Загубих интерес към връзката?
Здравейте.
Момче/мъж на 20 години съм. И до преди няколко месеца мислех, че единственото нещо от което имам нужда е истинска любов и момиче, което да ме обича и харесва какъвто съм, защото съм нямал сериозни връзки.
И така от около 3-4 месеца започнах връзка с момиче. В началото я харесвах, бях много влюбен или поне си мислех така и всичко вървеше. Проблема е, че отскоро загубих интерес. Някак тази връзка ми стана безинтересна и скучна. Това много ме учуди, защото не се смятах за такъв тип, а се оказа, че не изпитвам чувства или нещо подобно.

Моля, дайте съвет. Защото от една страна ми е супер неприятно да нараня момичето, защото знам, че тя много сериозно приема всичко включително и връзката ни. Но от друга страна аз вече не изпитвам нищо и нямам интерес, пък и сега осъзнах, че такава връзка отнема адски много от свободното ми време. И докато беше приятно това не ми правеше проблем, но сега, когато загубих всякакво чувство и интерес просто усещам, че това ми е в тежест и предпочитам да се занимавам с други неща...

Коментари

1.   Това са нормални неща, хората се събират и разделят. Кажи й какво мислиш. Ще я нараниш, но това е каде, каде по-добре от това да си с нея още малко(защото много надали ще издържиш), защото ти е жал за нея. Успех!

3.   мисля като нея, скъсай навреме - колкото повече отлагаш, толкова повече ще я нараниш.

Ф.

4.   3 e прав :) направи го по-отрано докато любовта й към теб не е толкова голяма. :)

5.   Не я лъжи, а тя да се надява в сигурността на връзката ви. Кажи ? истината. Колкото по-рано по-добре. Чувствата си идват и си отиват, не по наша вина. Заблудил си се, не искаш да я нараняваш като я лъжеш. Виждаш, че тя е стабилно момиче. Разделете се като приятели. Знам ще я заболи, но ще разбере.
Ние жените сме силни, издържаме на болката, но не прощаваме лъжата.
Ж50

6.   Ще я нараниш повече, ако продължиш лъжата, че си влюбен и пр. Колкото повече отлагаш, толкова по-трудно ще ти е да скъсаш с нея.