Защо искам да направя нещо а се чувствам като удавник, защо не виждам път пред мен ?
Здравейте читатели!

Ето че и аз реших да направя своето излеяние в сайтът.
Младо 23 годишно момче с ужасно объркан и гаден живот. Разведени родители. Проблеми в контактите с хората. Тежки ученически години. И като цяло неразбран от хората и нещастен човек съм аз.

Обожавам дамите и винаги съм знаел че трябва да бъда мил и нежен със тях, да ги дарявам с любов и да ги правя щастливи. Разбиранията ми са много по различни от на останалите тийнейджъри. Не ме интересуват парите, нито шибаният секс, защото парите се печелят а сексът е преди всичко любов и си идва с времето.

Но както може би се досещате, в днешно време ценностната система на хората е много различна. Те се вълнуват от първичните си инстинкти и от материалните неща. Всеки гледа да те прецака и да те разбие, да унищожи животът ти и т.н.

И човек като мен е много трудно да оцелее в днешните времена. Още по трудно е да намеря човекът за мен защото и момичетата вече са някакви изкуствени и нереални.

За това вече 23 години живея в самота и в болка, сякаш изоставен и презрян от света. Дори семейството ми е срещу мен и непрекъснто съм някакъв депресиран и черноглед. Нямам желание за живот. това естествено се отразява на емоционалното ми и физическо състояние защото отслабнах доста, и непрекъснато се чувствам отпаднал и без надежда за живот.

Та така, съвсем случайно наскоро се запознах в Скайп с едно момиче, и започнахме да си пишем. Между другото аз съм от Бургас а тя е от София. Контактът ми с това момиче някакси ме зареди положително още от самото начало. Тя е на почти 20 години. Та пратихме си снимки, и колкото и нелогично и абсурдно да звучи, аз се разтреперих когато видях нейните снимки и почувствах едно много сладко чувство, защото тя е адски красива. Но от самото начало споменах че не ме бива в контактите защото съм много срамежлиж и някак плах и на живо особено като застана пред момиче и тотално се сдухвам. И не знаех какво точно да и кажа и как да постъпя. Та започнахме да си споделяме неща около себе си. Тя много ми допадна защото освен че изглежда добре тя е и много разбрана и земна. Не е надута или някаква глезла както повечето момичета. И така с всяка минута от контактът ми с това момиче аз хлътвах все повече и повече. Треперех докато си пишем и не знаех какво се случва. Тя беше много мила с мен дори настоя да и споделя повече за себе си, аз и разкрих части от живота си и тя наистина някакси ми съчувстваше и мн се трогна от всичко което и споделих.
Така с течение на времето започнахме да си пишем много мили и трогателни неща и в един момент аз реших да бъда прям и честен и да и призная това което чувствам защото просто усетих че не мога повече да го задържам в себе си. И просто и намекнах че много ме радва контактът ми с нея и че някакси ме зарежда положително и се изпълвам с вяра и надежда за живот! дори и казах че мисля да си въведа малко животът в ред, и когато това стане бих искал да отида при нея и да се видим. Тя ми каза че аз съм много добър и много специален и че не е срещала такова мило момче като мен. това ме зарадва много , но след това тя ми сподели че някакси се страхува и не иска да се впуска във връзка защото това щяло да развали прекрасното ни приятелство.. И когато ми каза тя това, ми стана адски гадно, почувствах се някак нелепо, дори ми се насълзиха очите и се опитах да и кажа че аз не я искам просто за приятелка а искам да създам нещо красиво с нея. Тя също някакси се натъжи и се почувства гадно че ме нарънява.. аз и казах че надеждите ми се разбиват за пореден път и няма да мога да го понеса. Бях някак разбит. Изведнъж тя ми каза че не иска да ме пусне а просто не иска да прибързваме при което аз някак се успокоих и и казах че и без това на мен ми трябва време докато си стъпя на краката така че времето е пред нас. На следващият ден когато си чатихме сякаш тя беше малко по различна. В смисъл говореше ми за неща свързани със секса, дори ми сподели че на 15 години го е правила за първи път, каза ми също че е била влюбена в някакво момче което приличало на някакъв боксйор но имал някакво гейско поведение и тя решила да го изпробва дали е такъв и си легнала с него.

