Все попадам на работохолици
Здравейте,
Не знам как, но винаги попадам на работохолици. Някакси аз съм по-активната страна, защото обичам аз да си избирам мъжете. Когато мн си харесам някой, не нахалствам. Предлагам да се видим. Ако е зает, не се сърдя и не правя сцени. Но все попадам на работохолици. Не мисля, че ме лъжат, защото когато намерят време, откликват на поканите ми. В същото време аз съм всичко друго, но не и работохолик. И разсъждавам по друг начин. Случва ли ви се и на вас често другите да са заети?

Коментари

1.   В интерес на истината съм била с работохолици, но винаги са намирали време за мен, а може би тогава и аз съм била достатъчно заета или не толкова влюбена. Сега попаднах на мега работохолик, няма такъв индивид. Крайно ми е неприятно аз да предлагам и настоявам за срещи. Противоестествено е!!!

2.   Какво е работохолик? В днешно време няма вече държавна работа от 8 до 17 ч., свиквай. Моят съпруг работи 12 часа на ден, в момента е в командировка и не съм го виждала от 1 седмица, преди 2 седмици го нямаше за 2 седмици. Винаги е било така и съм знаела с какъв мъж се захващам, но пък за сметка на това времето, прекарано заедно е много интензивно. Имам време така и за други хора, за хобита, за четене, да пиша тук дори - с две думи не се хващай за един мъж и край. Животът предлага повече.
ОБАЧЕ знай, че много мъже използват оправдание с работата, за да не се срещат с нежелана партньорка. Виж дали ти не досаждаш на мъжете и не ги задушаваш с вниманието си. Колкото повече бягаш след един мъж, толкова повече той бяга от теб.

3.   "Колкото повече бягаш след един мъж, толкова повече той бяга от теб."
Да, обаче много жени отиват на другата крайност - крайно пасивни, като блок лед дето трябва мъжът да им вади думата с ченгел от устата. В такъв случай колкото и да се напъва човек има два варианта - или тя просто не изпитва интерес, или играе игрички. Но такива студени си остават често сами. не казвам, че е хубаво и да е много атакуваща като американка, но нещо по средата - взимане и даване се изисква в любовта, а не само получаване на внимание.

4.   Аз съм работохолик (поне 10 часа работа на ден) и чистосърдечно си признавам, че ако момичето ми харесва винаги бих намерил време, както ако не ми харесва винаги бих намерил оправдание :)

5.   Аа, номер 2, има такава работа и то много по-добра, отколкото доста хора могат да си представят. По общини и държавни учреждения е пълно с кухи длъжности и кабинети, в които никой не влиза с години. За цяла година не им се събира и по месец работа. Останалото време се прекарва във вършене на лични дела, пиене на кафенца с приятели и кой, каквото още му харесва. В същото време заплатите са повече от добри и колкото по-малко работа имаш, толкова повече вземаш.

6.   След като "обичаш ти да си избираш мъжете", съвсем естествено е да попадаш все на такива, които нямат склонността да си избрали жени. Ако те имаха такава склонност, отдавна вече да са го сторили - нямаше да чакат тебе. (Нали знаеш - всички свестни мъже са отдавна заети. ) Те са си избрали работата (не жените, не семейството) и са я поставили над всичко. Какво очакваш от тях?

7.   Номер 5 - потвърждавам. Имам приятел на директорски пост в един от отделите на едно от министерствата. Същевременно е успешен бизнесмен, още от преди това. Не на последно място - всички обществени поръчки на това министерство в неговата област ги взима той чрез приятелски фирми.
В министерството не знам дали се е появил и 20 пъти през последната година (от над 250 работни дни). Нямам на представа какви служители има и как ги управлява да работят.
Кой както се уредил, дето се вика. :)

8.   По-добре работохолик, отколкото алкохолик.

Лошото е че всяка жена може да направи и от най-идеалния мъж алкохолик.
Никога не знаете какво искате, но винаги го постигате.

М53