Голяма глупачка съм...
Незнам откъде да започна... Той ми е бивш началник, женен от 15 години. Ние се познаваме от 8 години, имаме връзка от 3 години... Аз съм омъжена от 12 години... в началото връзката ни беше само сексуална, но се прерасна в нещо повече и от двете страни !!! направихме съвместен бизнес... . и така до преди 3 месеца, когато той започна да си споделя за друга жена... /пропуснах да ви кажа че аз съм най-близкия приятел всичко си споделя с мен/. Жена която му е била съученичка/ ученическа любов/ но не са имали нищо до сега !!! Започнали са да излизат, всяка свободна минута е прекарвал с нея /това го знам защото, когато се виждам с него ми казва всичко/. Мен не ме е пренебрегвал, напротив по никакъв начин не се е променил... ., но самата аз усетих че го губя !!! тя замина в чужбина, но връзката им продължи, аз се правих че не ме боли, но не издържах и го хванах на къс пас... и той си призна всичко... . че е спал с нея няколко пъти, че има чуства към нея, но не иска да ме изгуби... . много съм объркана, мислех че съм му простилла изневярата, но явно не съм. сега усещам, че започвам да страня от него, а толкова много го обичам/много ме боли/ А НАЙ-ЛОШОТО Е ЧЕ СЕМЕЙСТВАТА НИ СА МНОГО БЛИЗКИ... . КАК ДА ПОСТЪПЯ ! ! ! ако продължавам така ще го загубя завинаги, а неискам... . но другата жена искам да изчезне... как?

Коментари

1.   Много заплетена работа. Ти сега какво точно си мислиш, че би могло да стане? Не искаш да си разваляш семейството, не искаш обаче и да" си останеш" само в семейството. И от любовника си не искаш да се лишиш, а може би и съвместният ви бизнес би пострадал, а? Така става, като се мъчиш да седиш на 2 стола едновременно. Ами ако мъжа ти реши да се разведе? Къде е изобщо той в цялата история? Ами жената, т. е. съпругата на любовника? Незнам... ... ... .. мисля, че е трябвало да очакваш някаква развръзка в един момент. Мисля, че ще страдаш и от любов, и от самолюбие, и от съмнения и от угризения. Не съм ти враг, разбирам те донякъде. Когато има намесени чувства, човек не мисли много. Пробвай да се отърсиш малко. Виж дали мъжете около теб (съпруга и другия) си заслужават и вземи някакво решение. Ако има дете, става още по-гадно! Но във всички случаи се обърни само към единия от тях, недей лъга никого.

2.   Значи ти смяташ, че човекът, с когото изневеряваш, ти е изневерил? А говорим, че днешните тинейджъри нямали никакъв морал и прочие. Новото поколение видимо е по-читаво от старото.

3.   Не ви ли е минавало през ум, че както вие изневерявате, така и на вас може да ви се случи? Връзката ви се крепи на измама /явно сте добри артисти или публиката е заспала, при близки семейства да не ви усетят/, дошло е време и теб да те заболи.
Мечо Пух

4.   и двамата изневерявате на съпрузите си, а ти говориш за неговата изневяра с трета? ? ? що за простотия... не мисля, че имаш право да го упрекваш в каквото и да било, колкото и да се обичате уж:))
това, което си написала звучи толкова абсурдно... въобще прочела ли си историята си след като си я публикувала? !

5.   Каква изневяра, ти да не си му жена, че да ти изневерява. А въпросният господин - просто нямам думи, да не е арабин и да е решил да си отвори харем? Боже, докъде още ще деградират ценностите на днешно време? ! ! !

6.   Ами покани ги на вечеря и на приятелката сготви гъби по рецепта от някой крими роман. Шегувам се естествено. А сериозно - първо прецени какви са чувствата му към теб, въпреки, че според мен хич ги няма. Естествено, че не е нужно да ти е съпруг, за да се говори за изневяра. даже напротив. За мен първо би било обидно и унизително, защото явно той е изсстинал към теб. Колкото до отношенията ти със съпруга - нямате шанс. Една подобна продължителна връзка не се започва и не продължава, ако нещата вкъщи са наред. Дори сдлед приключването й те няма да се наредят и да зажбичаш мъжа си отново. По-скоро ще изживееш предателството и раздялата и на хоризонта ще се появи някой друг.

7.   Трябва да я разкараш тази жена. Трябва да има начин-мисли.

8.   каква изневяра какви 5 лева? този човек не ти дължи нищо.. нито пък ти на него.. имате си семейства! защо въобще сте ги създали като не сте си изживяли тинейджърските години...

9.   Много объркяаща история, но все пак успях да разбера за какво става дума. Когато загубиш себе си, е лесно да попадаш я такива взаимоотнощения. Успех в разрешаването на дилемата!

10.   връзката ви и без това не е била пълноценна, щом за толкова години не сте намерили сили да се разведете и да почнете заедно.
Естествено е той да се влюби пак, защо не? Ти какво си очаквала - жена му поне го държи с брачно свидетелство, ти си просто добър приятел, колежка, партнъор и си му била любовница... какво толкова?
Изневерил ти е, да не е твоя собственост?
В крайна сметка - така става, когато се оставиш на течението и чакаш да падне нещо наготово - няма какво да сториш, можеш да чакаш това увлечение да мине, но аз лично не бих спала с мъж, за който знам, че обича друга - едно е малка забежчица, друго е да е влюбен...
Ако ми беше мъж бих се развела направо - иначе забежки прощавам и съм прощавала, но знам кой е в сърцето и в мислите... не съм парче месо за ч.. не, когато жената, която обича е другаде. Не - мерси