Сами можете да си представите как се почувствах четейки тези неща.. Сълзите ми започнаха да текат от очите ми и това че ми говореше за други момчета и как го е правила с тях.. това ме убиваше. Но сякаш нещо ме притискаше в гърдите и не смеех да и кажа че това ме нарънява, не знаех как да реагирам. И умирах вътрешно. Реших просто да изляза от Скайп и да отида някъде където да поплача, да блъскам нещо.. дори исках да сложа край на животът си.. защото ми се въртяха ужасни мисли в главата, представях си как тя е в прегръдките на друг и как я докосва.. и това ме смазваше ;( Няколко часа бях като неадекватен. После реших пак да влезна в скайп, тя ме попита какво ми е, но аз и казах че съм добре. В същото време тя ми твърдеше че ме обича и че няма от какво да се притеснявам но тази нейна похотливост.. ме убиваше. Тя е адски чувствителна но някак и аз не мога да я опиша. След миг започна пак да ми говори че много момчета и се обаждали по телефона и я търсели и т.н. и това ме довършваше. Сякаш усещах че тя е пълна противоположност на мен.. защото аз съм анти социален тип, напълно затворен и изолиран от хората, докато тя явно не е такава, и се забавлява, а аз умирам плачейки и проклинайки живота. Гледах снимките и и плачех. Знаех че тя е красива и най вероятно има много обожатели а при всички тези обожатели просто не вярвах тя да избере мен отшелникът.. Започнаха да ми минават какви ли не мисли през главата, представях си че ако отида при нея тя ще ме отблъсне защото аз съм един слаб и недостоен човек.. Плах от света, неприспособяем към него.. Написах стих който и пратих, тя много се рачувства и ми каза че ме обожава и че наистина няма да я загубя, но не разбирах защо постоянно ми говори за други момчета, и за това какво е преживяла с тях, това ме убиваше защото усещах че щом е такава, тя едва ли може да изтрае да чака мен и да е сама ;( все пак от Бургас до София има много голяма разстояние а аз дори не знам тя как живее и какво прави. Не знам какво да кажа просто.. Освен това наскоро имаше общ чат в Скайп в който бяхме участници аз, тя и още няколко човека и единият от тези дето чатихме е някакъв богаташ и мега разглезен тип, и ми направи впечатление че той започна да и праща целувки и дори вече два пъти и прави предложение да се видят.. това ме побърка защото подсъзнателно ми е ясно че повечето момичета се поддават на такива богаташки идиоти. И знаейки че тя има контакт с тоя тип, това ме плаши а и като добавим нейната похотливост.. мисля че супер лесно би се поддала на този разглезен богаташки идиот както и на всеки друг ;( Вече трети ден съм като смачкан. Почти две денонощия се скитах по улиците с бутилка алкохол в ръката, пиех и виках, плачех и проклинах живота.. дори вчера се качих на покрива на къщата и исках да скачам от там защото вече не намирам смисъл да продължа ;( ;( самата ми майка се чуди какво става с мен, каза ми че погледът ми е някакъв премрежен и различен сякаш тотално съм полудял и съсипан.. знам само че не мога да допусна мисълта че тя живее така и че може да бъде с друг. Това ме ужасява. Обичам я повече от живота си.. Задушавам се, сякаш въздух нямам. вървя като другиран и не знам на къде отивам.. Само нейното лице е пред мен, дори не мога да спя стряскам се и я виждам пред себе си.
Кажете ми какво да направя?.. Обмислям възможносттта да тръгна на стоп към София само и само да я гушна много силно и да бъде моя завинаги ;( .. но си казвам то добре ще отида и ще я намеря ама тя като ме види някакъв отпаднал, заслабнал, изтощен, без пари и някакъв стеснителен.. тя би ме отблъснала защото за нея аз ще бъда жалко подобие на човек.. Мисля че аз съм недостоен за нея и това ме смазва. Безсилен съм да направя каквото и да било. дори се чудя да влизам ли изобщо в скайп.. а постоянно тя е в мислите ми.. Ще полудея ;(

Как да се справя кажете ми, такъв проблемен, попадна ли сред хора се сдухвам.. Животът ми е цял ад а искам любов.. убеден съм че при толкова много обожатели вклюително и този мръсен богаташ.. тя надали ще избере мен.. мисълта някой да я докосва ме плаши и ме разбива.

