Обичам един човек, които не заслужава.
Здравейте искам да споделя какво ме мъчи, обичам един човек, които не заслужава причинявал ми е много неща унижавал ме е, а аз не мога да спра да го обичам и вече се чудя дали мойто е нормално и дали мойто е любов.. Не ми липсва внимание от други мъже, но не се получава защото мисля за него.. А зная, че сериозна вразка не мога да имам с него, щото все се разделяме и събираме, караме и т.н..

Вечно така не може да продължи, но и немога да го забравя камо ли да сам с друг..

Коментари

1.   Здравей, до болка позната чувство, все едно аз съм го писала това. И все си мисля, че ми се е превърнал повече във фикс идея, отколкото да го обичам чак толкова. И аз като теб излизах с други мъже, но вместо да го забравя го обиквах още повече. Просто се опитай да си запълваш времето с нещо, за да нямаш време да мислиш за него и малко по-добре ще се чувстваш. Аз малко по-малко почнах да го изритвам от мислите си, но няма да те излъжа, че ако го видя тази вечер пак бих му се хвърлила на врата :(

2.   мисля си , че българските жени сме мазохистки!!! Бий ме, обичам те! Трябва да се вземем в ръце, ще провалим нацията си! Ами , като се разделиш един път, не се връщай пак, не ближи където си плюла, не мисли за него, намрази го! Щом и други ти обръщат внимание , значи не си я закъсала толкова, не лъскай Егото му!

3.   Здравейте български жени!!! Не мога да разбера откъде накъде се наричате мазохистки!!! Недейте така, моля Ви се!!! Изобщо не сте такива, точно обратното почти 80%, че и ако не повече сте ТОРМЕНТОРКИ / за тези които не знаят от англ. ТОРМЕНТОР означава МЪЧИТЕЛ/!!! А тази поговорка, доколкото съм я чувал е валидна за необятната Руска страна е сигурно вече има и приложение тук в България, което е наистина грозно и гадно!!! Лично аз не съм неин привърженик!!! Да наистина трябва да се вземете в ръце, че наистина ще СЪСИПИТЕ БЪЛГАРСКАТА НАЦИЯ по последни данни на всяка жена се пада почти по мъж и половина/, но в съсвсем друга светлина, а именно СЛЕЗТЕ НА ЗЕМЯТА, МОЛЯ ВИ СТИГА ХОДИХТЕ ПО ОБЛАЦИТЕ И ДА ИСКАТЕ ДА ВИ СЕ ЗАДОВОЛЯВА ВСЕКИ КАПРИЗ И ПРИЩЯВКА!!! НАИСТИНА ГОДИНИТЕ СТАНАХА МНОГО КОМЕРСИАЛНИ И ВСЕКИ СЕ БОРИ ЗА ПАРЧЕНЦЕ ХЛЯБ, НО БОЛШИНСТВОТО ОТ ВАС ПРОСТО МИСЛЯТ, ЧЕ С ЕДНАТА СЛИВА ТАМ ЩЕ УЛОВЯТ ГОЛЕМИЯТ ШАРАН И ХОП ИМ СЕ УРЕДИ ЖИВОТА!!! НАПЪНЕТЕ СЕ МАЛКО И ВИЕ СТИГА КОМЕРСИАЛИЗЪМ, СТИГА ФИНАНСОВО ПОДПОМАГАНЕ, СТИГА СПОНСОРСТВО!!! НЕ ИСКАМ ДА ВИ ОБИЖДАМ, НО ПРОСТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ САМИ! ПРОСТО СТАНЕТЕ ПО-НОРМАЛНИ, ЗЕМНИ, ЧОВЕЧНИ, НЕ ПРИШПОРВАЙТЕ ДАДЕНИЯТ МЪЖ, АКО НАИСТИНА Е МЪЖ НА МЯСТО-НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАТЕ РАЗБЕРЕТЕ ГО!!! ЧАО И КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ!!! ОБИЧА МЕ ВИ!!! ЕДИН ОТ СВЕСТНИТЕ МЪЖЕ НА БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!!!!

