Другите му жени
Здравейте!
Моята история е следната,
С приятелят ми сме заедно от около половин година. Връзката ни е много силна, обичаме се страшно много. Смея да твърдя, че той е моята единствена и най-голяма любов. Аз за него също. Обича ме много, постоянно и по всякакъв начин ми го показва и доказва. И двамата не сме деца, наближаваме 30-те. Имали сме си своето минало. Аз зад гърба си имам две дългогодишни връзки. А той предимно по-скоро мимолетни афери. Знам че е имал доста жени преди мен. По принцип мъжкото съсловие би приело това за гордост, но мен това малко ме притеснява. Един към друг често проявяваме ревност на тема бивши, карали сме се дори на такава тема. И двамата осъзнаваме, че е глупаво да има караници за миналото, защото тогава нито сме били заедно, нито сме се познавали. Но явно заради това, че много се обичаме и се страхуваме нещо да не се развали между нас се получават глупави спорове. Аз съм харесвано момиче, но никога не съм злоупотребявала с това (ако мога така да се изразя). Била съм предимно в дълги и моногамни връзки. Не че съм най-голямата светица, но няма нещо от миналото ми, което би ме злепоставило или създало лошо впечатление пред приятелят ми.

Обаче аз едно по едно научавам за различни жени, с които е правил секс или е имал някакъв вид връзка с тях преди мен. Повечето от тях са всеизвестни квартални "женици". Разни барманки, които танцуват голи по баровете и все едни такива... мисля, че ме разбирате какво имам предвид. Не искам да обиждам или характеризирам някой, който не познавам. Може би голяма част от вас ще си каже, че проявявам ревност. Но аз не мисля, че е това. Живеем в един и същи квартал, плануваме скоро да заживеем заедно. Ще ми е безкрайно неприятно разни такива момиченца да си шушукат зад гърба ми и да се радват, че са го "имали" и те.

В любовта на приятелят ми не се съмнявам изобщо. Твърди че съм невероятна жена, че съм любовта на живота му. Но това негово минало не ми дава спокойствие. Как да преодолея всичко това и имам ли основание за всички тези мои "терзания"?

Коментари

1.   Надявам се си напълно сигурна в себе си, и държиш на човека си, така че мога да ти споделя само едно от опит-не оставяй съмненията и терзанията да те превземат и да разрушат отношенията ви, особено ако са безпочвени, защото щом е с теб, доказал е, че иска да е с теб, значи няма смисъл да си губиш времето в такива размисли.

2.   Бивши курвари няма. ;)

3.   Да разбереш за някоя паралелна връзка - да се притесниш, ама то - за минали неща бива ли? Ами в миналия му живот ако е бил жена и кой знае какви ги е вършила, трябва ли сега да се терзаеш за което? Но... младичка си, простено ти е, ще ти мине...

4.   Аз съм мъж и имам подобен проблем с моята приятелка... просто или го приемаш така ( което при мене не става все още ) или просто не мисли за това... мене така ми е по-лесно :). От време на време се сещам за предишните и ама видях, че просто няма смисал да я тормозя за това. Ако не го приемеш просто връзката няма голямо бъдеще според мен. Това и минало и няма как да бъде променено. Живей за бъдещето а не за миналото!

5.   За съжаление съм съгласна с 2...

6.   жена съм, и аз имам много бивши, малко по малко почнаха да се обаждат, а и някои нови се появиха. добре, че моя не знае нищо. старите навици са си стари навици. както за мъжете така и за жените - бивши ку... ри - няма

7.   Подкрепям номер 2!
Излизала съм с такива мъже - никога не се променят, изневеряват и винаги гледат в чуждото...
много добри играчи са и за това не можеп да ги разбереш....

8.   Съгласна съм с теб, 6 номер. Така си е, и аз винаги съм с курвенските номера напред, а мъжете ми умират за мен.