)