Всяка вечер в която се тръшкам безжизнен в самотното легло пред очите ми е тя и си представям че в тоя момент сигурно е с някой друг.. и избухвам в луд плач ;( Не ми се яде не ми се спи не ми се прави нищо ;( Бях си обещал че тя е моят стимул и че ще започна лека полека да си оправям живота в името на съкровенната ми и силна мечта да бъда с нея.. но като гледам какво се случва и рухвам, сривам се като пясъчен замък сред пороен дъжд ;(
Тя ми твърди че ме обича, дори ми каза че никога няма да ме пусне и дори да се държа гадно тя пак ще ме желае.. но болката в сърцето ме убива защото усещам че при всичко това тя едва ли ще бъде само моя :(
Защо сте такива бе дами?.. Защо когато обичам трябва толкова да ме боли? защо животът ми е толкова проклет.. Кажете ми защо? защо искам да направя нещо а се чувствам като удавник и защо не виждам път пред мен ;(
благодаря на тези които прочетохте до край жалкото ми излеяние !

Коментари

1.   Каквото и да ти кажем, няма да ти помогне много, защото очевидно при теб емоцията силно владее над разума. Ще страдаш, но ще ти мине. Наистина ще мине, колкото и да не ти се вярва. Прави каквото си решиш, но само не посягай на своя или на нечий друг живот!!! Дай си малко шанс, стига си се вглеждал толкова много в себе си по този начин. Обсебен си от себе си, толкова много се обичаш и страхуваш да не те нарани, а точно този страх да не те нарани те наранява най-силно. Има всякакви жени. Тя външно може да е ангел, но да е с душа на черен демон. Ако една жена предизвиква в теб ужас с потенциалното си поведение, бягай от нея! Трябва ти такава любов, с която да се чувстваш комфортно, а не да те мачка и да те прави половин човек и да ти съсипва мъжеството. Ако отидеш при нея и бъдеш с нея, то после това смачкано чувство ще е по-силно, по-дълбоко ще си затънал. Търси си жена като за тебе. Може първо да пробваш с намиране на приятелчета и да поизлизаш малко, в началото може и сам да излизаш, може някой да те внедри в някоя компания, с която да щъкате насам натам. Спортувай, намери си работа — този сорт неща. Щом те плаши и дори ужасява, то тя не е за теб. Не е нужно да и биеш шута, може пак да си чаткате. Но осъзнай, тя не е възвишеното същество, което въображението ти създава, а е обикновена не свръх морална мома, която се поддава на лигави съблазни, а ти си прекомерно сериозен. Зарежи и алкохола, нищо хубаво няма да излезе. Давай по мирно и спокойно. Има време и място за всичко под слънцето. Не си единствения страдащ на този свят, никак не си сам в това. Жени има много и навярно има такива, които си мислят за теб, но се страхуват, защото никак не могат да те предвидят какво ще ти скимне и дали няма да ги нараниш. Ако една жена те кара да се чувстваш недостатъчен и недостоен за нея, да се чувстваш нисш, то се бяга от нея, защото видимо събужда демоните ти. Стегни се! Ако си в прилично здраве, значи всичко ти е наред и добри неща ти предстоят.

