Как да си върнем някой?
Здравейте! Накратко имах връзка с обвързан мъж. Бях наясно, че си има приятелка. Оставях в тях когато нея я нямаше, гледахме филми, излежавахме се, гушкахме се, разбирахме се много добре, споделяхме, смеехме се, беше много грижовен и мил. Изградихме приятелство, което за мен беше ценно, напаснахме се много добре, имахме огромно уважение един към друг и бях сигурна, че това е човек който искам да запазя в живота си. С приятелката му нямах проблем - не бях влюбена, за да ревнувам, за нея не разпитвах, не исках да знам, защо й изневерява, за да не се меся, приемах, че това си е негов личен избор, друг живот в който нямам намеса. Един ден обаче бившият ми приятел разбра за нас и въпреки, че не е вече човек, който да диктува с кого да се виждам, той побесня, намеси се и каза на приятелката на момчето при което той... се отказа от мен. Блокира ме навсякъде, не желае повече да има контакти с мен, защото бившия ми приятел е представил пред него нещата, че сме имали връзка и аз съм изневерявала с този човек. Тоест съм го лъгала, че не се срещам с никого, а изрично ми беше казал, че не желае щом се виждам с него да излизам и с други. И така минаха месеци те още са разделени с приятелката у, още не иска да общува с мен, а се виждаме на работното място. А на мен ужасно много ми липсва и ми е мъчно, че загубих такъв рекрасен човек. Искам отново да сме приятели, искам го в живота си, защото рядко се намира такъв човек с когото всичко да е така леко. Моля дайте ми съвети как да постъпя. Какво да направя, за да върна приятелството ни? Как да действам, какво би трябвало да се направи в такъв случай? Ако един човек е категоричен, че не желае повече да ви вижда, трябва ли да се направи всичко, за да му се докажете и да го върнете или трябва да го оставяте и да си продължите живота?

Коментари

1.   М кво му е прекраснато на тоя? Поредният тъпак. Ти какво си тръгнала след него като куче. Нали е тъпак и трябва да му е виновен някой в случая това си ти и няма да ти прости. Не знаеш нищо за отношенията им и от какво си го лишила като си допуснала твоят да разбере и да стане скандал. Това, че мъж изневерява е ясно че не държи на жената до себе си, но не пречи да е с нея от друг интерес. Направо ме е гнус от хора като теб и тоя за който страдаш. Няма да се оправят нещата намери си друг тъпак. На този вече не му е забавно

2.   Леко ви е било, понеже не сте били влюбени. Лет дат шит гоу.
Енд оф дъ стори.

3.   Господи какви глупости. Такъв прекрасен човек че изневерява без да му мигне окото, пък после ревнува че един вид си му изневерявала през това време. Няма такъв филм драга авторке, вземи се в ръце. Човек щом не цени честност, лоялност и доверие, няма да се промени само защото гледате телевизия заедно всяка вечер. Но и ти си същия дол дренки така че може би сте един за друг, кой знае. Желая ти успех.

4.   1. Този мъж изобщо не е толкова прекрасен, колкото го виждаш.
Да не би да си хлътнала, но да не искаш и пред себе си да признаеш?
Ако е така, преодолей го бързо.
2. Било е леко, защото сте имали тръпката от изневярата, всичко е било несериозно, а оттам и приятно.
3. Той изобщо не е държал на теб. Ако му е пукало, да не те е махнал отвсякъде или поне да е продължил да поддържа поне минимален контакт с теб (най-малко на работното място, нали? ).
4. Причината, която е изтъкнал - че си му изневерявала, докато той е изневерявал на приятелката си с теб е абсурдна. Хем те е "вързал" за себе си, хем не е искал да се обвърже действително с теб. Това е егоистично и такива хора не ти трябват в живота.
5. Според мен това с бившия ти просто го е ударило в егото. Минало му е през ума, че не е толкова велик кръшкач и определено се е изплашил от това, че е бил разкрит.
6. А след като тайна вече няма, няма и тръпка. Няма и нужда от теб.
7. Моля те, не прави планове да си го връщаш. Най-много да те приеме някоя нощ у тях за едното "обслужване" без чувства. Не ти трябва такова отношение. Спри и ти контакт с него, общувай си с другите колеги на работа и да не ти пука.
Живей си добре и го режи всеки път, когато поиска нещо, което не му се полага ;)

5.   А ти защо се ьанимаваш с обвързани? Както виждаш изходът е винаги един и същи. Ти страдаш. Щом той е изневерявал на приятелката си нито е добър,нито е свестен. Ще изнрверява и на теб
. И не сте били приятели, а любовници. Щяхте да сте приятели,ако не правехте секс. Изобщо си много объркана.

6.   Аз пък мисля, че той просто е търсел повод да се оттърве от тебе и разговорът с бившият ти приятел му е дошъл дюшеш. Как може да ти държи сметка, че имаш приятел, макар да твърдиш, че ти е бивш, при положение, че и той изневерява. А щом те е блокирал отвсякъде, бъди наясно колко държи на теб. Знам, пише в правилата на сайта, че трябва да проявяваме съчувствие-но не, не мога да те съжалявам. Така се пада на всички, които не уважават чувствата на хората и се навират при женени и обвързани.