Той не желае секс
Аз съм на 37 години и излизам с един мъж на същата възраст от повече от година.
Винаги си прекарваме много добре заедно. Разбираме се много и имаме много силна емоционална връзка.
Проблемът е, че той не желае да правим секс.
Имали сме много интимни моменти заедно, но той не желае да се достига до полов контакт.
Казва че ме обича и иска да бъде с мен. Говорили сме си по въпроса и той смята че връзката ни ще приключи след това.
Да вярно е, че когато се запознахме не мислех да си задълбочаваме в контаките си и исках да си изкарам една вечер с него и това е.
Моля да ми дадете съвет/обяснение защо той избягва сексуалния контакт.
Правила съм му фелацио и определено е нещо което той обожава и няма никакъв физиологичен проблем.
Очаквам съветите и разсъжденията ви по въпроса.
П. С. Не живеем заедно, защото и двамата си имаме семейства.

Коментари

1.   Фелациото не значи, че нямал физиологичен проблем - може заради мастурбация примерно да не може при секс да остане възбуден. Има такива мъже. Определено има някакъв проблем - физически или психически. Лошото е, че виждам ти как ще успееш да го излекуваш. Иначе малко изтъркано, но има мъже, които са гей и излизат с жени, за да се прикриват. Моя близка живя 2 годин с такъв мъж и дори спаха в едно легло, но той я залъгваше, че не иска секс с нея, защото много държал на нея и тем подобни. Накрая тя скъса с него и много страда, защото се чувстваше виновна и добре, че един негов братовчед я е срещнал и ѝ е споделил, че той е гей, но заради мъжката си професия се крие и използва такива жени като нея. Преди нея е имал друга приятелка пак така...Иначе съвсем нормален, мъжествен мъж - нищо не показва, че е такъв

2.   Ами и мъже , които повече от веднъж на ден не могат . И по тази причина да се пази за жена си .

3.   Хахах, за пръв път чувам да имаш любовник и да не правиш секс. Ами значи имаш просто приятел. Нещо гнило има в този мъж. Зарежи го.

5.   Щом има семейство, изпитва чувство на вина. Хем му се иска, хем не му стиска.

6.   Не съм съгласна с номер 1, че е гей. Аз съм спала с такъв мъж, бисексуален. И всичко му беше наред. При този човек обаче не е. За мен е импотентен.

7.   Не иска да изневери на жена си,явно иска разнообразие,но не в секса,а във взаимоотношенията.

8.   И защо да е импотентен, номер 6? Защото може би има съвест и не иска да изневери на човека до себе си ли?

Много ми е чудно (ако си жена, разбира се) на какво се основава вашата логика... Ако един мъж не ви харесва - той е гей, той е смотан, той е импотентен, той е задръстен, той е гангстерски мадафака.... До кога ще си мислите, че света се върти около цепката между краката ви?

9.   Тренира ли нещо тежко? Спазва ли някакъв строг режим, ограничаващ най-вече въглехидратите и наситените мазнини? Ако отговорът е ДА, това би обяснило много неща. ;)

10.   Дадох му линк към темата и очаквам да видя дали ще коментира.
Авторката

11.   Към номер 8: защото 1 година да не правиш секс с жена, която харесваш истински, си е импотентност. Не е гейско, защото гейовете правят много повече секс и са доста развратно. И какво ще прави, ако се събере с такъв мъж. Ще живее без секс. Не всички сме асексуални Аз живея веднъж и не бих си затрила времето с такъв мъж.

12.   Хахаха, дала му била линк от темата! А хрумна ли ти да ГОВОРИШ с него?

13.   Авторке, аз мисля, че този мъж обича жена си и не иска да и изневерява. От много мъже съм чувала, че фелациото не го броят за изневяра, секса с проститутка също. Разбира се, че не са прави, но нека на теб да ти светне лампата-сигурна съм, обича жена си, теб те употребява за някоя свирка и дотам. Моят съвет е да се оттеглиш с достойнство, да не пречиш на хора, които се обичат. А е и абсолютно възможно да не го привличаш физически или да се плаши да не го заразиш с нещо....

14.   Защото прави секс с жена си и не иска да й изневеряеа. А вие сте само приятели.

15.   Благодаря на всички за менията.

до 14. Ние сме на първо място приятели. Изминалото лято аз казах, че искам да останем само приятели и той не се съгласи.

Относно използва те да му доставяш удоволствие - не го правя против волята си. И на мен ми е приятно. И тези моменти са по-скоро изключение отколкото ежедневие.