2.   Знаеш ли? - Напълно те разбирам. От година и половина си пиша с момче, което много харесвам, но разстоянието ми е проблема. Не съм му споделяла какво чувствам, но изгарям с мисълта за него... ;хх Ако беше от тук, ако беше до мен, щях да му призная, но не е. Той ме възприема като негова добра приятелка. Не съм грозна или нещо такова... Има много момчета, които са ми предлагали да излезем или нещо такова, но аз искам него. Имаме много общи интереси, въобще ми е завъртял главата от скоро време... До сега съм си имала само 1 приятел, но той излезе курвар и реших да не се занимвам. Но този е просто перфектния. Не е кой знае какъв красавец, и мисля, че и джоба му не е съвсем пълен, но много ми харесва като характер абе всичко ми харесва в него. И той не си пада много, много по връзките. Имал си е само 1 приятелка... Но както и да е... Просто няма смисъл да се занимавам и това е... И ти трябва да направиш същото.. Или отиди при тази мадама от София и й кажи, не се измъчвай!! :) Ако каже НЕ - остави я! С две думи ДАН ТИ ДРЕМЕ ;]... Намери си някоя, която ти е по - наблизо... има мого свестни момичета, повярвай! :) Сега х-ди си на работа, ако имаш възможност спести пари, иди да учиш някъде, според мен любовта не ти е много от полза... Вземи да излезеш от тази депресия. Живей си живота, докато можеш 1 път се живее НЕ ГО ЗАБРАВЯЙ.. Въпреки, че съм само на 15 години, мисля, че това, което правиш е глупаво... Като мацката не ти отвръща със същото - ЗАЕБИ Я!!! Ще си намериш по - добра ;]...

Ако искаш остави скайп или фейсбук да си попишем... :) Ей така по приятелски ;п...

Успех с момата, дано се видите и завържете една невиртуална връзка ;).. :)

3.   УАУ!!!!!!!!!!Аз съм горе долу в същата ситуация и горния коментар всъщност ме поуспокои......но едва ли ще е достатъчно...разликата при мен е само че момичето в което се бях влюбил ми би шута след една вечер в която реших да не правим секс именно защото тя се бе комплексирала да не я нарекат уличница...искаше да не разваляме приятелството си...и за една година е правила секс с 3ма наши колеги от курса и тримата са ми приятели и направо не знам как да се чувствам.... не плача толкова често, но си избивам комплексите навсякъде и се чувствам жалък....Имах намерение веднъж да се нагълтам с хапчета но в крайна сметка не ми стиска...

4.   Леле човече, ти ужасно много се подценяваш!!!
Първо се успокой и се отпусни. Не се вкопчвай в момичето, защото никой не обича някой да се вкопчи в него, като удавник за сламка!
Чуй ме сега! Не бива да се притесняваш и да си вкарваш в главата разни филми. Това, че тя ти споделя неща от миналото си означава, че те чувства близък. Може би изобщо и не предполага, че това те побърква, защото все пак това са минали неща! Всеки има някакво минало и хора, с които е общувал и които са му били близки. Това е нормално! Не живеем в арабския свят, където жените да нямат право да контактуват с мъж, до като не сключат брак с него.
Това просто са глупости! Ще ти кажа нещо и ако го проумееш, ще си добре! Когато се сближиш с някое момиче и виждаш, че чувствата ви са взаимни, не рови в миналото!
Всеки има предишни връзки и контакти, така, че възможно най-глупавото нещо е да се заровиш там и да се сдухваш и комплексираш, заради предишните й връзки! Просто приемаш човека, заедно с миналото му и не се притесняваш от призраци! Миналото си е минало! То неизменно си съществува! Живееш с настоящето и не се тормозиш за глупости, защото сам ще разрушиш връзката си, ако започнеш да дуднеш на момичето или да й се жалваш и да й мрънкаш! За нищо на света не трябва да й показваш колко си неуверен и комплексиран! Просто се отпусни, успокой се, радвай се на живота, започни да правиш нещата, които са ти приятни и ти носят удовлетворение, запиши някакъв спорт, курс или прави нещо, което ти харесва да правиш! Общувай и с други хора! Не се затваряй в себе си!
Просто трябва да намериш баланса, мира и хармонията със себе си, за да се хармонизираш и с другите. :)
Трябва да започнеш да се приемаш и да се харесваш, за да те харесват и останалите! И най-важното, за да се чувстваш добре, прави това, което обичаш и което ти е приятно, за да се почувстваш пълноценен и доволен от себе си и живота, който имаш! Усмихвай се повече и гледай да виждаш чашата наполовина пълна, а не наполовина празна!
Малко повече вяра в себе си, човече!!! Не бива така да се подценяваш и да се побъркваш за глупости!