4.   Здравейте, и аз имам същия проблем.Уж много си допадаме и в същото време често се караме за глупости.Той не може да приеме критика от моя страна и с нещо да засегна неговото голямо "АЗ ".А всъщност не сме малки деца и двамата сме на преклонна възраст.След първото скарване поисках да го забравя,но не ми дойдоха сили,спомнях си непрекъснато за хубавите неща, които се бяха случили между нас.И сега мога твърдо да кажа,че никога не мога да го намразя.Той също често се сеща за мен и ми се обажда с желание за нов шанс,но все не се получава. Дали наистина не съм мазохистка?

5.   Не се занимавай с глупости , пилееш си времето и чувствата напразно .Ако човекът е боклук , той ще си остане такъв, чудеса не стават, колкото и да ни се иска да е обратното .Не си прави илюзии, че ти си човекът ,който ще го промени , гаднярите затова са гадняри , щото не се променят.Никой не твърди , че ще ти е лесно , но моят съвет е да затвориш тая страница от живота си .Със сигурност има стойностни мъже наоколо...че поогледай се де .Щастието ти може би е съвсем близо ,просто му дай шанс. Желая ти късмет !

6.   АЗ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЖЕНИ, КОИТО ПОЗВОЛЯВАТ ДА БЪДАТ УНИЖАВАНИ. ПОВЕЧЕТО МЪЖЕ СА ИДИОТИ. ТЕ СА ПО-СИЛНИТЕ И ПАРАДИРАТ С ТОВА, А НАС НИ ИЗПОЛЗВАТ ЗА ДОМАШНИ ПРИСЛУЖНИЦИ. НЯМА ЖИВОТ С ТАКЪВ ЧОВЕК.

7.   Я да питам един от свестните мъже на българия, ако жената не е ама хич комерсиална, даже да не кажа, че поема по- голямата част от разходите, задоволява мъжа в леглото (разбирай всичко), умна е, добре сложена, отдадена на връзката и добра домакиня, в кого е проблема ако мъжа й и изневерява с когото му падне (най-вече нейни познати колежки)? ти как би се отнасял?

8.   Аз обичам мъж, който не мога да изтрия от съзнанието си... Искам да го забравя, искам дори да го намразя, но не мога! Усещането е ужасно... Срещах други мъже-обичах ги, родих син на един, но уви не мога да забравя, не мога да спра да обичам Димитър! Много е гадно... но това е истинската любов, винаги боли. В отчаянието си ходих по врачки и къде ли не, но нищо не помага. Много ми е трудно и незная какво да правя?!

9.   До номер 8, това нее любов а психическа нагласа. Любов мога да нарека само това което изживяваш в момента като реална връзка или вече брак .Онова което описваш е нещо повече като платоническа.

Живей пълноценно в реалния свят и се радвай на сина си ,на хубавитв реални неща които животъат ти поднася.
Лично аз искам да не мечтая за почти неосъществими неша, да не се надявам на невъзможното, и да не се унасям в розови илюзии ,да не си представям връзка и любов с недостъпни за мен мъже.
Защото човек се унася започва да му се струва че нещото е на път да стане но в един момент се събуждаш в реалноста и сякаш нещо е рухнало-нещо което изобщо не е родено е умряло и тогава започва отчеянието.

Според мен трябва да си стегне човек психическата нагласа, да се бори само за реалното и възмозното . Ти номер 8 ако кодираш веднъж за винаги в мозакат си че този човек не представлява нищо за теб,че ако между вас е имало нещо то е свершило, няма да се върне и да дледаш напред, сигурно след време ше го изтриеш от акъла си и само тогава ще можеш по-свежо да гледаш и да се радваш на всичко заобикалящо те. Успех

10.   ТРЯБВА ДА ГО НАПУСНЕШ ЗАВИНАГИ, ПОВЯРВАЙ МИ КАЗВАМ ТИ ГО ОТ ОПИТ

11.   Почти всички мъже са боклуци, които не знаят какво искат! Не си заслужава да се мъчиш заради отрепка. Намери някой друг, който да си заслужава. На мен лично ми писна от свине... Повечето просто са отвратителни олигофрени нараняващи без никакви скруполи всичко наред. Явно им е навик. Иска ми се страшно много да срещна някой по-различен някой ден...

12.   11, същото важи и за жените. Почти всички жени са простачки, без никаква класа, които само парите гледат.