до 12. Ние сме говорили много пъти по въпроса за секса. Аз знам, че той смята това за изневяра и това е една от причините да не желае.
Аз за себе си също не съм убедена, че съм готова на подобна стъпка. Имаме доста неща, които можем да загубим и не лесно решението.
Имаме много интересна емоционала връзка - говорим и споделяме неща, които не бихме казали на друг човек. За мен това е по силна изневяра от секс с някого.

Номер 7 - може би си прав/а. Преди време когато преминахме границите на приятелството сами си поставихме граница секс. Може би сме страхливци. :) Дето хем им се иска, хем не им стиска.

16.   Авторке, лицемерна си. Твърдиш, че и ти не си готова за секс, и защо тогава пускаш такава тема-ТОЙ не желае секс. Според мен ти си повече от готова, но явно няма да те огрее. А това, че си кош за душевни отпадъци на някого и го броиш за нещо важно.... Надявам се, че не съм те засегнала, лично за себе си предпочитам да ми се каже истината в очите-далеч по лечебно е.... №13

18.   Намирам за неразумно дето си му показала темата. Причините може да са много. Може да не са особено лицеприятни за теб и да ти ги спестява от дискретност. Може да си има проблеми, за които се съмнява, че ще го разбереш правилно, та предпочита да си ги премълчи. Факт е, че му е приятно с теб. Въпросът е на теб до колко ти е приятно и какво търсиш основно. Ако на първо място е секса, май ще трябва да се простиш с тази емоционална връзка. Да се бориш на всяка цена да имаш и двете не мисля, че е най-добра идея. Това как възприемаш ти изневярата няма как да го задължава него самия. Аз лично не възприемам споделянето на лични неща с трети човек, обезателно като изневяра. Още по-малко това като оправдание за и чисто физическа изневяра (... видиш ли, така и така вече си изневерил... ).
Интересно ми е след като е приел все пак фелациото ти, дали би се съгласил да ти направи кунилингус? Само.
Още нещо - какво му е мнението да си намериш още един само за секс?

19.   Ааааа... Извинявай, ама нали каза че и ти и той си имате семейства подяволите? Прави секс с твоето семейство и го остави, да не ставаме кучки, имай 1 мъж, и този мъж да има само теб. Представи си как този мъж не иска да е с теб, а по цели нощи когате не сте заедно се чука страстно със СВОЯТА жена?? Може би не иска да е кучи син, каквато явно искаш да си ти... Замисли ли се че просто си играе с теб?? Замисли ли се че той обича жена си в пъти в повече, не иска да я нарани? А замисли ли се за мъжа си? Това е все едно ти да си само с него, единствено с него, а той да си има любовница, да споделя всичко с нея, и сърцето му да е в нея, но да не ти казва и да се прави че те обича? Извинявам се ако не ти е ок, но е така...

Имай само един, който да има само една!!!

20.   Съгласен съм с номер 7 и 13, но не съм съгласен с теб авторке или по-точно с построяването на темата ти - завършила си с това, с което е трябвало да започнеш. Ти си знаеш, но аз никога не съм толерирал такива взаимоотношения, уж си имате семейства, а погледите ви в чуждото. Приятелство, тинтири-минтири и на двама ви липсва нещо в семействата, но определено ви липсват различни неща, на теб ти липсва секс и нова тръпка, на него му липсва кошче за душевни отпадъци или точно фелациото. Опитай се да му предложиш анален секс, може и това да му липсва, а престраши ли се веднъж ще кандиса и на другото. Имам 2 познати, с които пиша от повече от 5 години, с едната съм се виждал веднъж на кафе, другата съм виждал само на снимка - уговорката ни беше от самото начало, че срещи няма да има. Истината е, че нито едната, нито другата ме привличат физически, дори за момент не съм си помислял за секс, но пък разговорите си вървят гладко и там е връзката. Допускам при вас да е същото, на 37 вече си трупнала някое кило на ханша, тук-таме са се появили бръчици, гушката издайнически не е изпъната като преди, но мераците са същите.
Съжалявам за откровението но болшинството мъже търсят нещо младо за секс, зряло за разговори и грозно за свирки - подобно е положението и при жените, но за тях няма да говоря, че ще ме изядат с парцалите.