Хайде горе главата, успокой се и... късмет!
Ще ми върви и ще реве от мъка... И за какво?
Ама като взема една по-голяма тояжка, я... :)
Айди усмивка!!! :)))
И повече вяра в себе си! Ти си чудесен и късметът ти стои и те чака, а ти вървиш и ревеш по пътя! :)))
Ама бой, я! Всичко ще се подреди и ще си дойде на мястото, но не си го разваляй сам с твоите глупости, чу ли? :)

Още веднъж късмет! :)))

6.   Много дълго, много емоционално. Първо - добре е един мъж да е внимателен и чувствителен, но все пак нали трябва да проявиш по-уравновесен характер. Някак част от тези сълзливи, а дори абсурдни излияния не биха се харесали дори на най-срамежливото и чувствително момиче. Втори - вместо непрекъснато да се колебаеш, да ревнуваш за минали неща и да се чудиш вземи отиди до София и осъществи реален контакт с това момиче. Едва тогава ще осмислиш твоите и нейните чувства и пр. Не живей в измислен свят, не си внушавай, че си най-нещастния и подобни глупости. Я помисли - ти си млад, здрав и влюбен. Какво по-хубаво от това. Имаш ли стимул, а любовта е много голям стимул ще постигнеш много в различни сфери на живота. Така, че живей днес, живей в реалността и не изпускай шанса да имаш чудесна връзка и любов.

7.   №6 браво Към автора:какво означава, "той и праща целувки и и предлага да се видят, повечето момичета поддават на такива богаташки идиоти" -много тъпо изказване. Доколкото знам повечето момчета/мъже, които са заинтересовани от дадена жена и предлагат среща, не само богаташките идиоти. Предложи и ти да се видите, да не си мислиш, че само с писане нещо ще постигнеш. Тя дори и да иска да се срещнете ти като не изявяваш желание, нищо не може да направи. Щом като я обичаш толкова много, хващай влака и отивай, пък ако ти се вижда далеко си намери някоя от по-близо. Аман от хора, които не знаят какво искат.

8.   От постът ти оставам с впечатлението, че ти страдаш от поне средна депресия.
В случая, стресорът е момичето, но тази депресия си е била там и преди нея и ако не скърбиш за момичето, то ще е за нещо друго.
Това, което наистина ти трябва са някои медикаменти + по възможност редовни консултации със специалист, преди да си се самоубил.
Не го казвам с лошо чувство или за да се заяждам, казвам го, просто защото това е медицинско състояние, напълно лечимо, но ако не вземеш мерки навреме, изходът може да е фатален.

9.   От Автора: Дам номер 8, за съжаление си прав/а. Наистина съм постоянно депресиран и това започна да ми се отразява много защото постоянно ми се плаче. Искам да исчезна от този свят. Дните и нощите ми са някакви еднообразни и мрачни.. Нямам интерес към нищо, изключително много отслабнах и постоянно ми е лошо и ми се гади.. Абе ужасно е състоянието в което се намирам.. и Проблемите са ужасно много. И това момиче, тормозя се ужасно много.. мир нямам и просто вече не знам какво да правя.. Чувствам се наистина като един масов удавник който умира бавно и мъчително.. ;(

10.   прекалено много сълзи, прекалено... една жена иска мъж до себе си, на който да се облегне, да поплаче на рамото му, а не на нейното да плачат.
няма място за срам вече в тоя живот, разбираш ли? ! тя може и да е разбрала, че си асоциален тип, нежничък и мекошав. извинявай, ама не знам коя жена би искала такъв мъж до себе си. затова трябва да се погрижиш да промениш това. по-скоро не затова, а заради себе си. хората, които са депресирани имат невероятната способност сами да се самонавиват колко са нещастни и как по-зле няма накъде. ти не си позволяваш да забележиш нищо добро нито в себе си, нито в заобикалящия те свят, а това е страшно грешно. не може да си мислиш, че си толкова нещастен, защото винаги има някой много по-зле от теб, не забравяй това!

най-доброто самолечение е положителното мислене. опитай се да извличаш добро и от най-лошата ситуация, а такова винаги има, повярвай ми. ако помислиш по-задълбочено, ще го осъзнаеш и ти. има книги за самопомощ колкото щеш, а те са много полезни:) аз чета 'силата на подсъзнанието' на джон кехоу и е невероятна - толкова истини за нещата от живота, толкова неща, за които се сещаш, че наистина са такива. опитвам да прилагам написаното в книгата и невероятното е, че и при мен се получава.
мисълта ми е, че преди всичко трябва да намериш сили да се промениш заради себе си, само и единствено. защото ако не заобичаш сам себе си, няма да си щастлив с никой и в нищо. ще прехвърлиш отговорността за своето щастие и нещастие на нея или някоя друга. заобичай се и нещата ще започнат да се нареждат сами. докато не направиш това няма смисъл да се занимваш с нея или която и да било, защото няма да се получи. ти имаш сериозен проблем със себе си. когато се научиш да се чувстваш добре в собствената си кожа и започнеш да постигаш разни неща, дори и малки, в живота си, когато си щастлив и без да ти трябва половинка, тогава ще си готов за нея, ще си готов за всяка друга, даже сами ще те намерят. ако сега се разочароваш от нея, а това със сигурност ще стане, ще е още по-зле ситуацията. тъй че фокусирай се върху себе си. ти и само ти трябва да си стимул за своята собствена промяна.

и се хвани да работиш, за да нямаш толкова време да мислиш за глупости, пък и да имаш кинти.

горе главата, по-добре да се опитваш да намираш по нещо хубаво във всичко, макар това да означава да си вечно с глупашка усмивка на лицето, отколкото да мрънкаш постоянно и да се качваш на покрива на къщата си да видиш колко е високо и дали можеш да скачаш. живота е пред теб подяволите, живей го сега, стига рева!

11.   както в една песен на лош мс :Д ''' на живота не са му нужни месеци години дни живей както чустваш ти и полети... ''

12.   Аз се ожених за един такъв младеж като теб, който дълги години ме обожаваше, но аз си го оцених... Какво да ти кажа, ако ви е писано ще бъдете заедно след време. При нас нещата се развиха така, той се чувстваше като теб, беше обсебен от мен искаше само да ме гушка, да съм до него, никога, никой не ме е желал така, къде за добро, къде за лошо. Аз бях хубавицата, харесваната и съм му го споделяла сега разбирам колоко много съм гонаранявала и т. н. , но ако момичето е хубаво и свестно не го изтървай очаква ви една голяма, голяма любов, изпълнена и с много страдание породен от копнежа, но и с много страст. Ние например правихме секс чак след брака, въпреки, че преди това бяхме гаджета 6 години, така се случи, платонична любов... , но после имаше и много страст, прекрасни емоции.. Мъже като теб умеят да обичат, но са наранени от миналото си, сам казваш, че имаш разведени родители и куп други неща. Работи върху себеси, чети повече психология, за да си помогнеш. Успех!

13.   Ето и моето скромно мнение-огромна грешка е когато един мъж разказва за жените които е имал, заради мъжкото си его изобщо не съзнават какъв горчив хап ни поднасят с това перчене. Предполагаемият опит на мъжа, поражда неувереност в сегашната му приятелка.. У нея винаги остава чувството, че той я сравнява във всяко едно отношение с предишните си любови. Жените също в стремежа си да се направим на интересни и едва ли не да се превърнем във вашата гордост, че сме имали много мъже в живота си стига ме и до куп измишльотини като тази на твоята приятелка, едва ли се е проръгала на 15, казала го е за си кажеш нещо от рода на"забих най-яката, хубава и желана мацка"т. е. да се почувстваш горд едва ли не, че толкова желано момиче се е влюбило в теб.. Но вие мъжете сте си виновни за това. Факт е че такива момичета едва ли ще киснат в скайп и разни сайтове, факт е че тя доколкото разбрах отвръща на чувствата ти, само не разбрах-тя дала ли ти е повод да се измъчваш и мислиш, че си недостоен за нея и ще те отхвърли и ще предпочете някво лигаво милионерче? Мъж на 23 си, вземи се в ръце и пробвай, вижте се, пък то ще си проличи дали имате бъдеще или не. Ако не стане какво толкова, ще страдаш година две и ще ти мине