21.   Авторката отново:
Когато чета истории тук ми е интересно какво е продължението след години. Ето:
Ние продължаваме да се виждаме. И не е свирки причината: 3-4 свирки за 3г. - някак е кой знае какво. Иначе живота си върви много добре. Всеки от нас си е ок. Споделяме си, разбираме се с една дума и си помагаме в ежедневните дела и проблеми.
Ние сме по скоро приятели, които са решили, че няма да правят секс. Но обичат да са близо един до друг и да си бъркат в гащите.
Пиша за да кажа, че понякога съдбата си играе лоша шега с нас. Ние знаем, че никога не бихме живели заедно и не бихме се събрали. Ежедневието ще ни убие.

22.   Авторке, супер, радвайте се на връзката си и че имаш такъв човек в живота си, щом сте щастливи другото не е важно

23.   Дала му линк... Това да изнесеш интимния му проблем за обсъждане пред махалата сигурно ти се струва нормално и ще го очарова? Съвременните жени направо чупят тъпомера и са в тотална деградация.
В Русия, например, има цяло движение на асексуалните, просто не желаят да правят това, и на никого не дължат обяснение. Може би смятат, че сексът хаби жизнената им енергия.

24.   Авторке, защо не даде един линк към темата на съпруга си и на неговата съпруга? Те може да имат по-интересни съвети и разсъждения от нас анонимните тук.

25.   Съпруга ми е щастлив баща и и обичан и уважаван мъж. Това, че не му разкзвам абсолютно всички мои проблеми и емоции и не го натоварвам е само положително за него. Това, че коментирам секс и човешки взамоотношение с външен човек, помага да мога по-добре да се разбираме и да доставям удоволствие на съпруга си. Като това е важи и за неговото семейство.

Не очаквам похвала или браво. Споделям, защото не всичко е черно и бяло в този живот.

26.   Мъж съм на 39 и смятам, че тази Ви връзка пречи да се отдадете в истинските ви семейства. Никога няма да е същото, защото сте замърсили душите си. Но кой съм аз, че да ви съдя. Работата е там, че човешката душевност не може да се абстрахира от подобна външна намеса и, поради това не може да предложи чистота и цялост на ближния ни, който в този контекст е съпруга, съпругата..

27.   Номер 26. Браво за коментара. Разбирам Ви и също съм мислила по този въпрос. Пробвали сме да се дистанцираме и да влагаме повече енергия в семействата си. Работи до определен време. Сега се стремим към баланс.

28.   Авторке всичко написано от теб звучи абсурдно.
Обобщавам:
1. Имаш емоционален приятел, на който правиш свирки, по свое желание, но той не иска секс, защото ще ви се развали приятелството. Ти пък искаш секс и в същото време пишеш, че обичаш съпруга си и му доставяш удоволствие, но не го натоварваш с проблемите си.
2. Натоварваш с проблемите си емоционалния си приятел и евентуален любовник, включително си говорите за секс с него, за да можете по-лесно да се развихряте в къщи.
Абе вие добре ли сте?
Този твой емоционолен приятел е за психиатър. Той толкова много обича жена си, че не ще да спи с емоционалната си любовница, с която си говори за секс, но иначе прави компромис тя да му върти свирки. На теб ти се ебе с чужд мъж та две навиждаш. За това те съветвам да се научиш едно хубаво с друг мъж и да го споделиш на емоционалния си приятел, за да видиш как ще реагира.

29.   Номер 28.
Емоционалния ми приятел е много ревнив.
Само споменаването, че си пиша с бивши колеги от университета и го изправя на нокти.
Истината е, че аз самата не съм готова и не мисля, че бих правила секс с друг мъж освен мъжа ми.
Темата е пусната, защото ми беше странно мъж да не желае сексуални контакти, а да иска да изгради нещо друго. Каквото и да е това друго.

30.   Ега ти лицемерието и подлостта! От 10 кладенеца вода донесе да замажеш очевидното, че не уважаваш съпруга си и не държиш на него. Стоиш в едно съжителство без любов, само заради сигурността и за да не си сама. Защото онази мишка няма да се разведе заради теб. Но пък те ревнувал? Приятелството е духовна категория, в него няма място за ревности, бъркане в гащите и свирки.
Коментарът ти под №25 е връх на лицемерието. Интересно как съпругът ти би реагирал, ако го прочете? Сигурно ще бъде щастлив, че след като си лапала дудука на друг се прибираш при него и децата и ги целуваш с любов.
Откровено казано, за мен ти и „дружката“ ти стоите по-долу от жриците на магистралата, те поне са откровени и не се крият.